Şimdi Ara

34DIL381 Toyota 1.8 CHR - Dolandırıcı Galerici (5. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
88
Cevap
2
Favori
11.752
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
201 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
Giriş
  • Adam galeri den de alır normal satıcı dan da. Sanki satıcıların alayı sütten çıkmış ak kaşık veya galericilerin hepsi dolandırıcı gibi konuşuyor sunuz. Ben anlamıyorum sizi. Nerden alacak bu adam? Herkesin karşısına çıkabilir bu tip lerden.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: yiğit_kemal

Galeriden araba almaya kalkıp birde bize katakulliye gelmeyin diye akıl vermen.... Ne bileyim....

Adam ne güzel yardım etmek için yazmış sizin bu eleştiri düşünceniz nasıl oluştu birden?

• Bende aracımı galeriden aldım muhatabım olsun diye şuana kadar arabaya aldığım fiyatın 3 katını ödedim. Galeriye durumu anlattım zamanında hiç oralı olmadılar. Aracı ben kullanmadım biz bakımı yapıp yürür halde satıyoruz ilk bir ay içinde kullanıcı hatası dışında arıza verse baktırırız kodunda anlatıyorlar. İnanın o arıza bir ay içindede olsa ilgilenmezler. Galerinin Tek avantajı gittiğimde bürolarının olmaları ve cay kahve ikramları arabayı ekspertiz soksakda bişey değişmedi arabanın kronik rahatsızlıkları ve motor arızası cebimdeki parayı bitirdi. Siz siz olun aldığınız aracı yetkili servisine gösterin Arkadaşlar. Ben yandım siz yanmayın. Herşey dükkandan çıkana kadar

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ercanwins -- 17 Ekim 2020; 10:45:52 >
    < Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • ercanwins arkadaşımızın yaşadıkları ders olsun. galeriler dışında bir tavsiye daha vereyim: konuştuğu dilde doğru dürüst ilan açıklaması yazamayanlardan, arabanın sağına soluna saçma sapan eklemeler yapmış kişilerden, barzolardan, maganda, kabadayı tarzında adamlardan uzak durun.

• Karşı tarafın hasarını bize yansıtmışlar.

Yav he he

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • En sinir olduğum sigorta şişirmesi. Sadece çamurluk değişik yazmış ama hasarı 60k. Çamurluk serviste 2k ama sigorta 58k daha üstüne para vereyim demiş.

• BARKU B kullanıcısına yanıt

Anlamayan birine kitlerim hesabı.

• 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.