Şimdi Ara

352. DÖNEM (Ağustos 2013) Kısa Dönem Er ve Yedek Subay Aday Adayları (1035. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
20.764
Cevap
124
Favori
1.327.517
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 10331034103510361037
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • yahu nerdeyse 3 aydır sivildeyim. nasıl hızlı geçiyormuş dışarda hayat. İçerisi bitmeyi bilmedi!
  • Ne zaman terhis olacak bu 352.Dönem yedek subaylar 1 zğustos mu yoksa 12 ağustos mu bölük astsubayları neden farklı tarihler söylüyor.
    sevk tarihi 12 ağustos
  • quote:

Orijinalden alıntı: jetmanyak

Ne zaman terhis olacak bu 352.Dönem yedek subaylar 1 zğustos mu yoksa 12 ağustos mu bölük astsubayları neden farklı tarihler söylüyor.
    sevk tarihi 12 ağustos

kesin tarih 12 ğustos hiç izin kullanmayan bir yedek subay için temmuz 12 dir birde yol izni varsa ki ortalama iki gündür ama bi işe yaramaz çünkü zaten temmuz 12 cumartesiye geliyor her türlü terhisi 11 temmuz olur. şanslıysa bide 6 gün mazeret patlatır olurmu sana temmuz 5 temmuz 5 ede varmı daha yaklaşık 76 gün :D hadi bu günü de sayma pazartesi sendromuyla başlasa bu iş 75 gün!..
  • quote:

Ne zaman terhis olacak bu 352.Dönem yedek subaylar 1 zğustos mu yoksa 12 ağustos mu bölük astsubayları neden farklı tarihler söylüyor.
    sevk tarihi 12 ağustos

11 Ağustos olur . İzin kullanmayan arkadaş 9 Temmuz gibi çıkar. Çıkarız
  • quote:

Orijinalden alıntı: Another Man

quote:

sevk tarihi 12 ağustos

11 Ağustos olur . İzin kullanmayan arkadaş 9 Temmuz gibi çıkar. Çıkarız

12 Ağustosdan 30 gün düş 13 temmuz yapar. temmuz ayı 31 çekiyor ona dikkat edin. yol durumuna göre yol alırsınız 2 gün alan biri 11 temmuzda çıkar.
  • Beyler soru ilginc gelebilir ama merak ettim sorayim.

Uzun boylulara yaptirilan farkli bir is, verilen farkli bir gorev vs varmi?
    Bkz: 2.00m

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: mklkrc

Beyler soru ilginc gelebilir ama merak ettim sorayim.

Bizim bölükte falan hiç öyle uzun boylular için özel bir iş yoktu diye hatırlıyorum...
  • quote:

Beyler soru ilginc gelebilir ama merak ettim sorayim.

Flamayı tutarsın
  • Another Man kullanıcısına yanıt
    Flamayi tutarsin derken biraz daha acabilirmisin? Iyimidir kotumudur? Zorlugu kolayligi nedir?

• quote:

Flamayi tutarsin derken biraz daha acabilirmisin? Iyimidir kotumudur? Zorlugu kolayligi nedir?

iyidir flama candır. bölük istikamet yer sürünür sen sürünmezsin
  • quote:

Böyle sorular olayları zorlaştırır. Ne emir gelirse emredersiniz komutanım . Bu kadar gerginlik yaratma ya kendine . Rahat ol kardeş.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Another Man -- 21 Nisan 2014; 23:42:28 >
  • Another Man kullanıcısına yanıt
    Su herkese emredersiniz komutanim olayi canimi sıkıyo da neyse. InsAllah birine dalmam orda

• emredersiniz olayı artık kolayda gün geçmiyor be
    temmuz 26 da terhis
    izin 30 gün
    mazeret 11 artık bu günleri düşünce kaç kalıyr hesap bile yapamıyor insan asker olunca
  • quote:

Orijinalden alıntı: sanchez44

emredersiniz olayı artık kolayda gün geçmiyor be
    temmuz 26 da terhis
    izin 30 gün
    mazeret 11 artık bu günleri düşünce kaç kalıyr hesap bile yapamıyor insan asker olunca

mazeret nasıl 11 ? 6 değilmi
  • quote:

Orijinalden alıntı: fefeyx

quote:

Orijinalden alıntı: sanchez44

emredersiniz olayı artık kolayda gün geçmiyor be
    temmuz 26 da terhis
    izin 30 gün

mazeret nasıl 11 ? 6 değilmi

meslekcilerin 11 gun mazereti var. digerlerinin 6 gun mazeret hakki var yaklasik 3 ay once teblig etmis olmalari lazim sana.

• emrow16 kullanıcısına yanıt
    Dogrudur benim 6 gun sizinki oyle farkliysa ne guzel

• 352 ağustos dönemi tertipler, bu yol paralarımız hala neden yatmadı bilen var mı?
  • 54 gün kaldı kurtulmak için ayağıda sakatladık bu askerde
    zor be zor adamı dünyadan soğutuyor bu askeriyedeki bazı saçmalıklar
  • arkadaşlar bnde kısmetse önümüzdeki ağustosta gideceğim askere. kısa dönem istiyorum makina mühendisiyim. not ortalamam 3.22 bu dönemde uzun çıkma olasılığı çok mu yüksek? ek olarak dönemi biraz anlatır mısınız?
  • hillshade kullanıcısına yanıt
    hillshade kardeş benimde erteleme bitim tarihim 6 haziran subeyi aradıgımda bana eylülde geleceksin dediler dedigin doğru galiba
  • 
Sayfa: önceki 10331034103510361037
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.