Şimdi Ara

353. Dönem (Kasım 2013) K.D ve Yedek Subay Aday Adayları ( 741 CENGAVER ASKER ) (1504. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
34.097
Cevap
207
Favori
1.520.760
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 15021503150415051506
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • vatkayın nereden bulurum ben arkadaşlar ?? bi de askeri malzeme satan yerler yarın açık olur mu ??
  • Alpecino kullanıcısına yanıt
    devrem videoyu izledikten sonra şunu anladım:3-5 liraya aldığım kilitler bi işe yaramazmış
  • quote:

Orijinalden alıntı: ugri28

vatkayın nereden bulurum ben arkadaşlar ?? bi de askeri malzeme satan yerler yarın açık olur mu ??

Terzilerde olur devrem
  • arrow44 A kullanıcısına yanıt
    yahu napcan o kadar şeyi kardeşim ?? zaten eşofman filan hepsi verilecek o kadar yük yapma derim ben.. Yine de sen bilirsin tabi..
  • quote:

Orijinalden alıntı: dryope_21

devrem videoyu izledikten sonra şunu anladım:3-5 liraya aldığım kilitler bi işe yaramazmış

çalınması diye dua etsen daha iyi korunur :)
  • Arkadaşlar büyük ihtimalle biz üst devrelerle çok uğraşmıcaz çünki 12 ayı dolduranlar terhis olucaklar.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

vatkayın nereden bulurum ben arkadaşlar ?? bi de askeri malzeme satan yerler yarın açık olur mu ??

gebzedeki pazar günü açık olacağını söyledi.
  • etek traşı denetimi olayı dedikleri şey var mı arkadaşlar ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: Alpecino

quote:

gebzedeki pazar günü açık olacağını söyledi.

oturuyorum.eşyaları bende oradan aldım .daha doprusu 3 atlet 3 kilot 2 de çorap aldım hepsi tane 5 tl. çok pahallı 10 metre ilerde çamaşır dünyası var orada çorap 2 tl atlet 3 kilot3 tl tavsiye ederim ben kazıklandım siz kazıklanmayın :D
  • ugri28 kullanıcısına yanıt
    aldığım şeyler temel eşyalar. onların verdigi eşofmanı kullanırım zaten o yıkandıgı zaman kendi götürdügümü giyerim diye düşünüyorum :)
  • Evet beyler gün itibari ile dağ filminin Web.DL si de bulunmakta, G:7 S:7..
  • yahu gider ayak sakatlanıyordum akşam akşam. Migrosta şarküteri reyonlarına cam kapak takmaya başladılar ya şimdi güya enerji tasarrrufu için falan filan diye. Yumurtayı aldım kapağı kağattım koca kapak menteşeden çıkıp kafama bi düştü. Ulan ne ağır bişeymiş beynim sarsıldı vallaha, ittirdi beni ileri doğru. Bi bağırdım yaygara koparttım orda o sinirle Çalışanlarda şok oldu bişey diyemiyorlar, müdürü çağırdılar hemen özür dilediler falan neyse hadi bende bişey yok dedim , ufak çocuk olsaydı kesin kafası kırıldı boynu falan kırılırdı böyle sorumsuzluk olmaz hem sizin başınız yanar hemde bunu takanların. Sorumlu kimse derhal bunu çözmelisiniz falan dedim. Tamam beyfendi çok haklısınız dedi , dedi de işte yaparlar mı bilmiyorum.

Ama gerçekten yaşlı birinin ya da çocuğun kafasına düşeydi hastanelik olurdu. Ondan sonrada Çağdaş 'a gittim kepekli ekmek alayım diye orada da kartonları atmışlar yere, tam reyonu döndüm kartona bi bastım sörf yapar gibi kaydım kartonların üstünde oradaki elemanada çıkıştım kardeşim bu ne tuzak mı hazırlıyorsunuz millet düşsün diye dedim

Arkadaş bu ne yahu, neyse sağ salim eve geldim çok şükür

• quote:

Orijinalden alıntı: Yazılımcı Online

yahu gider ayak sakatlanıyordum akşam akşam. Migrosta şarküteri reyonlarına cam kapak takmaya başladılar ya şimdi güya enerji tasarrrufu için falan filan diye. Yumurtayı aldım kapağı kağattım koca kapak menteşeden çıkıp kafama bi düştü. Ulan ne ağır bişeymiş beynim sarsıldı vallaha, ittirdi beni ileri doğru. Bi bağırdım yaygara koparttım orda o sinirle Çalışanlarda şok oldu bişey diyemiyorlar, müdürü çağırdılar hemen özür dilediler falan neyse hadi bende bişey yok dedim , ufak çocuk olsaydı kesin kafası kırıldı boynu falan kırılırdı böyle sorumsuzluk olmaz hem sizin başınız yanar hemde bunu takanların. Sorumlu kimse derhal bunu çözmelisiniz falan dedim. Tamam beyfendi çok haklısınız dedi , dedi de işte yaparlar mı bilmiyorum.

Ama gerçekten yaşlı birinin ya da çocuğun kafasına düşeydi hastanelik olurdu. Ondan sonrada Çağdaş 'a gittim kepekli ekmek alayım diye orada da kartonları atmışlar yere, tam reyonu döndüm kartona bi bastım sörf yapar gibi kaydım kartonların üstünde oradaki elemanada çıkıştım kardeşim bu ne tuzak mı hazırlıyorsunuz millet düşsün diye dedim

Kardeş askerde kendine dikkat et

• quote:

yahu gider ayak sakatlanıyordum akşam akşam. Migrosta şarküteri reyonlarına cam kapak takmaya başladılar ya şimdi güya enerji tasarrrufu için falan filan diye. Yumurtayı aldım kapağı kağattım koca kapak menteşeden çıkıp kafama bi düştü. Ulan ne ağır bişeymiş beynim sarsıldı vallaha, ittirdi beni ileri doğru. Bi bağırdım yaygara koparttım orda o sinirle Çalışanlarda şok oldu bişey diyemiyorlar, müdürü çağırdılar hemen özür dilediler falan neyse hadi bende bişey yok dedim , ufak çocuk olsaydı kesin kafası kırıldı boynu falan kırılırdı böyle sorumsuzluk olmaz hem sizin başınız yanar hemde bunu takanların. Sorumlu kimse derhal bunu çözmelisiniz falan dedim. Tamam beyfendi çok haklısınız dedi , dedi de işte yaparlar mı bilmiyorum.

kardes dikkat et kendine gider ayak sakata gelme

• 3 hafta önce de sıcak duş almıştım aç karına sabah 9 gibi banyodan bi çıktım fenalık bastı mide bulantısı falan bayılmışım bilinç kaybı geçirdim yere düşüp kafayı vurmuşum haberim yok. 3 gün ağrısını çekmiştim. Acile gittik 5 saatte orda yattım sıkıntı bastı imze verip çıkmıştım Askerde ne olacak bakalım çok merak ediyorum
  • quote:

Orijinalden alıntı: N0M4d

Evet beyler gün itibari ile dağ filminin Web.DL si de bulunmakta, G:7 S:7..

Web.dls dedigin nedir yani online izleyebilecegimiz bir yer mi var

• quote:

Kuru yerler kalmış iğne ucu kadar

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi sahne amiri -- 2 Kasım 2013; 17:40:41 >

• Kısa dönem askerlik tam olarak kaç gün arkadaşlar internette bir türlü net bilgi bulamadım
  • MadDog1 M kullanıcısına yanıt
    Merhaba. ben de aynı yere gidiyorum. Özel mesaj ile de belirttim, buradan da yazmak istedim. Eren Saka.
  • quote:

Orijinalden alıntı: etafaz

Kısa dönem askerlik tam olarak kaç gün arkadaşlar internette bir türlü net bilgi bulamadım

izin kullanırsan 182 gün, izin kullanmazsan 168 gün. Sülüste yazan sevk tarihi senin askere başlama tarihin olacak.undefined

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi arrow44 -- 2 Kasım 2013; 17:51:26 >
  • 
Sayfa: önceki 15021503150415051506
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.