Şimdi Ara

(353. Dönem Kasım 2013)İSKENDERUN DZ.ÜS K. DENİZ ER EĞİTİM ALAY K. İSKENDERUN / HATAY (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
767
Cevap
16
Favori
121.797
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Bende telefonla öğrendim burası çıktı ama resmi sonuç için e-devlete bakamıyorum

Bu arada herkes nerede ikamet ettiğini yazsa daha iyi olur sanki.
  • saolasın anaksimandros kardeşim bende sahil güvenlik komutanlığı :) murat ben memnun oldum
  • sadece50 kullanıcısına yanıt
    usta birlikleri kura ile dağıtılıyormuş, geçen yıl aynı yerde kısa dönem yapan arkadaştan sordum, kağıtta usta birliği aynı yer yazdığına bakma orası eğitim alayı diyor, marmaris, bodrum, izmir, gölcük, çanakkale, antalya.... dağılıyor herkes, iskenderunda 3-5 kişi kalıyor onlar da yeni gelen askerlere eğitim veriyorlarmış,...
  • quote:

Orijinalden alıntı: sadece50

quote:

Orijinalden alıntı: anaksimandros

quote:

Orijinalden alıntı: sadece50

arkadaşlar bir sorum olacak bilen birileri varsa sevinirim kardeşimde iskenderun deniz er egitim alayı cıktı esas birligide aynı deniz kuvvetleri komutqanlığı diye geciyor usta birliğindede iskenderundamı kalır yoksa dağıtımı olurmu cevap verirseniz sevinirim.

Eğer esas birlikte de aynı şey yazıyorsa orada kalacaksın.

walla hocam kimiside esas birlik orasıda yazsa dağıtılırsın diyor anlamadım gitti walla.hayırlısı bilen yokmudur bu konuyu kesin

Bu konuyu tam olarak bilen birisinin cevaplaması lazım.Ben de arkadaşın dediği gibi düşünüyordum yani esas birliği neresiyse orada kalır diyordum.Yalnız az önce internette biri yazmış,%90ı dağıtılıyormuş.Benim de kafam karıştı.

• Arkadaşlar dediğimiz gibi bayağı bir zamanımız var. tanışalım da oraya gidince zorluk çekmeyelim.
  • devrelerim benim de İskenderun hayırlısıyla gidip gelmek kısmet olur inşallah :)
  • Merhaba arkadaşlar, ben de 2. grup kısa dönemde usta ve acemi birliğim

İSKENDERUN DZ.ÜS K. DENİZ ER EĞİTİM ALAY K. / İSKENDERUN / HATAY

arkadaşların yukarıda bahsettiği facebookta kapalı grup olayı bana mantıklı geliyor.

hepimiz için hayırlısı olsun.
  • EVET ARKADAŞLAR KURUN BİR GRUP GELELİM :)
  • Devreler bende sizinleyim
  • Akşam bir kapalı grup kurup size haber edeceğim buradan.
  • tamam hocam takipteyiz :)
  • daha önce bizle aynı yerde askerlik yapan bir arkadaşla görüştüm. Moral bozmak gibi olmasın da usta birliği aynı yer yazsa da hatay'ın ilçelerine dağıtılıyormuşuz ve çocuk reyhanlı'da yapmış askerliğini. Muhafız olduğu için günde sekiz saat nöbet tutturuyorlarmış. İnşallah başımıza böyle birşey gelmez.
  • quote:

Orijinalden alıntı: reywal

daha önce bizle aynı yerde askerlik yapan bir arkadaşla görüştüm. Moral bozmak gibi olmasın da usta birliği aynı yer yazsa da hatay'ın ilçelerine dağıtılıyormuşuz ve çocuk reyhanlı'da yapmış askerliğini. Muhafız olduğu için günde sekiz saat nöbet tutturuyorlarmış. İnşallah başımıza böyle birşey gelmez.

Hocam birkaç kişinin yapması önemli değil.Elbette ilçelerine dağıtılanlar olacaktır.Yalnız üstte bir arkadaş yazmış.Dağıtım yerleri marmaris,bodrum,gölcük,çanakkale diye.Arkadaşına sorman mümkün mü?Oran olarak nasıl?ne kadar kişi kalıyormuş Hatay'da,ne kadarı başka yerlere dağıtılıyormuş,ilçelere dağıtım nasılmış?
  • herkese hayırlı olsun devrelerim inşallah hepimiz için hayırlısı olur
  • Beyler facebook grubunu siz yine kurun yalnız bu konuya da yazın arada,facebook kullanan var kulanmayan var benim gibi
  • bende sahil güvenlik komutanlığı yazıyor sadece bendemi yoksa herkez de aynı durum mevcut mu?
  • quote:

Orijinalden alıntı: akif0606

bende sahil güvenlik komutanlığı yazıyor sadece bendemi yoksa herkez de aynı durum mevcut mu?

ben de sahil güvenlik komutanlığı
  • Merkez üssümüz burası olsun zaten,facebook ikinci planda kalsın. Bir de liste yapalım derim ben, kim nerede yaşıyor, meslek, nereden/nasıl gidecek falan yazalım.
  • anaksimandros A kullanıcısına yanıt
    iyi bari inşallah hepimiz aynı yerde yaparız dağıtılma olayı olmaz inşallah @anaksimandros
  • esas birliği yazanlar da var bende yazmıyo mesela belkide yazanlar kalacak yazmayanlar dağıtım olacak
  • 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.