Şimdi Ara

353. DÖNEM ( Kasım 2013) 59. TOPÇU EĞİTİM TUGAYI ERZİNCAN/Merkez gidenler buraya (4. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
273
Cevap
3
Favori
35.580
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: KasimdaAskerizBaba

benim usta birliğim Erzincan merkez komutanlığı

acemi Trabzon

kardeşim benimde acemilik motorize tugay trabzon ustalık hava savunma erzincan merkez şimdiden hayırlı teskereler
  • quote:

Orijinalden alıntı: wolfat

quote:

acemi Trabzon

kardeşim benimde acemilik motorize tugay trabzon ustalık hava savunma erzincan merkez şimdiden hayırlı teskereler

eyvallah kardeşim, acemilikte beraberiz ustadada beraber sayılırız benim merkez komutanlığı Erzincan yazıyor sadece.
  • quote:

quote:

Orijinalden alıntı: wolfat

quote:

acemi Trabzon

eyvallah kardeşim, acemilikte beraberiz ustadada beraber sayılırız benim merkez komutanlığı Erzincan yazıyor sadece.

bendede karargah destek bölüğü hava savunma yazıyor neyse yine burdan haberleşiriz gitmeden :)

• spyfox kullanıcısına yanıt
    Teşekkür ederim verdiğin bilgiler için, eyvallah
  • Istanbuldan yol izni kac gun bilen var mi? Sulus almadim 4-7 kasim arasi teslim olcam 6si mi 7si mi teslim olurum? Tahmini olan var mi?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Eğitim Birliği: 59 UNCU TOP.EĞT.TUG.KH. VE KH.BL. / ERZİNCAN MERKEZ / ERZİNCAN

Esas Birliği: 59 UNCU TOP.EĞT.TUG. TOPÇU ÖZ.EĞT.TB. Aİ ER EĞT.BL. / ERZİNCAN MERKEZ / ERZİNCAN

Celp Dönemi: KASIM 2013; Celp Grubu: 1; KISA_DÖNEM ER

Erzincan'a gidenlere bir kişi daha ekleyin, Ankara'dan gelecem :)) Sonuçların belli olduğu gün oraya giden pek insan göremedim netteki paylaşımlarda, dedim bi ben gidiyorum herhalde :D

Arkadaşlarım olsun, netten araştırdıklarım olsun, herkes güzel şeyler söylüyor Erzincan için, özellikle de sınıfın topçu olması durumu karşısında "oooo yaşadın" gibi tepkiler veriyorlar :)) Soğuk diyorlar sadece.

Aİ: Ateş idare demekmiş, araya araya buldum sonunda, kıyıda kenarda kalmış ufacık bir kısaltma gibi duruyor ama, paylaşım yapan arkadaşların bu detayları da yazmaları tanışma açısından daha sağlıklı olur düşüncesindeyim. Erzincan diyip geçiyoruz ama dünden beri o kısaltmalara bakıyorum ben, çok çeşitleri var =) poligon diyor, çvs eğt. diyor, vs.

Kantinde nakit para geçmiyor, size akıllı kart veriyorlar, paranızı bu hesaba atıp öyle alışveriş yapıyorsunuz diyorlar, belki bilinen birşeydir ama ben yazmak istedim.

Hakkımızda hayırlısı olsun. Allah utandırmasın, cümlemize şimdiden kolaylıklar versin.

• spyfox kullanıcısına yanıt
    Sırf sana yazmak için hesap açtım :D
  • Slm arkadaşlar 59.topcu birliği acemi ve usta birliği aynı istanbul gaziosmanpasadan geliyorum 6 kasımda teslim olcam inş görusrz

• quote:

Orijinalden alıntı: voodoo child

merhaba arkadaslar,
    352. donem erzincan tugayindan bir asker olarak size biraz bilgi verebilirim :
    180 kisa donem geldik biz ama siz (dogruysa ) 350 kisi geleceksiniz... yani fazla kisi olacaginiz icin sizin sorunlariniz bizden daha az olacak, nobet tutma, is yapma vs vs... ( bizden onceki donem 90 kisi gelmis, eskiden 600 kisinin gedligi donem de olmus, doneme gore degisiyor )
    zor mu kolay mi sorusuna gelince, tahmin edebileceginiz gibi baska yerlerde askerlik yapmadim tek ve son yer ( umarim yani :P ).. o yuzden karsilastirma yapamam ama kimse hic bir konuda sizi zorlamiyor... en fazla sol saga don falan kadar egitim aliyorsunuz.... daha sonra gorevleriniz geliyor.... hangi gorev sorusu da yerine gore degisir... her gorev kolay ve zor dinebilir... ama dedigim gibi komutanlar sizi SIkmiyor, rahat, biraz acemi fazla oluyor bazen siz ugrasmak zorunda kalabiliyorsunuz...
    telefona gelince sim kartinizi getirin... acele etmeyin 1. ayin sonunda ne yapacaginizi ogrenirsiniz zaten telefon konusunda...
    simdiden iyi tezkereler...

devrem Erzincan panel köprü bölugu nasıl bıyer benm grup ıstıhkamcı ???

• katip3418 K kullanıcısına yanıt
    sülüs aldın mı kardeş?
  • quote:

Orijinalden alıntı: baglamaci06

Eğitim Birliği: 59 UNCU TOP.EĞT.TUG.KH. VE KH.BL. / ERZİNCAN MERKEZ / ERZİNCAN

Esas Birliği: 59 UNCU TOP.EĞT.TUG. TOPÇU ÖZ.EĞT.TB. Aİ ER EĞT.BL. / ERZİNCAN MERKEZ / ERZİNCAN

Erzincan'a gidenlere bir kişi daha ekleyin, Ankara'dan gelecem :)) Sonuçların belli olduğu gün oraya giden pek insan göremedim netteki paylaşımlarda, dedim bi ben gidiyorum herhalde :D

Arkadaşlarım olsun, netten araştırdıklarım olsun, herkes güzel şeyler söylüyor Erzincan için, özellikle de sınıfın topçu olması durumu karşısında "oooo yaşadın" gibi tepkiler veriyorlar :)) Soğuk diyorlar sadece.

Aİ: Ateş idare demekmiş, araya araya buldum sonunda, kıyıda kenarda kalmış ufacık bir kısaltma gibi duruyor ama, paylaşım yapan arkadaşların bu detayları da yazmaları tanışma açısından daha sağlıklı olur düşüncesindeyim. Erzincan diyip geçiyoruz ama dünden beri o kısaltmalara bakıyorum ben, çok çeşitleri var =) poligon diyor, çvs eğt. diyor, vs.

Kantinde nakit para geçmiyor, size akıllı kart veriyorlar, paranızı bu hesaba atıp öyle alışveriş yapıyorsunuz diyorlar, belki bilinen birşeydir ama ben yazmak istedim.

Hakkımızda hayırlısı olsun. Allah utandırmasın, cümlemize şimdiden kolaylıklar versin.

Ohhh super kalabalik olalimmmm

• katip3418 K kullanıcısına yanıt
    katibim benim. aynı kaderden miyiz.
  • quote:

Orijinalden alıntı: cumartesii

Arkadaslar ben de acemiligi ve usta birligini Erzincan'da yapicam...

Usta birligim ozel egitim taburu..Adim Fatih.

Aynen benim de özel eğitim taburu, yanında da Aİ (ateş idare) Er eğitim Bölüğü yazıyor. Herkes, ya poligon ya çvş eğitim, bi ben miyim Aİ
  • Iyi yine sizde bi seyler var bende o da yok acemi neyse esas ta ayni

:)

59 UNCU TOP.EĞT.TUG.KH. VE KH.BL. / ERZİNCAN MERKEZ / ERZİNCAN

• Eğitim Birliği: 59 UNCU TOP.EĞT.TUG.KH. VE KH.BL. / ERZİNCAN MERKEZ / ERZİNCAN

Esas Birliği: 59 UNCU TOP.EĞT.TUG. TOPÇU ÖZ.EĞT.TB. Aİ ÇAVUŞ EĞT.BL. / ERZİNCAN MERKEZ / ERZİNCAN

Bursada yaşıyorum .
    istanbul veya ankaradan gelmeyi planlıyorum sülüse göre.

acemilik aynı olacak ama usta birliğinde kagıtta yazılanlar da olabilir , onun dısında ordakı komutan da kafasına gore hareket edıp farklı yerlere verebılıyor, mesela topcuyuz ama pıyadeye verebılır.

sımdılık alacaklarım:
    3 sıfrelı kılıt
    6lı boxer veya külot
    6lı atlet (yesıl haki)
    Termal ıclık olmazsa olmazımız :)
    boyunluk
    vatka
    bolca corap
    telefon kartı
    tras takımı-cantası
    dıs fırcası-macunu-Sampuan
    tırnak makası
    cüzdan
    gerekirse saat
    krem

hayırlı tezkereler.
    -Engin-

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi psikoo -- 27 Ekim 2013; 1:04:43 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: hasbaba

quote:

Orijinalden alıntı: baglamaci06

Eğitim Birliği: 59 UNCU TOP.EĞT.TUG.KH. VE KH.BL. / ERZİNCAN MERKEZ / ERZİNCAN

Ohhh super kalabalik olalimmmm

Hehehe, nette o kadar bakıyorum, 2 elin parmağı kadar insan görmedim Erzincan'a gidecek olan, sanırım sen de görmedin ki bir kişi daha görünce sevindin

Bir yerde görmüştüm, arkadaş demiş; "eğer doğruysa siz 350 kişi falan geleceksiniz" diye, hadi bakalım.

• Bende varım organize olup tanışsakmı gitmeden ?

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Hos geldiniz beyler. Yeni bilgiler için sag olun eksik olmayın dostlar.

Bende ankara dan gideceğim uçakla giderim muhtemelen 11 saat otobüs bitmez

• An itibariyle alışverişi de hallettim. İşalah önümüzdeki hafta gelir.

Kantaşı Mini ( Kullan At ) 0,85 TL X 2 Adet
    Çengelli İğne 0,85 TL X 1 Adet
    Sabunluk Mavi 1,27 TL X 1 Adet
    Kirli & Temiz Çamaşır Torbası Biyeli ( İki'li ) 1,85 TL X 1 Adet
    Çorap Kışlık Havlu Bot Tipi Uzun Konçlu 3,24 TL X 5 Adet
    Ayakkabı Torbası 0,93 TL X 1 Adet
    Bot Bezi (Kadife) 0,93 TL X 1 Adet
    Boyunluk Triko Yeni Renk 2,31 TL X 1 Adet
    Çamaşır Filesi Orta Boy ( 40 x 50 cm.)2,78 TL X 1 Adet
    Bot Fırçası1,27 TL X 1 Adet
    Çanta Kilidi Sarı Renk 2,12 TL X 1 Adet
    Stil Likit Bot Boyası 1,61 TL X 1 Adet
    Vatka ( 1 Çift ) 0,93 TL X 2 Adet
    Sıfır Yaka Fanila 1.Kalite Yeni Renk 3,70 TL X 5 Adet
    Stil Parlatıcı Sünger 0,85 TL X 1 Adet
    Dikiş Seti Orta Boy 1,27 TL X 1 Adet
    Thermoform® Yeni Tip Kum Rengi Thermal İçlik 42,00 TL X 1 Adet
    Army Boyun Askılı Cüzdan Sİyah 10,00 TL X 1 Adet
    MEMORY FOAM KÖPÜK TABANLIK 20,00 TL X 1 Adet
    1 NCİ KALİTE SLİP KÜLOT 3,00 TL X 5 Adet

• Epey güzel şeyler almışsınız hocam hayırlı olsun.

• 
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.