Şimdi Ara

35bine kadar ne önerirsiniz ?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
17
Cevap
0
Favori
1.162
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Selam herkese.Yıllarca maxiscooter kullandım.İlk kez otomobil almaya karar verdim.Arabadan hiç anlamam.
    max bütçe 35bin.Hatchback 5 kapı olmalı.Az yakmalı , km düşük olmalı vsvsvsvs :)

Chevrolet Aveo 1.4 2010 model 100bin km 30bin
    Volkswagen Polo 1.4 2007 model 100bin km 33bin
    Opel Corsa 1.2 2009 model 100bin km 35bin
    Opel Corsa 1.0 2004 model 150bin km 25bin
    Hyundai i20 1.2 2011 model 90bin km 35bin
    Toyota Yaris 1.33 2010 model 85bin km 35bin
    Citroën C3 1.4 2008 model 90bin km 32bin
    Renault Clio 1.2 2006 model 100bin km 32bin
    Renault Modus 1.4 2006 model 100bin km 27bin
    Renault Scenic 1.5 2005 model 170bin km 34bin

1 haftadır inceliyorum beğendiklerimi ayırıyorum konuya hakim olmak adına.Yaklaşık olarak yazdım yukarıdakileri.Siz olsanız hangilerine yönelirsiniz hangilerinden uzak durursunuz.Bu araçlar hiç değişeni olmamış , ufak tefek boyalı.Genel olarak da şuna şuna dikkat et diyeceğiniz önerilerinizi alabilirim.
    Son olarak da vergi ve sigorta olayı kaça patlıyor ?

• İçlerindeen mantıklı aveo görülüyo model yüksek km normal

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • bütçenize göre önerim Grande Punto. araçla ilgili merak ettiğiniz şeyleri sorabilirsiniz.
  • punto kasa olarak kötü gibi görünsede , donanım olarak büyük ihtilamme yazdığın bütün araçlardan iç olarak dolu bulabilirsin, chevrolet 2. el piyasası gitti gidiyor denilebilir türkiyede yedek parçası için bile süre git gide azalıyor, o rakamlara en mantıklısı punto alabilirsin
  • Hyundai i20 1.2 2011 model 90bin km 35bin
    Toyota Yaris 1.33 2010 model 85bin km 35bin

bu ikisi iyi bence
  • yüksek model ve düşük km diye 2010 model Aveo almıştım, 2 sene kullandım. Sonuç: Chevrolet güzel bir marka ancak o kasası sorun açmaya müsait ve kaportası kağıt gibi. Aşırı ucuz denk gelirse alınır yoksa boşverin derim.

o seçenekler arasında bana en mantıklı gelen ise şu:

< Bu mesaj bir yönetici tarafından değiştirilmiştir >
  • quote:

Orijinalden alıntı: anyhill

yüksek model ve düşük km diye 2010 model Aveo almıştım, 2 sene kullandım. Sonuç: Chevrolet güzel bir marka ancak o kasası sorun açmaya müsait ve kaportası kağıt gibi. Aşırı ucuz denk gelirse alınır yoksa boşverin derim.

o seçenekler arasında bana en mantıklı gelen ise şu:

yeni kasaları için ne düşünüyorsunuz? ya da bilginiz var mı?
  • Punto al geç fazla araştırma piyasa fena bunu da bulaman

• 2016 yaz aylarından 2017 ilk aylarına kadar o fiyatlara 2006-2007 A3 alınıyordu şimdiki alınan araçlara bak Allah bütün vatandaşlara kolaylık versin.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi BekirARSLAN -- 2 Temmuz 2018; 14:43:51 >
    < Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: _EsEsLee_

yeni kasaları için ne düşünüyorsunuz? ya da bilginiz var mı?

Alıntıları Göster
    yeni kasaları eskisine göre çok daha iyi, gerek donanım gerekse güvenlik ve genişlik olarak hatta yakıt tüketimi olarak eski kasadan iyidir. benim eski kasa Aveo'yu satıp yeni kasaya geçmeyi çok istedim ancak çevre baskısından alamadım. Lpg 'ya karşı uyum sorunu hariç çok güzel bir araç.
  • quote:

yeni kasaları eskisine göre çok daha iyi, gerek donanım gerekse güvenlik ve genişlik olarak hatta yakıt tüketimi olarak eski kasadan iyidir. benim eski kasa Aveo'yu satıp yeni kasaya geçmeyi çok istedim ancak çevre baskısından alamadım. Lpg 'ya karşı uyum sorunu hariç çok güzel bir araç.

Alıntıları Göster
    ah hocam bende aynı dertten muzdaribim. colt almaya niyetlendim bir tek taşlanmadığım kaldı :) öyle anlattılar ki gözüm korktu aveo bakıyorum kimseye sormuyorum çünkü farklı cümleler duymayacağım. diyeceğim o ki mahalli baskıdan kurtulmak lazım ama işte...!!!
  • quote:

Orijinalden alıntı: _EsEsLee_

ah hocam bende aynı dertten muzdaribim. colt almaya niyetlendim bir tek taşlanmadığım kaldı :) öyle anlattılar ki gözüm korktu aveo bakıyorum kimseye sormuyorum çünkü farklı cümleler duymayacağım. diyeceğim o ki mahalli baskıdan kurtulmak lazım ama işte...!!!

Alıntıları Göster
    işin en kötüsü de , Aveo yerine Accent Era aldım, millet "piyasa arabası almışsın tebrikler" der diye bekledim. Şİmdi de neden Aveo almadın daha iyiydi diyorlar NEyse arabamızdan memnunuz, artık kim ne derse desin satmam, en güzel araba sahip olduğum araç bundan sonra. İşimi görmesi yeter, piyasası yok, ustası yok, tipi çirkin vs takmaya gerek yok. tek isteğim biraz sorunszu olsun; beni sanayici usta ile kanka etmesin. Zira eski kasa Aveo'larda bu ihtimal diğer araçlara göre daha yüksek idi. Ancak yeni kasalar gayet sağlam, Colt da düşündüm ancak dediğiniz gibi al diyen bir kişi çıkmadı, ne vakit sesli düşünsem ağır tepkiler geldi.
  • quote:

işin en kötüsü de , Aveo yerine Accent Era aldım, millet "piyasa arabası almışsın tebrikler" der diye bekledim. Şİmdi de neden Aveo almadın daha iyiydi diyorlar NEyse arabamızdan memnunuz, artık kim ne derse desin satmam, en güzel araba sahip olduğum araç bundan sonra. İşimi görmesi yeter, piyasası yok, ustası yok, tipi çirkin vs takmaya gerek yok. tek isteğim biraz sorunszu olsun; beni sanayici usta ile kanka etmesin. Zira eski kasa Aveo'larda bu ihtimal diğer araçlara göre daha yüksek idi. Ancak yeni kasalar gayet sağlam, Colt da düşündüm ancak dediğiniz gibi al diyen bir kişi çıkmadı, ne vakit sesli düşünsem ağır tepkiler geldi.

Alıntıları Göster
    era'da güzel araç kesinlikle kötü diyemem ancak her düşük bütçeli araç bakan biri olarak f/p ürünü bakıyorum cem yılmaz'ın dediği gibi satıcı değil yiyiciyiz :) nazarımda en iyi araç sorunsuz ve yürütme maliyeti yormayacak araçtır.
    EDİT: yanlış hatırlamıyorsam bi ara küçük bir kaza atlatmıştınız. Satmadığınıza göre herşey yolunda sanırım :) Allah(c.c) herkese ağız tadıyla kazasız belasız kullanmak nasip etsin inşAllah
  • _EsEsLee_ kullanıcısına yanıt
    teşekkür ederim iyi dilekleriniz için, evet Era'dan memnunum. Fazlasıyla ailemize yeten bir araç. Size o halde yeni Aveo'yu tavsiye ederim, zira 2 sene boyunca yeni Aveo sahibi yüzlerce kişi tanıdım; memnun olmayan kişiye hiç denk gelmedim. Belki lpg sorunları yaşadığı için sızlanan 1-2 kişi vardı hepsi o.
  • 2006-2007-2008 1.4 lpg'li yada dizel Fiesta 35 bin lira verdinmi en temizini alırsın. Biraz boyalı km 150 bin civarında alayım dersen 30-31e bulursun. Lpg'lisi şehiriçi max 25 kuruş. Dizeli max 30 kuruş yakar.

• Hyundai i20

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.