Şimdi Ara

353. Dönem (Kasım 2013) K.D ve Yedek Subay Aday Adayları ( 741 CENGAVER ASKER ) (1502. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
34.096
Cevap
207
Favori
1.520.977
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 15001501150215031504
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • yedeksubay yapacak arkadaşlar dun askerlik şubesinden bi bayan telefon etti mesai bitmesine 10 dk kala bugun silüsü almak için son gün 10dk nız var diye Allahtan altımda araba vardı ve yakındım hemen gidip son işlemi ben yaptım . silüsünü almayanlar bu konuyu araştırsınlar ben son gune kadar alınıyo biliyodum saolsun o bayan aradı oyle hallettim gelgelelim bakayada kalabilirdim
  • mesela teslim tarihin sonra gidince de bakaya kalınıyor. bakaya kalınca ne oluyor yani bir gün geç gitsen ne sorun olur

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi keftar -- 2 Kasım 2013; 12:51:04 >
  • Askerde sıkıntı edecek bir çok olsa bile eğlence çıkaracak da bir çok konu mevcut arkadaşlsr. O yüzden hiç sıkıntı etmeyin. İnanın göz açık kapayıncaya kadar geçiyor. Biz neredeyse yarılamışız şafak olmuş 95 nasıl geçti anlamadım bile. İlk alışma sürecinde biraz sancı oluyor, hepsi o. Sonrası su gibi akar gider:)

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • kim neler aldı bi yazsanız ya arkadaşlar, bugun alışveriş yapacağım

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi jamiro -- 2 Kasım 2013; 14:51:46 >
  • Selam Tertipler Bende Ankara Güvercinlike Cıktım - Usta Birliğimde İnsaat Aynı yer Ankara Eklemek isteyenler Face adresimi eklesin n.kose@myself.com
  • quote:

Orijinalden alıntı: croosware

quote:

Orijinalden alıntı: yy2

ikiside ankara il jandarmamı?

evet aynen öyle senin_?

Benimki de aynı ikiside Anakara il jandarma . Çarşamba sabah 10 a kadar teslim.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • wild rider kullanıcısına yanıt
    Tamamdır sağolasın artık arko krem alacaz napalım
  • quote:

Orijinalden alıntı: kannnn

quote:

Orijinalden alıntı: metocan87

quote:

Hayırlı tezkereler herkese, İzmir'den gidiyorum bende,

Eğitim Birliği 2 NCİ ZH.TUG. KH. VE KH.BL. / İSTANBUL MALTEPE / İSTANBUL

Esas Birliği 1 İNCİ OR.KH.DES.GR.LOJ.DES.K.LIĞI 1 İNCİ BKM.BL. / İSTANBUL EYÜP / İSTANBUL

not: adres,ulaşım, konumla ilgili bilgi verebilecek varmı, teşekkürler.

aynı yere gidiyoz senle devrem bende izmirden gidicem salı aksamına aldım bileti sen naptın ?

devrem bileti almadım daha riske ettik kendimizi ama kısmet :) yatakhanelere geçinde dh den gelen varmı diye arıyacam tek tek :D

salı akşamına al biletini carsmba sabahta teslim olursun devrem

• benim de istanbul maltepe 2. zırhlı tugah,

esas birlik 2.zırhlı tugay lojistik destek bakım,

sınıf : bakım eri

herkese hayırlı teskereler,

birkaç arkadaş daha var sanırım benim sınıftan.
  • quote:

Orijinalden alıntı: marikanwap

Lüleburgaz'a gelen var mı torunlar usta birliği? :)
    65. Mekanize piyade tugayı 1. tabur için yardımcı olabilirim. Bizim tabura 41 kişi gelecek dediler.

ben gelecem ustad acemi de ustada orası çıktı
  • quote:

quote:

quote:

quote:

Hayırlı tezkereler herkese, İzmir'den gidiyorum bende,

Eğitim Birliği 2 NCİ ZH.TUG. KH. VE KH.BL. / İSTANBUL MALTEPE / İSTANBUL

Esas Birliği 1 İNCİ OR.KH.DES.GR.LOJ.DES.K.LIĞI 1 İNCİ BKM.BL. / İSTANBUL EYÜP / İSTANBUL

not: adres,ulaşım, konumla ilgili bilgi verebilecek varmı, teşekkürler.

aynı yere gidiyoz senle devrem bende izmirden gidicem salı aksamına aldım bileti sen naptın ?

devrem bileti almadım daha riske ettik kendimizi ama kısmet :) yatakhanelere geçinde dh den gelen varmı diye arıyacam tek tek :D

salı akşamına al biletini carsmba sabahta teslim olursun devrem

Vay devrem aynı yer sanırım seninde benimde 2.zırhlı tugay donanım dan toplam kaç kişi var acaba ? 2.zırhlı tugay bakım.?

ben kısmetse ankaradan geliyorum ayın 6 sı sabaha kavacıktan geçeceğim inşAllah.

• 335.Ksd jandarma olarak Giresunda yaptım.Giresun a düşen arkadaşlar rahat olucağından emin olabilirler.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Toucha T kullanıcısına yanıt
    bizde samsunda yatabilecekmiyiz acaba yaa:D

acemi amasya
    usta samsun benimde
  • quote:

Orijinalden alıntı: 2pacmania

Tamamdır sağolasın artık arko krem alacaz napalım

Ne demek güzel kardeşim =) her işe yarıyor o krem zaten, ayrıca kulaklarına eline falan sürersin yara olmaz.
  • kims bilmiyor dmek ki :D
  • quote:

Orijinalden alıntı: MessiTugi

quote:

Orijinalden alıntı: MessiTugi

Termal içliğin rengi siyah olsa olur mu?

Cevap verebilir misinz?

Ben bir siyah birde bej aldım sokarlar diye tahmin ediyorum sonuçta gözükmeyecek içimizde
  • Beyler o değilde 2.grup giden bir arkadaş söyledi 353/2 olup üstüne birde izin kullanırlarsa 355.dönemi görebilirlermiş .Yani 2 alt devresini gören ilk kd grubu olcak 353/2 ler :)
  • ya devreler şu bot kilidi ne ayak?

botun neresinden sokacağız abi o kilidi..

bi fotosunu falan atar mısınız normal dolap kilidi gibi bir şey değil bu galiba?
  • jamiro kullanıcısına yanıt
    bağcıkları geçirdiğin yerden sağ ayağının birinden ve sol ayağının birinden geçirip kitliyceksin hocam.rahat ol zaten gidince milletten de görürsün yaparsın.ama herşeyden öte inşallah adam gibi insanlarla karşılaşırız da malzemelerimiz yer değiştirmeden tamamlarız:)
  • peki yüzlerce kez sorulmuştur ama şu konuda bilgisi olan yazabilir mi.

biz şimdi dolapları kitleyemiyoruz. ama dolabın içindeki çantamızı kitleyebiliyoruz doğru mudur?
  • 
Sayfa: önceki 15001501150215031504
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.