Şimdi Ara

353. Dönem (Kasım 2013) K.D ve Yedek Subay Aday Adayları ( 741 CENGAVER ASKER ) (1503. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
34.096
Cevap
207
Favori
1.520.166
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 15011502150315041505
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Beyler botta bağcık deliği değil ayrıca çengeller varmış abim söyledi ordan kilitleniyonmuş.
  • merhaba arkadaşlar. bir arkadaşımın sorusu üzerine; sınıflandırması yapılmış ve sülüsünü almış birinin sevk tehiri veya tecili hiçbir şekilde yapılamaz değil mi?

teşekkürler.
  • quote:

Orijinalden alıntı: cgdss

merhaba arkadaşlar. bir arkadaşımın sorusu üzerine; sınıflandırması yapılmış ve sülüsünü almış birinin sevk tehiri veya tecili hiçbir şekilde yapılamaz değil mi?

teşekkürler.

sülüsü aldıysa artık asker sayılır. bu saatten sonra kaçak olur bildiğim kadarıyla ki yenı duzenlemeye gorede para cezalarını arttırdılar

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi emre1535 -- 2 Kasım 2013; 14:44:33 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: MessiTugi

quote:

Orijinalden alıntı: 35alper88

quote:

quote:

Termal içliğin rengi siyah olsa olur mu?

Cevap verebilir misinz?

Ben bir siyah birde bej aldım sokarlar diye tahmin ediyorum sonuçta gözükmeyecek içimizde

Bende öyle düşünüyorum da girişte kıllık yapmazlar umarım.
    Dudak için de krem almayı düşünüyor musunuz?
    Komik ama bilmediğimden sorduğum bir soru daha:
    Vazelin dudağa sürülüyor mu hiç kullanmadım bilmiyorum.

Kardeş sana tavsiyem askerlik için özel şeyler yapma normal yaşıyormuş gibi davran.Şu yaşına kadar dudağına vazelin sürmediysen bu yaştan sonra sürme zaten.Vucut kabul etmez kaşıntı yapar
  • sivil kıyafetlerinizi acemilikte götürecek misiniz?
  • önerdiğiniz cüzdan ve bavul/valiz var mı?
  • Kilit işi bizi paranoyak yaptı/yapacak.
    Şöyle bir çantam var içine traş, krem tüm kozmetikleri doldurdum. Hep beraber duruyor.

Bunada kilit takıcam bu gidişle

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: jamiro

ya devreler şu bot kilidi ne ayak?

botun neresinden sokacağız abi o kilidi..

bi fotosunu falan atar mısınız normal dolap kilidi gibi bir şey değil bu galiba?

Al kardeş sana bot nasıl kilitlenir uygulamalı resim

• tagopasa T kullanıcısına yanıt
    Ya çantayı komple götürüp keserek içini boşaltırlarsa
  • quote:

Orijinalden alıntı: 35alper88

Ya çantayı komple götürüp keserek içini boşaltırlarsa

Onun icin kilitlemeyi düşünmüyordum ama okudukça sıkıntı oluyor. Kilitlersek adam içinde bir şey var zannedip daha da ilgisini çekecek. Dediğin gibi keser yine çıkarır.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • DEVRELER SELAM,

bu ankara mevki hastanesi hakkında bılgısı olan ver mıdır ya bırısı el atsın bana :)

herkese hayırlı teskereler
  • * Kastamonu 5.Jandarma Er Eğitim Alay Komutanlığı 353/1. Dönem Yemin Töreni...
    Biz de böyle olacağız inşallah :))
    http://www.youtube.com/watch?v=QHfZSBurxNc
  • quote:

Orijinalden alıntı: tagopasa

Kilit işi bizi paranoyak yaptı/yapacak.
    Şöyle bir çantam var içine traş, krem tüm kozmetikleri doldurdum. Hep beraber duruyor.

kardeş kitlemişsin çantayı ama hırsıza çözüm değil bıçakla yırtar o çantayı …çözüm değil o maalesef
  • quote:

Orijinalden alıntı: Alpecino

quote:

kardeş kitlemişsin çantayı ama hırsıza çözüm değil bıçakla yırtar o çantayı …çözüm değil o maalesef

eğer bıçakla çantayı kesecek kadar ileri gidiliyorsa maalesef yapacak bişey yok botun kancalarını da keserler
    eee ne demişler:hırsıza kilit dayanmaz
  • quote:

Orijinalden alıntı: bigking35

* Kastamonu 5.Jandarma Er Eğitim Alay Komutanlığı 353/1. Dönem Yemin Töreni...
    Biz de böyle olacağız inşallah :))
    http://www.youtube.com/watch?v=QHfZSBurxNc

Kardeş bu nasıl bir yemin töreni ya :d Herkes kafasına göre takılıyor :DYürüşlerde sıkıntı var.
  • ya beyler Allah nasip ederse kısa dönem ilk eğitimimizde sanırım sadece kısa dönemler olacak yani koğuş arkadaşlarımız üniversite mezunu insanlar olacak, zannetmiyorum yer değiştirme olaylarının olacağını.Usta birliğinde ne olur onu bilemem, Ama inşAllah orada da sıkıntı çıkmaz, rahat bir şekilde yapar hayırlısından evlerimize işimize döneriz inşAllah.
  • quote:

Orijinalden alıntı: dryope_21

quote:

Orijinalden alıntı: Alpecino

quote:

eğer bıçakla çantayı kesecek kadar ileri gidiliyorsa maalesef yapacak bişey yok botun kancalarını da keserler
    eee ne demişler:hırsıza kilit dayanmaz

kesinlikle dayanmaz

https://www.youtube.com/watch?v=X1urpX9ptFI&feature=player_embedded#at=85
  • hillshade kullanıcısına yanıt
    Ben de anlamadım hocam :)))
  • Arkadaslar bende alisverisimi yaptim. Bunlara ek olarak; eşofman takimi - pijama - havlu - terlik - tuvalet kağıdı - ayakkabı boyası - çengelli iğne - tırnak makası - cımbız - el aynası - el ve dudak kremi - kulak temizleyici - vatka - telekom kartı - telefon defteri - saat alacagim.

Ayrica o kadar şey yazdim ki sanmıştım ki alışverişim bitmiş ama alinacak çok şey varmış :D

KISA DONEM JANDARMA ER - ANTALYA /

• Kasım 2013 kısa dönem
    Eğitim birliği ve Usta birliği Malatya
    Sınıf:Muhabere

Arkadaşlar benim gibi malatya ya düşen var mı?
  • 
Sayfa: önceki 15011502150315041505
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.