Şimdi Ara

352. DÖNEM (Ağustos 2013) Kısa Dönem Er ve Yedek Subay Aday Adayları (1037. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
20.765
Cevap
124
Favori
1.327.475
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 10351036103710381039
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: ceyhan21

maaş aldın mı kardeş rütbeni konuşturabildin mi yok tabikide

neyse boş ver konuşmayayım maaş ne kelime
  • ordayken 1 gün geçmezdi, şimdi 4 ay olmuş askerlik biteli. Sivilde zaman akıyor valla.
  • Hey gidi 4 ay olmuş askerlik biteli. Sivilde vakit ne çabuk geçiyormuş meğer.
  • aynen zulüm biteli 4 ay olmuş Allah ordakilere sabır versin...
  • 352. dönemler için izin, 30 gün yıllık ve 11 gün mazeret sanırım. peki yol izni kaç gün arkadaşlar?
  • 356. dönem olarak bizlerde ağustos 2014 de gideceğiz kısmetse her türlü deneyimlerinizi tecrübelerinizi dinlemek isteriz konumuza bekleriz. Kısa dönem-uzun dönem muhabbetleri, en çok nereye yolluyorlar vs.
  • mklkrc M kullanıcısına yanıt
    var olmaz mı manga başısın
  • mazeret iznimi kullandırmıyorlar ya
    20-21 güne kurtuluyorum bu eziyetten bu zaman kaybından
  • tecrübelerinizi tavsiyelerinizi askere gitme arifesindeki birisi olarak her zaman bekliyorum arkadaşlar.
  • oGuxXx* kullanıcısına yanıt
    Öncelikle kardeşim bol bol iç çamaşırı al yanına. Ama beyaz alma zira ağustosta gideceksin anladığım kadarıyla. Güneş kremi vs alabilirsin yanına lazım olacak çünkü.. Acemilikte yanına fazla eşya almana gerek yok çünkü çarşı iznin yok gibi bişey.. Birde kendini beğenmiş dall.ma çok olur onlara sabır göster yeter..
  • Benim gibi denizci olursanız rahat edersiniz arkadaşlar..
  • Ben ençok şunu merak ediyorum,insanlar askeriyeye telefon sokmak yasak diyor fakat şu önceki mesajlara bakıyorum,askerdeyken mobilden çatır çatır msj atıyorsunuz buraya =) nasıl ayalardınız bu durumu anlamadım?
  • quote:

Orijinalden alıntı: Frank08

Ben ençok şunu merak ediyorum,insanlar askeriyeye telefon sokmak yasak diyor fakat şu önceki mesajlara bakıyorum,askerdeyken mobilden çatır çatır msj atıyorsunuz buraya =) nasıl ayalardınız bu durumu anlamadım?

askerde aylık kullanım kotam 8gb dı artık gerisini sen düşün

• Ağustosta gidiyorum bende allahın izniyle,fakat şu telefon olayını anlatırsan çok sevinicem,kafamdaki en büyük soru işareti =)
  • Frank08 kullanıcısına yanıt
    bu gittiğin yere göre önemli kardeş kendini öncelikle ortama alıştır. Gerisi zaten gelir kullanırsın. başlarda sıkıntı çekersin ama sonra alışırsın. Çok sıkıntıdaysan özelden numaranı yaz konuşalım...
  • quote:

Orijinalden alıntı: Frank08

Ben ençok şunu merak ediyorum,insanlar askeriyeye telefon sokmak yasak diyor fakat şu önceki mesajlara bakıyorum,askerdeyken mobilden çatır çatır msj atıyorsunuz buraya =) nasıl ayalardınız bu durumu anlamadım?

her birlikte kurallar değişiyor kardeşim.
    Aslında askeriyenin kuralı hep aynı ama uygulamada farklılıklar var.
    Bizde telefon yakalatırsan, telefonu çıkarken almak şartıyla 3 hafta çarşın kitlenir. Sonraki yakalamanda 10gün uzar.
  • hayatım boyunca belki bu kadar küfretmedim
    kurtuldum bitti askerliğim hay yedek subaylığınıza hay sizin maaşınıza
    hayatımın 1 yılı boşa gitti
    saçma sapan amalelik için
    üst rütbeliler tatil yapsın diye
    sonra vatan için mi gitmiş oluyoruz ,bu saçma düzen varken oğlumu tanıdığım kim varsa onu yollamam
    Allah yardımcınız olsun gidecek olan herkese önerim kaçın
  • sanchez44 kullanıcısına yanıt
    352 astekler bitirdimi hadi geçmiş olsun

bizm bölükteki 352 astek te terhis oldu demek
  • En sona biz kaldık heralde Geride kalanları toparlayıp bu mevzuyu bitirecez
  • Terhis olan arkadaşların gözleri aydın olsun. 352 . dönemde Erkek arkadaşım askere gideceği zaman heycanla buraya yazmıştım. Şimdi terhis oldu ve tam tersi durumdayım . Onca geçen zamana yazık olmuş
  • 
Sayfa: önceki 10351036103710381039
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.