Şimdi Ara

351. DÖNEM (NİSAN 2013) KD. ve YD. SUBAY ADAYLARI [441 YÜREKLİ ASKER !!!] (395. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
15.641
Cevap
137
Favori
685.524
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 393394395396397
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Kenan Evren Kışlası mı oluyor bu Küçükyalı'daki sınav yeri??

Yoksa başka bir yerde mi?

Google Map'de sağlıklı bir sonuç bulamadım.
  • Selamun Aleyküm Beyler,
    Beni de ekleyin isterseniz. Ben de yaşlıyım

Kayseri
    Hukuk
    Yedek Subay
    Ankara Mamak

Emin olun benim durumumdakiler için daha zor geçecek. Allah hakkımızda hayırlı olanı nasip etsin. Bizim buraların ifadesiyle " Allah iyilere eş etsin" AMİN.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Sanal Bilgiç -- 28 Mart 2013; 5:04:37 >
  • dolap kilidi acemilikte hiç bir şeye yaramaz hatta kapıda kontrolde alabilirler bile ancak ustada ortama göre bazı koğuşlarda takabiliesin bazılarında kesinlikle hayır ama askerliğini yaparken durumu gör ve ona göre ama bu liste yapan ve avatarlarında 1000-1500 mesaj olan ve hala askerlik yapmamış veya yapmış işi bilen gibi davranıp millete liste çıkaranların alayı bu askerlik magazası sahipleri yaptıkları da kuşlara gelgel askerlikde dolabında nelerin duracağı ve nasıl dıracağı belli aksi mümkün değil sivil çantanıda 2. gün alırlar hemde habersiz ve 20 gün birdaha sivil çantana ulaşamazsın haa askeriye sana zaten mavi gri bir esya çantası verecek ilk dağıtımdada ona gececen hayırlı teskereler kardeşim
  • o bazı yerlerde vermiyorlar diyenler veya çok kotu esofman veriyorlar diyenler bagdat caddesinin tikileri yada askerlik magazası sahipleri bizide kandırıp bavulla gönderdiler asker de inan bana deodorand arko jel traş kremi arko diş macunu sanino sabun veriyor haa sen bu markalara gıcıksan alırsın yanına ama traş bıçağı al lapitak ayak kremi al botlar için bir tabanlık alabilirsin o kilit yok 10 fanila don onları sana dolaba koydurmuyorlar dolabın düzeni var ve koyacağın seyler sınırlı ustada acemilikte kesinlikle yasak benim oğlum şu an asker haa kadıköylü ve oda caddeli ama bizimki esofmanın ve askeriyenin şortunu giyiyo sadece ustalıkta biraz daha fazle camasır istedi ve deodrant istedi onun koğusunda o dolabını kitliyor komutan postası belki astsubaylar musade ediyor ama diğer koğuşlarda bile kilitli dolaba bulaşanlar varmış hayırlı teskereler evlat
  • quote:

Orijinalden alıntı: tanriverdiyz

Arkadaşlar yanlış hatırlamıyorsam küçüklükten beri anlatılan bütün anılarda askerlik dayakla özdeşleşmişti.
    Artık dayak diye birşey olmadığını düşünüyorum. Doğru mudur?

oyle bisey kalmadı artık kardesim hele ki bi kısa doneme dayak aboowwww
    hele bide bende inzibattım, inzibat cavusuna askerde dayak atacan abowww cinayet cıkar
  • quote:

Orijinalden alıntı: young statistician

Bu telefon kartları nerelerde satılır acaba Türk Telekom'a sordum biz satmıyoruz dedi ama alt yapı da kendilerine ait anlamadım??

postane ve bufelerde var hocam
  • quote:

Orijinalden alıntı: jeofizik34

Kenan Evren Kışlası mı oluyor bu Küçükyalı'daki sınav yeri??

Yoksa başka bir yerde mi?

Google Map'de sağlıklı bir sonuç bulamadım.

Evet Kenan Evren Kışlası
  • beyler ben askerlik kanunu kitabı almak istiyorum yanıma haklarımızı öğrenmek için bu kitabı nereden bulabilirim?
  • quote:

Orijinalden alıntı: By_ZeuS

arkadaşlar sınava sigara çakmak gazete veya mp3 playerla gtsek sorun olurmu acaba

sigara cakmak serbest. gazete de alabilirsin. ama acemibirliginde gazete kantinlerde satıldıgı icin ve sen kantine cok nadir gidebilicegin icin cok takip edeeyebilirsin gazete isi usta birliginde rahat oluyor. mp3 u falanda hocam silin kafanızdan lektronik her turlu esya yasak askeriyede bunların hepsi usta birliginize ceza olarak yazılıyo. bizde 2 kisi telefon sokmus nası becerdiyse kendilerinden once tutanakları gitti usta birligine :D

ordaki en buyuk elektornik esyan el fenerin olur kardesim ama usta birligi farklı onun icin ayrı konusma yapıcam zaten

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Noxite -- 28 Mart 2013; 9:33:04 >
  • Günaydın koğuş!!!!! Bugün sabah işe yürürken aklıma geldi bu iki mısra..

Bir kanat kadar hafiftir bize G3
    Bilmeyiz biz ne zorluk ne de güç.

Çalışan kardeşlerime, arkadaşlarıma hayırlı kazançlar. İşi bırakan devrelerime de iyi dinlenceler.. Keyfini çıkarın şu son günlerin.
  • quote:

Orijinalden alıntı: moheviskalo

beyler ben askerlik kanunu kitabı almak istiyorum yanıma haklarımızı öğrenmek için bu kitabı nereden bulabilirim?

asker malzemesi satan yerde var ama okumamanı tavsiye ederim daha once okumus biri olarak.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Can-KSK

Günaydın koğuş!!!!! Bugün sabah işe yürürken aklıma geldi bu iki mısra..

Çalışan kardeşlerime, arkadaşlarıma hayırlı kazançlar. İşi bırakan devrelerime de iyi dinlenceler.. Keyfini çıkarın şu son günlerin.

acemide yeterince ogreticekler hocam yuruyunce. mesela hatırladıgım;

daglar daglar,
    karsıki daglar,

geeeliyor onbasılar,
    hepsi birer,
    aslan gibi

cavus olacaklar,
    bomba atacaklar,

atamaz, atarız
    atamaz, atarız

at, boomm

bizim ipne bi grup cavusumuz vardı tam o cavus olacaklar kısmından sora -mala curacaklar- dedi 600 kisi aynı anda anlamadı ne oldugunu hepsi mala vuracaklar dedi butun tugay etrafta kim varsa donup bize baktı mal gibi kaldık orta yerde az daha 2 saat ayakda bekleme cezası alıyoduk 600 tane sap

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Noxite -- 28 Mart 2013; 9:31:15 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: hayaldenizi60

sorumu tekrar soruyum arkadaşlar
    sizce hangi kilit alınmalı

http://www.hirdabaz.com/index.php?route=product/product&product_id=829/

http://hirdabaz.com/index.php?route=product/product&path=303&product_id=828

http://hirdabaz.com/index.php?route=product/product&path=303&product_id=831

http://hirdabaz.com/index.php?route=product/product&path=303&product_id=829

http://hirdabaz.com/index.php?route=product/product&path=303&product_id=830

birde sınav günü cep telefonu götürebiliyomuyuz emanete falan bırakabiliyomuyuz lütfen help

http://hirdabaz.com/index.php?route=product/product&path=303&product_id=830

bunu alabilirsin ama boyle sifreli islere girmeye o kadar gerek yok yanaldan yere korkutmayın kendinizi o anahtarlı kilitlerin en ufak boyundan alsan da olur

http://www.bbu.com.tr/urun/267-large_default/master-lock-s31standart-ufak-kilit.jpg bundan bahsediyorum bunun cesitleri de isini gorur.

telefon olarak ta tabiki goturebiliosun cunki sehir dısından gelen lerde oluyor.

nizamiyede bi bolum var onlar icin kapıda ismini yazıp alıyolar telefonunu cıkısta kimligini gosterip telefonu acıp pin ini girince geri veriyolar.

sen isini benim gibi saglama almak istersen bi naylon posetimsi seyler olurya sıfır telefonlar icin oyle bisey al hani azı plastik serit gibi birbirine gecirmeli, yanına bi kagıda da adını guzelce yaz hatta tc ni de yaz senin isminden bi baska kisi olabilir. o kagıtla birlikte teslim et cunki onlar lastik baglıyolar kopabiliyo kagıtlar karısabiliyo. o zamanda ordan cıkısın gecikebiliyor

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Noxite -- 28 Mart 2013; 9:40:41 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Sanal Bilgiç

Selamun Aleyküm Beyler,
    Beni de ekleyin isterseniz. Ben de yaşlıyım

Kayseri
    Hukuk
    Yedek Subay
    Ankara Mamak

Emin olun benim durumumdakiler için daha zor geçecek. Allah hakkımızda hayırlı olanı nasip etsin. Bizim buraların ifadesiyle " Allah iyilere eş etsin" AMİN.

Ekliyoruz hocam hayırlı olsun :)

quote:

Tercihini Yedek Subay Olarak Beyan Eden Üyeler
    1-mrc57
    2-MonsterKill88
    3-MIKE CHECK
    4-A2006
    5-KaiKiseN
    6-Can-KSK
    7-go_can
    8-iizanagii
    9-351.
    10-bujinkanbeyaz
    11-TheDarkKnight88
    12-komutanharitacı
    13-NoMercy34
    14-mehmin
    15-avpolat
    16-jaschar1907
    17-sabahander
    18-muratemre87
    19-civilengtr
    20-juvabbajubba
    21-muratsen07
    22-dezan
    23-josrecords
    24-hayaletim46
    25-ysk8919
    26-acemi_16
    27-jackal_boris
    28-baris_226
    29-dakartal
    30-10edz10
    31-cetin_wii
    32-surgun_ziya
    33-ferhathakan
    34-nicksiz07
    35-nothingever
    36-Ibuzz
    37-oguzhanctn
    38-jeofizik34
    39-je_amede
    40-M.Sami
    41-saijero
    42-teslanın çırağı
    43-cengiz kızılırmak
    44-sdumurat
    45-silici4190
    46-hancer047
    47-alper492
    48- srkn cmldg
    49- mert günay
    50-promerheus
    51_ATILGAN_
    52-EaEnki
    53-Sanal Bilgiç

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi pro_to_tip -- 28 Mart 2013; 9:47:05 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: noxite

quote:

beyler ben askerlik kanunu kitabı almak istiyorum yanıma haklarımızı öğrenmek için bu kitabı nereden bulabilirim?

asker malzemesi satan yerde var ama okumamanı tavsiye ederim daha once okumus biri olarak.

neden okumamamı tavsiye edersin hocam?
  • Bende varımmmmm : ))

kütük: Kahramanmaraş
    ikamet: İstanbul
    bölüm: makina müh.
    tercih: kısa dönem
    sınav yeri: Tuzla
  • Günaydın Tertipler
    Gününüz Aydın Neşeniz Bol Sıkıntınız Az Olsun
  • quote:

quote:

Orijinalden alıntı: noxite

quote:

neden okumamamı tavsiye edersin hocam?

cunki hocam. yalandan yere kafanı karıstırırsın 1 2. si orda yazan kuralların askerlikte sadece %10 u nun uygulandıgını onlarında sadece emir komuta zincirine uymak oldugunu gormek seni sinir hastası eder . 3 oraya gidince zaten etrafında olmus oturmus bi duzen var ve o uygulanır. ne zaman is hak arama muhabbetine geldimi her zaman sen zararlı cıkarsın bu isten. 4 kıdemin cok buyuk etkisi vardır askeriyede. mesela senin basında er yada erbas cavusu olucak yani ya uzun donem yada kısa donem cavus. onların dedigini yapmak zorundasın cunki onlar senden gun veya ay olarak kıdemli ve komutanlara onların sozu geciyo. ben 29 yasındayım bu ocuk 24 yasında bana yuru diyo yurutuyo sola saga don diyo donduruyo gibi dusuncelere girerseniz SADECE kendi kafanızı yorarsınız. unutma orası acemi birligi ve 17 gun sora ordan cıkıcaksın. isin ucunda askerligin varken ve gelecegin varken. elin adamı sana 2 hafta git demis nolur gel demis nolur. bunu hazmedemicekseniz eger ya askere en erken zamanda gidicektiniz. eger yasınızda buyukken gidiyosanız o zamanda gormezden giyip sallamıcaksınız uygulucaksıız. cunki duzenin donmesi icin bazı seyler yapılmalı. 1200 tane adamın kendi kafasında ki seyleri yansıtması demek 1200 tane ayrı fikir demek. sen olsan bunla ugrasabilirmisin oyle biyerde?. bu tarz dusunmek lazim olayı. he sen ben yine de ogrenim dersende oku o ayrı bisey ama neden burdaki uygulanmıyo diye SORMA kendine.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Noxite -- 28 Mart 2013; 10:05:00 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Can-KSK

Günaydın koğuş!!!!! Bugün sabah işe yürürken aklıma geldi bu iki mısra..

Günaydınlar hocam.

Saygılar sunarım.
  • 
Sayfa: önceki 393394395396397
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.