Şimdi Ara

353. DÖNEM ( Kasım 2013) 59. TOPÇU EĞİTİM TUGAYI ERZİNCAN/Merkez gidenler buraya (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
274
Cevap
3
Favori
35.579
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Usta su ozel egitim birligi hakkinda birseyler soyler misin? Internette bilgi bulamadim bunun hakkinda...
  • bursalıyım, benımde acemılık ve ustalık Erzıncan cıktı.
    ucakla ıstanbuldan gıtmeyı dusunuyorum, ıstanbuldan gıden arkadaslar az cok yardımlasırsak sevınırım.
    hayırlı tezkereler hepımıze
  • Haberleşelim kardeşler.
  • Bende istanbuldan geliyorum,

Acemi ve Usta ikiside Erzincan
    Sınıf olarak Topçu gözüküyor
    hadi bakalım hayırlısı
  • Özel eğitim birliği fln hikaye arkadaşlar. oraya düştükten sonra ihtiyaca göre dağıtım yapıyorlar. ben topçuyum diye gittim piyadeye verdiler mesela. silah eğitim taburu 1. havan bölüğündeydim. genel olarak heryer iyidir özellikle kısa dönemlere komutanlar iyi davranır. Duş hakkında problem yaşamazsınız. her sabah ihtiyaç banyosu adı altında, haftanın 3 günüde akşam saatlerinde banyo kullanıma açılıyordu. ustada banyo hergün bize aitti zaten :) koğuşlar biraz kalabalık oluyor fakat sorunsuz..kantinlerde herşeyi bulabilirsiniz zaten kısa dönem askerleri veriyorlar kantinlere.. Umarım hepiniz hayırlısıyla gidip dönersiniz..

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi goldengatesf -- 25 Ekim 2013; 15:46:19 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: goldengatesf

Özel eğitim birliği fln hikaye arkadaşlar. oraya düştükten sonra ihtiyaca göre dağıtım yapıyorlar. ben topçuyum diye gittim piyadeye verdiler mesela. silah eğitim taburu 1. havan bölüğündeydim. genel olarak heryer iyidir özellikle kısa dönemlere komutanlar iyi davranır. Duş hakkında problem yaşamazsınız. her sabah ihtiyaç banyosu adı altında, haftanın 3 günüde akşam saatlerinde banyo kullanıma açılıyordu. ustada banyo hergün bize aitti zaten :) koğuşlar biraz kalabalık oluyor fakat sorunsuz..kantinlerde herşeyi bulabilirsiniz zaten kısa dönem askerleri veriyorlar kantinlere.. Umarım hepiniz hayırlısıyla gidip dönersiniz..

bin yaşa hocam. soğuk dışında problem olmayacak herhalde. şehir ucuzmuş diyorlar. düzgün yapılanması ve cana yakın insanları varmış doğru mu ?

• goldengatesf G kullanıcısına yanıt
    Hocam, benim usta birlikte Erzincan'da...Ozel egitim birligi ates idare er cavus bolugu...Internette bi kac yer de denk geldim, herkes en iyi yer falan filan demis ama aciklamasini yapmamis. Bir de ayrintili biliyorsan senden duyayim dedim:)
  • evet arkadaşlar soğuğu çok fenadır.. ama bir süre sonra kat kat giyinerekte olsa alışılıyor..bence en güzel dönemde gidiyorsunuz.kısa dönemler olarak kalabalık olacaksınız ve bu çok önemli..insanları iyidir herhangi bir sıkıntı yaşamadım. sabah kahvaltı yapabileceğiniz veya öğlen oturabileceğiniz cafetelli adında bir yer var ve gayet nezih ve çok pahalı da değil..
    Ayrıca dediğim gibi o yazanlara(özel eğitim birliği vs.) aldanmayın sizi ihtiyaca göre dağıtacaklardır..(en azından bize öle yaptılar) ama genel olarak heryer iyidir..acemilikte tüm kısa dönemler birlikte olacaksınız zaten..
  • quote:

Orijinalden alıntı: hknbl86

bende erzindan 59 topcuda acemilik ustabirligi bitlis tatvan arkadaslar

aynı beraberiz birader. bnmde acemi erzincan 59.topçu usta bitlis tatvan.konusalım seninle
  • BEYLER BENDE topçu yazıyo bu iyi bişimi acep? ustalıkta acemilikte Erzincan
  • quote:

Orijinalden alıntı: hasbaba

BEYLER BENDE topçu yazıyo bu iyi bişimi acep? ustalıkta acemilikte Erzincan

Olumsuz bir sey okumadım ya da duymadım henüz

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Gençler beni de yazın :)

Bir de biri bana şunu tam açık haliyle yazıp ne olduğunu açıklayabilir mi

59 UNCU TOP.EĞT.TUG.KH. VE
    KH.BL. / ERZİNCAN MERKEZ /

59 UNCU TOP.EĞT.TUG.
    HİZ.BRL. / ERZİNCAN MERKEZ /
  • quote:

Orijinalden alıntı: katip0317

kardeş ordan askerle grüştüm. Sağolsun çok yardımcı oldu.

Aklınıza takılan olursa kullanıca adı: Darkcorner

yanınıza fazal bir şey almayıon diyor liste şu

1- İki tane kilit (şifreli) bot ve çanta için
    2- 4-5 tane baksır - külot (renge pek takılmıyorlarmış bunda)
    3- 4-5 tane haki yeşil atlet (buna dikkat ediyorlarmış)
    4-Traş takımı
    5- diş fırçası, macunu,
    6- yanına 100-150 TL para
    7-Termal içlik (oradada veriyorlarmış)
    8-Telefon kartı (acemilikte telefon kesinlikle getirme diyor, tugay komutanı buna çok dikkat ediyormuş, heryerde kamera ve girişte x ray cihazı var )diyor.

Hocam acaba bunlar dışında bir şey götürmek gerekiyor mu yoksa bu kadarı yeter mi ?
  • s.a benimde acemilik ve ustalık Erzincan yalnız ceza evi diye soyledıler acaba doğrumu anladım ?
  • beyler ben erzıncana ıstıhkamcı gıtcem kopru panel bölugu falan dıyo eskı kısa dönem arkadaşlar bura nasıldır??
  • YAW USTA BİRLİĞİNCE ERZİNCANDA TEK BENMİ DÜŞTÜM ASKERİ HASTANEYE??? (KISA DÖNEM)
  • hocam bende poligon falan yazıyo nasıldır acaba?
  • ben bursadan gelıyorum kardeslerım, an azından facemızden bırbırımızi bulalım da yuzlerımız bellı olsun , orda gorunce yabancılık cekmeyelım.

https://www.facebook.com/enginnyyildirim
  • quote:

Orijinalden alıntı: psikoo

ben bursadan gelıyorum kardeslerım, an azından facemızden bırbırımızi bulalım da yuzlerımız bellı olsun , orda gorunce yabancılık cekmeyelım.

https://www.facebook.com/enginnyyildirim

Ekliyorum kardeşim, ben de istanbul dan geçicem. Eklemek isteyen arkadaşlar ekleyebilirler, o kadar aceminin arasnda yabanclk çekmeyelim

https://www.facebook.com/SHNKRC1905

• ekledim sizleri beyler.
  • 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.