Şimdi Ara

350 TL BRITA On Tap Su Arıtma Cihazı - Akıllı Musluk Üstü Filtreleme Sistemi

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
39
Cevap
0
Favori
4.637
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • < Bu mesaj bir yönetici tarafından değiştirilmiştir >

• Sürahisi fena değil. Bu da pratikmiş ama filtre ve performansı nasıl acaba. Yorumlar hep çok güzel, hepsiburada.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Kullanan, test eden var mı?
  • Teşekkürler.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi realistspary -- 25 Mayıs 2020; 20:9:20 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • ufak bir filtresi var gerçekten. açıkçası böyle bir filtrenin 600lt suyu sağlıklı bir şekilde aynı kalitede filtreleyeceğini düşünmüyorum. Filtresi de cihazın yarı parasına neredeyse.
  • Tavsiye edilir mi?

• Surahi ile kiyaslama yapabilecek var mi

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Bana göre atığı olmayan arıtma sistemi olmaz.

• realistspary kullanıcısına yanıt
    350 TL BRITA On Tap Su Arıtma Cihazı - Akıllı Musluk Üstü Filtreleme Sistemi
  • Sürahiden çok memnunum buda ilgimi çekti filtresi biraz pahalı ama 600 litreyse sürahi ile aynı şeye geliyor
  • sürahi filtresinde sıcak fırsat var mı?
  • Orjinal bir ürünmus dandik sanip salliycaktim.deger bence.ama bi halta yararmi bilinmez

• Sizler gibi hemen ilgimi çekti ama olumsuz yorumlara göz atın derim. ölçüm yapan 3 arkadaş var ve pps derecesinin düşmediği yazılmış.
  • enige kullanıcısına yanıt
    surahisini kullaniyorum pps degeri 180'den 120'ye iniyor. cok degil gozukuyor ama icerken cok fark ettiriyor. tabi bir damacana su kadar degil ama musluktan icmekten kat kat iyidir. bu tap-on da ayni filtre sistemini kullaniyor anladigim kadariyla

• brita'nın bu tarz ürünlerinden uzak durun.Zamanında yonca ev aletlerinden (o zaman ki distribütör) Brita tezgah altı su arıtmasını almıştım,alırken filtre fiyatı konusunda yardımcı olurum diyen yetkili ilk filtrede set fiyatına yakın fiyat istemişti.Bir kç ay sonrada ürünü stoktan kaldırmış,cihaz elimde kalmıştı...

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • filtresi biraz daha ucuz olsa düşünülebilir.
  • Selamlar arkadaslar,
    Ben urunden aldim. Yaklasik 200 litre kullandim. Eger kireci yok etme beklentiniz varsa almayin.

Baktigim kadariyla urunun zaten normal aritmalar gibi icindeki mineralleri filtreleme ozelligi yok bu yuzden normal aritmalardan farkli.

Icme suyu icin alacaksaniz yine is gormez yani ben icemiyorum. Evdeki su cok kireçli cay dahi demleyemiyorduk. Zaten urunu sadece cay demleme için aldim. Kireci %20-30 azaltti sanirim. Musluk suyuyla cay demi cikmiyordu bu cihazla en azindan cay demleniyor.

Yani icmek icin isinizi gormeyebilir, (benim gorusum)

• Evinizdeki suyu bilmem ama bizim evdeki suyu icilebilir de yapmadi :) buyuk beklentiler ile almamak gerekli.

• İşe yaramayacak gereksiz bir ürün.Türkiyede hala içme suyu şebekelerinde asbestli borular mevcut.
  • 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.