Şimdi Ara

3500 tane PS5 alıp kârla satan karaborsacı grup: 'Pişman değiliz' (5. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
172
Cevap
2
Favori
21.433
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
94 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 34567
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Boldrex kullanıcısına yanıt
    Bitmiş bile
  • JustInCase kullanıcısına yanıt

adam işsizlikten bahsediyor, sofraya yemek koymaktan bahsediyor, bizim stokcular 5. dairesini kiraya verip 2. bwmsi ile instagramda hükümet/din içerikli story atmakla meşgul.

Tabi stokcuların siyasi güç ile bunu yaptıkları ortada. Gelecek sefer stokculara birazda patates stoğu servis etmek yerine botlarla önlem alınır sorun çözülür.

paranın olduğu yerde huzur var demek yerine badı medeniyeti çok zengin heee yoksa onlar kötü haaa. eşit dağılım adalet sağlamak yerine hanzonun tekini zengin et, sonrada batı öyle böyle. batı dediğin almanyadır. diğerleri tost'dur.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Oğuzhan/ -- 28 Kasım 2020; 0:17:8 >
  • Birşey dikkatinizi çekti mi?
    KARABORSA FİYATINDAN DAHA PAHALIYA ALIYORUZ !
    Karaborsacı kim oluyor otomatikman!

=&=!''^+?='^+%....

• Karaborsanın sorumlusu Satın Alana İnsanlar bence

• Bir de elinde patlasa
  • Bizde de otomotivde galericiler aynısını yapmıyor mu? Bak piyasaya ikinci eller sıfırdan pahalı

İbrahim Tatlıses de zamanında Asena’dan yeni ayrıldığında CD’lerini mağazaiardan toplardı kimse alamasın diye:))

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Yav arkadaş kaçıyor mu bu konsol Allah aşkına? Şimdi almazsın 1 ay sonra 2 ay sonra alırsın. Ne bu acele aga. Sanki bana içinde bir sürü oyun var. Oynanacak oyunların çoğu ps4le aynı zaten. Çok ilginç gerçekten.

• Timeguard T kullanıcısına yanıt
    bizde akborsacı var :D

• quote:

Orijinalden alıntı: chamicals2

Karaborsanın sorumlusu sınırlı stokla ürünü piyasaya süren Sony aslında.

Hayır bunun esas sorumlusu aynı urunu daha pahalıya alan enayiler.

• bu sorunun asıl çözümü yerli yazılımımızı yapmamız ve yerli karaborsa grubumuzu kurmamız :)

• AİGUN kullanıcısına yanıt

Mümkün olsa 100 like bırakırdım.

• 1 ay bekleyin alın. Bu kadar strese girmenin ne anlamı var çözemedim. Saçma sapan işler.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Milleti anlamıyorum, bir ürünü eder fiyatından 2 katına satın almak. Ben bunu alsam bunu düşünmekten oyun oynayamam.

• Biz uk amazondan iyi almışız valla 2 saniyede stok bitti. Botlarla savaşa savaşa aldık 😀

• İyi yapıyorlar. Takdir ediyorum bu adamları. Doğru düzgün oyunu olmayan platforma biraz daha beklememek için iki katı para vermeye hazır kitle varsa bırakın değerlendirsin adamlar.

• Adam iyi yapmış diyenler var, çakallığı üç kağıtı el üstünde tutmaya devam edin siz. Sonra öbür gün gelip ama forum köşelerinde ağlama konuları açmayın. Hayatınız boyunca burada bu halde sürünmeye mahkumsunuz siz.

• quote:

Orijinalden alıntı: ~Lion King~

1 ay bekleyin alın. Bu kadar strese girmenin ne anlamı var çözemedim. Saçma sapan işler.

millet sabırsız millet hemen oynamak istiyo millette para fok hocam.

• 
Sayfa: önceki 34567
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.