Şimdi Ara

352. DÖNEM (Ağustos 2013) Kısa Dönem Er ve Yedek Subay Aday Adayları (1038. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
20.765
Cevap
124
Favori
1.327.515
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 10351036103710381039
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • 352. Dönem'inde sonlarına geldik artık, bitiren ve hala devam eden devrelerime selam olsun
  • quote:

Orijinalden alıntı: emrow16

352. Dönem'inde sonlarına geldik artık, bitiren ve hala devam eden devrelerime selam olsun

hocam sizin yemin töreni ve usta birliğine geçiş tarihiniz ne zaman olmuştu? ben de 356. dönem adayıyım. 7 eylülde yds ye girmek istiyorum. usta birliğine geçmiş olur muyum? veya izin kullanırsam tam izine mi denk gelir? o tarihi kafamda ayarlamaya çalışıyorum. yerime göre sınav merkezi seçeceğim. ne yapmamı tavsiye dersiniz?
  • koca tsk da asteğmendik. burada onbaşıyız ne iştir lan bu
  • 8 güne sivilm nefret ettim bu askerlikten tekrar yazmak istedim
    erler =ücret almadan hizmet edenler
    yedek subay =ast subayların enayisi

vatan görevi mi askerlik ya soğudum askerlikten vatandan ,milliyetçi vatanını seven biriydim şimdi askere gidecek herkese ne işin var bedelliyi bekle diyorum
  • arkadaslar ben 3 gun once askerlik basvurumu yaptim kasim celbi icin. Bu sene 4 yillik universiteden mezun oldum. trascript goturmedim diploma yeterli olur diye , ortalamam 3.70. oradaki gorevli getirmeme gerek yok dedi ve notum 0 gozukuyo suan. sizce ne yapmaliyim ?

bir de celp donemim kasim gozukse de , grup siralamasina gore celp donemim mayis 2015 gozukuyo. askerlik subesini aradim ne kadar sorun yok desede kurt dustu icime :) 27 ekimde belli olucakmis kasimdir umarim?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Hey Gidi..Zaman ne çabuk geçiyor...Askerden döneli bir askerlik kadar zaman geçti..Askere gideli de 1 yılı geçti..
  • Arkadaşlar pazartei okulum bitiyor 20 gün içinde diplomam elimde olur kısmetse.Şimdi bilenlere sorum kasıma yetişirmiyim?
  • mrb arkadaşlar üniversite mezunuyum kısa dönem isteyen birine uzun dönem askerlik çıkabilir diyorsunuz ben mi yanlış anladım böyle bir durum mu var ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: Red Queen

arkadaşlar benimkisinde esas birlik nie yazmıyor yaa

cevabını buldun mu
  • omar little O kullanıcısına yanıt
    ben kasım celbinde gidiyorum askere. acemilik ve usta aynı sizinle. erzurumda farklı illere mi dağıtılıyoruz?
  • vay be gerçekten de zaman geçti gitti askerdeyken hiç geçmeyecek gibiydi geçen yıl bu zamanlar hatay serinyoldaydım ordanda Antalya il jandarma herkese hayırlı teskereler
  • Bişi sormak istiyorum, ağustosta askere gitmek istiyorum fakat diplomam hazirandan önce çıkmaz veya mezuniyetim o tarihlerde kesinlik kazanır, mayısta diplomasız başvurursam sonradan diplomayı gösterebiliyor muyuz?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi tadanyz -- 19 Nisan 2015; 13:54:17 >
  • Ortalama Şubat 2016 2.haftasında bitiyor okul. Hemen gitmek istediğimde ağustos ayında mı gitmek zorundayım ?

Mühendislik mezunu olacam. Yedek subay yani astteğmen olmak için neler gerekiyor yeni kanunlara göre ????
  • Şubat ayından sonra tecil ettir isteğin zman gidersin.Her celp döneminin belli tarihleri var.
    asal da yazar.google amcaya yaz çıkar.Mühendissen yedk subaya evett dersin çıkabilir.Genelde mühnedise çıkar.
  • Vay arkadaş. Zaman ne çabuk geçiyor. Askere gideli 3 yıl olacak neredeyse.
  • quote:

Orijinalden alıntı: capoeirafighter

Doğum: Bakırköy
    İkamet: Sinop
    Kütük: Sinop
    Lisans: İst Üni., Elektrik - Elektronik Müh.

Eğitim Birliği: SERİNYOL 121.J.EĞT.A.K.LIĞI/SERİNYOL/SERİNYOL

Esas Birliği: İL J.K.LIĞI/KARAMAN/KARAMAN

Statü: KISA_DÖNEM ER
    Sınıf: JANDARMA

Sevk Bitiş: 15/08/2013
    Celp Dönemi: AĞUSTOS 2013
    Celp Grubu: 2

Hadi hayırlısı olsun Hatay Serinyola gidecek arkadaşlar, tanışalım görüşelim inşallah

s.a. nasildi askelrik biraz bilgi verirseniz sevinirim. yanimiza ne alalim almayalim telefon kullaniliyormu gibi bilgiler olabilir mesela :)

• bu başlığı görünce hüzünlendim yine
  • Vay vay vayy. Acemi Izmir Narlidere usta Kibiriscik olan var mi gencler ? Sene 2013 daha dun gibi beee

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • 7.yıl sonra gelen mesaj
    O yıllarda yaşanan heyecan artık yok, bugünlerde ülkenin içinde bulunduğu durumla beraber bir hüsrana dönüştü her şey.
    Sürekli artan şey zaman ve kur oldu. Yatırım tavsiyesidir.
    Yedek subay kardeşlerime sevgilerle
    O yıl başlığı takip eden çoğu asker adayı için liste tutmuştuk.

@KoşanBalık @352.Dönem @emrow16 @fefeyx @cbk167. @sebosentez @denizserwan @multihacker42 @**KAAN** @teacher2133 @rock_brs @sinanpektas @murti2000 @kenansa @ahduman @aleem_ju @surmelixxx @husrevpasa @hselcukk @KüBa23 @gkhn_cskn @kanuni56 @.::SPM::. @erkan_64 @ryla1 @wéndigo @Executioner @OnlyGodCanJudgeUs @ekrem sergen @baehaa @WayneCorp @Amiral34 @korfezli61 @Fütursuz01 @unemployedadam @emretntnc @DeathLess_55 @Frank Lapidus @Tyleron

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Another Man -- 1 Nisan 2023; 15:17:47 >

• Ne gunlerdi ya 🙄

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • 
Sayfa: önceki 10351036103710381039
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.