Şimdi Ara

3570K dan 3770K ya geçmek sizce mantıklı mı ?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
22
Cevap
0
Favori
646
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Evet beyler bu konu hakkında neler düşünüyorsunuz ?

• Neden işlemci değiştirmeyi düşünüyorsunuz hocam?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • oyun lonusunda diyorsanız
    en az çift r9 290 veya gtx 780 varsa mantıklı olur ;daha alt seviye veya tek kartta gereksiz olur.
    başka bir konu ise belirtiseniz birşeyler yazarız.
  • Arada doğru dürüst fark bile yok neye göre geçmek istiyorsunuz.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Kullanım amacınıza bağlı.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Gereksiz
  • Değil.
  • gereksiz.

• paranı helaya atmak istiyorsan serbestsin
  • bence de gereksiz olur
  • Peki hd video montaj ve kurgusu icin hyper traiding olayi fark ettirirmi?

• Gereksiz olur 3570k iyidir

• Konuyu hortlatıyorum arkadaşlar 3570K kullıcısıyım bir arkadaşımla 3770K işlemcisini 3570K + 300 lira karşılığında değiştirme gibi bir muhabbet döndü. Sizce geçmeye değer mi?

Uzun süre upgrade yapmayı düşünmüyorum Z77 anakart kullanıyorum bu işlemci anakarta takabileceğim en iyi işlemci olacak sonuçta kararsız kaldım sizce alayım mı yardımcı olursanız sevinirim.
  • quote:

Orijinalden alıntı: malady

Konuyu hortlatıyorum arkadaşlar 3570K kullıcısıyım bir arkadaşımla 3770K işlemcisini 3570K + 300 lira karşılığında değiştirme gibi bir muhabbet döndü. Sizce geçmeye değer mi?

Değmez.
  • quote:

Orijinalden alıntı: malady

Konuyu hortlatıyorum arkadaşlar 3570K kullıcısıyım bir arkadaşımla 3770K işlemcisini 3570K + 300 lira karşılığında değiştirme gibi bir muhabbet döndü. Sizce geçmeye değer mi?

Uzun süre upgrade yapmayı düşünmüyorum Z77 anakart kullanıyorum bu işlemci anakarta takabileceğim en iyi işlemci olacak sonuçta kararsız kaldım sizce alayım mı yardımcı olursanız sevinirim.

Değermi değmezmi diye birşey yazmayacağım ama gereksiz olur bence 300TL az değil sonuçta elindeki işlemci uzun süre yeterli gelecek bir işlemci
  • 3770K ya geçip uzun bir süre upgrade yapmamayı planlıyordum ama sadece oyun oynadığım için 3570K da yeterli geliyor. Kararsız kaldım açıkçası
  • malady M kullanıcısına yanıt
    Bence geçme 3770K'nın gideceği yere kadar gider elindeki işlemcide tamam daha iyi bir işlemcin olur ama gereksiz olur bence tabi son karar senin
  • Aynı fikirdeyim daha az bi ücret olsaydı geçmeyi düşünüyordumda şimdilik masrafa gerek yok madem :) Sağolasın tekrar ;)
  • oyun için gereksiz hocam
  • Oyundan oyuna fark eder hocam. Gtx 780 kullanıyorum yakın zamanda 4590'dan 4770'e geçtim özellikle bf4 ve gta5 de ciddi fark oluştu.
    i5'ler hiçbir gpu da darboğaz yapmaz masalı benim için bitmiştir
  • 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.