Şimdi Ara

35000 civarı öğrenci arabası

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
11
Cevap
0
Favori
270
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • konudan da anlaşılacağı gibi 35 bin civarında çok yaşlı olmayan, normal yakan(çok fazla yol yapmam heralde), parçaları da çok pahalı olmayan bir araç aramaktayım spor bir tarzı olursa daha iyi olur.Bir de otomatik olursa dadından yinmez .

• Biz ogrenciyken otobuse biniyorduk.yeni nesil ne sansli

Bilen bilir dikdortgen otobus biletleri olurdu.kucuk sakiz gibi.

Ogrenci kirmizi tam yesil olurdu

Paramiz olmazdi bileti ortadan yirtar iki kisi binerdik bi biletle sofore katlamis gibi gosterip

Allah belamizi ondan verdi belkide.bilemiyorum

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Ultrasaray0643 -- 7 Mayıs 2017; 19:37:7 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Simdi alfa romeo al diyenler gelecek onlari dinleme aldigin fiyatin yarisini tamire harcarsin.Benim onerim peugeot 206 cc hem cabrio hem lpg takilabiliyor

• Ultrasaray0643 U kullanıcısına yanıt
    Hocam tavsiye istedim vazgeçirmeye çalışıyorsunuz
  • Nike Tyson kullanıcısına yanıt
    Aynen nette birinin alfa romeonun parçalarının bayağı pahalı olduğunu görmüştüm
  • quote:

Orijinalden alıntı: lojistisyen

https://www.sahibinden.com/ilan/vasita-otomobil-chevrolet-temiz-arac-416339644/detay

6 lt civarında yakıyor sanırım çok da kötü bir tercih değil, bir bakayım bunlara

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Merhababenömer -- 7 Mayıs 2017; 19:43:57 >
  • Merhababenömer M kullanıcısına yanıt
    Şehir içi 10 litre lpg yakar, litre bazında çok görünüyor ama lpg ucuz olduğu için yakıt masrafı uygun olur.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi lojistisyen -- 7 Mayıs 2017; 19:44:22 >
  • lojistisyen kullanıcısına yanıt
    gayet uygun, peki bu modellerinde lpg uyumsuzluğu veya kronik problem falan var mı biliyor musunuz ?
  • Lpg ile 70-80 bin civarı kullanımda subap değişimi isteyebilir, onun dışında kronik bir sıkıntısını duymadım, yine de bir araştırmak iyi olur tabi.
  • İbiza bakabilirsin, hem spor duruyor gence değil gider.

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.