Şimdi Ara

(353. Dönem Kasım 2013)İSKENDERUN DZ.ÜS K. DENİZ ER EĞİTİM ALAY K. İSKENDERUN / HATAY (4. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
767
Cevap
16
Favori
121.797
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: akif0606

bence de bulusuruz orda bi yerde cay içer birbimizi tanır daha sonra birliğe katılırız

Alıntıları Göster
    hosgeldin devrem bahriye deniz yollarını tercih ettiğiniz için teşekkürlerimizi sunarız
  • quote:

bence de bulusuruz orda bi yerde cay içer birbimizi tanır daha sonra birliğe katılırız

Alıntıları Göster
    İSKENDERUN DZ.ÜS K. DENİZ ER EĞİTİM ALAY K. / İSKENDERUN / HATAY
    Benimde iskenderun muhafız herkeze şimdiden selamlar maden muhendisiyim kütahya mezunu memleket manisa somalıyım arkadaşlar isimde tolga
  • quote:

Orijinalden alıntı: hpdesk

Benimde iskenderun muhafız herkeze şimdiden selamlar maden muhendisiyim kütahya mezunu memleket manisa somalıyım arkadaşlar isimde tolga

Vayyy bende manisa / akhisar lıyım devrem.. Hoşgeldin.
  • quote:

hosgeldin devrem bahriye deniz yollarını tercih ettiğiniz için teşekkürlerimizi sunarız

Alıntıları Göster
    Beyler internetten araştırdığım kadarıyla acemilikten sonra dağıtım yapılacak yerler hep deniz kenarlarıymış.Sanırım çok da kötü değil durumumuz.Soğuk mevsimde sıcak memleketlerde olacağız.

• quote:

Orijinalden alıntı: FlameSplasher

Beyler internetten araştırdığım kadarıyla acemilikten sonra dağıtım yapılacak yerler hep deniz kenarlarıymış.Sanırım çok da kötü değil durumumuz.Soğuk mevsimde sıcak memleketlerde olacağız.

Alıntıları Göster
    sağolasın devrem hade hayırlısı hakkımızda yuzde 95 dağıtılcaz sahıl boyuna
  • hpdesk H kullanıcısına yanıt
    aynı yerdeyiz aralıkta teslim tanışalım
  • quote:

Orijinalden alıntı: tolktolk

aynı yerdeyiz aralıkta teslim tanışalım
  • quote:

Orijinalden alıntı: bekircan25

Bu mesaj silindi.
    Herkese Merhabalar,

Eğitim Birliği İSKENDERUN DZ.ÜS K. DENİZ ER EĞİTİM ALAY K. / İSKENDERUN / HATAY
    Kuvvet DENİZ KUVVETLERİ KOMUTANLIĞI
    Sevk Başlangıç 16/12/2013
    Sevk Bitiş 18/12/2013
    Celp Dönemi KASIM 2013
    Celp Grubu 2
    Esas Birliği İSKENDERUN DZ.ÜS K. DENİZ ER EĞİTİM ALAY K. / İSKENDERUN / HATAY
    Statü KISA_DÖNEM ER
    Sınıf MUHAFIZ
  • quote:

Orijinalden alıntı: Giuly

Herkese Merhabalar,

Sevk Bitiş 18/12/2013
    Celp Dönemi KASIM 2013
    Celp Grubu 2
    Statü KISA_DÖNEM ER
    Sınıf MUHAFIZ

Alıntıları Göster
    Celp Dönemi: KASIM 2013
    Eğitim Birliği: İSKENDERUN DZ.ÜS K. DENİZ ER EĞİTİM ALAY K. / İSKENDERUN / HATAY
    Celp Grubu : 2
    Esas Birliği : İSKENDERUN DZ.ÜS K. DENİZ ER EĞİTİM ALAY K. / İSKENDERUN / HATAYKuvvetDENİZ KUVVETLERİ KOMUTANLIĞI
    Statü :KISA_DÖNEM ER
    Sınıf :MUHAFIZ
    Sevk Bitiş 18/12/2013

İTÜ

• quote:

Eğitim Birliği
    Kuvvet
    DENİZ KUVVETLERİ KOMUTANLIĞI
    Sevk Başlangıç
    16/12/2013
    Sevk Bitiş
    18/12/2013
    Celp Dönemi
    KASIM 2013
    Celp Grubu
    2
    Esas Birliği
    Statü
    KISA_DÖNEM ER
    Sınıf
    MUHAFIZ

Aynen benimde böyle
  • quote:

Orijinalden alıntı: a_yavuzy_

Eğitim Birliği: İSKENDERUN DZ.ÜS K. DENİZ ER EĞİTİM ALAY K. / İSKENDERUN / HATAY
    Esas Birliği : İSKENDERUN DZ.ÜS K. DENİZ ER EĞİTİM ALAY K. / İSKENDERUN / HATAYKuvvetDENİZ KUVVETLERİ KOMUTANLIĞI
    Sevk Bitiş 18/12/2013

İTÜ

Alıntıları Göster
    Yaşadınız hadi, cennete hoş geldiniz

• quote:

Orijinalden alıntı: a_yavuzy_

Sevk Bitiş 18/12/2013

İTÜ

Alıntıları Göster

Celp Grubu2

Statü KISA_DÖNEM ER

Sınıf MUHAFIZ

• Hocam cennet derken?Çok mu rahat yani sevinmeli miyiz?Bu arada herkes muhafız sanırım
  • Merhaba Tertiplerim;

Eğitim BirliğiİSKENDERUN DZ.ÜS K. DENİZ ER EĞİTİM ALAY K. / İSKENDERUN / HATAYCelp Grubu2Esas BirliğiİSKENDERUN DZ.ÜS K. DENİZ ER EĞİTİM ALAY K. / İSKENDERUN / HATAYKuvvetDENİZ KUVVETLERİ KOMUTANLIĞIStatüKISA_DÖNEM ERSınıfMUHAFIZSevk Başlangıç16/12/2013Branşı

Hepimize şimdiden hayırlı olsun
  • ahmet_cd A kullanıcısına yanıt
    Bu arada arkadaşlar İsmim Ahmet Memleket Erzurum turizm ve işletme mezunuyum turkcell global de birim yöneticisiyim.
  • quote:

Hocam cennet derken?Çok mu rahat yani sevinmeli miyiz?Bu arada herkes muhafız sanırım
    Birincisi İskenderun çok güzel, askerlik görevini yapacağınız yerin konumu da harika, ikinci olarak denizciler gerçekten rahatlar, buradan genelde çok güzel yerlere gidiyorlar, zaten bir kısmı da burada devam ediyor usta birliğine, Serinyol'da askerlik görevini yapacak arkadaşlarla sizin aranızda dağlar kadar fark olacak bundan emin olabilirsiniz, Allah yardımcınız olsun, sormak istediğiniz soru varsa yardımcı olurum
  • quote:

Orijinalden alıntı: ahmet_cd

Merhaba Tertiplerim;

Eğitim BirliğiİSKENDERUN DZ.ÜS K. DENİZ ER EĞİTİM ALAY K. / İSKENDERUN / HATAYCelp Grubu2Esas BirliğiİSKENDERUN DZ.ÜS K. DENİZ ER EĞİTİM ALAY K. / İSKENDERUN / HATAYKuvvetDENİZ KUVVETLERİ KOMUTANLIĞIStatüKISA_DÖNEM ERSınıfMUHAFIZSevk Başlangıç16/12/2013Branşı

Hepimize şimdiden hayırlı olsun
    bizim ekip burdaymış :) İSKENDERUN DZ.ÜS K. DENİZ ER EĞİTİM ALAY K. / İSKENDERUN / HATAY
  • quote:

Orijinalden alıntı: jsv

bizim ekip burdaymış :) İSKENDERUN DZ.ÜS K. DENİZ ER EĞİTİM ALAY K. / İSKENDERUN / HATAY

Alıntıları Göster
    Selamlar arkadaşlar

Sevk Bitiş 18/12/2013
    Celp Dönemi KASIM 2013
    Celp Grubu 2
    Statü KISA_DÖNEM ER
    Sınıf MUHAFIZ

Edirne/Uzunköprü denim Hayırlı tezkereler herkese :))

• Benim eğitim birliğim ile esas birliğim ikiside iskenderun çıktı esas birliğin daha sonradan değişebileceği söyleniyor bu konuda bir bilgin var mı ?
  • quote:

Hocam cennet derken?Çok mu rahat yani sevinmeli miyiz?Bu arada herkes muhafız sanırım
    Eğitim Birliği

Celp Grubu2

Esas Birliği
    İSKENDERUN DZ.ÜS K. DENİZ ER EĞİTİM ALAY K. / İSKENDERUN / HATAYKuvvetDENİZ KUVVETLERİ KOMUTANLIĞI

StatüKISA_DÖNEM ER

SınıfMUHAFIZ

Sevk Başlangıç16/12/2013

Herkese selamlar
  • 
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.