Şimdi Ara

34 plakalı katiller. (6. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
202
Cevap
1
Favori
5.055
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
110 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 45678
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Sen bir de 06 ve 71 plakalı katilleri gör

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Ahahaaha Yorumlara gel.Adam einstein olacakmış da yanlışlıkla taksici olmuş.Bir de gelmeyin diyor marmarise

• Tamam 34 plakaların bazıları canavar ama araba kullanmayı biliyorlar en azından. Küçük şehirde kendini şoför sanıp büyük şehirde terör estirenlerden iyidirler yine de.

• Amadeus_M kullanıcısına yanıt
    Hocam tamamen haklısın. Daha 3 5 gün önce bi taksiciyle tartıştık. Işıklarda durduk sağa dönüş dahi kırmızı yanıyor inatla korna çalıyor sağa gidecek neyse yol verdim yinede acelesi vardır diye cama geldi el kol yaptı ve dönmedi düz gitti neyse bi sonraki ışıkta yan yana denk geldik baktım cam aç falan diyor direk önüne çektim arabayı indim aşağı oda direk haydarını alıp koşa koşa geldi ama o elini kaldırana kadar direk kroşeyi vurduğum gibi serdim yere. Aklı varmış kalkmadı bidaha. İnşallah lisans sıkıntısı yaşamam ki bu güne kadar sokaktada çok kavga ettim ama haklı olduğum için yaşamadım burda da haklı olduğumu düşünüyorum. Prof ağır siklet boksörüm. Bu yaz o taraflara gitmeyi düşünüyorum şu taksici kardeşle bi karşılaşırız inşallah.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Lasvegaswings

+ alan konuları okudum birde ilk sayfanın birazını,

genelde şöyle bir algı var, 10 yıllık istanbul'luyum, 18 yıllık istanbul'luyum.

böyle birşey yok!

istanbul'lu olmaz istanbul'lu doğulur!!!

istanbul bu kadar göç aldığı için bu hale geldi...

çöpçü olmak için bile istanbul'a göç edenler oldu hala da var.

memlekette ne kadar öküz varsa hepsi istanbul'a doluştu.

yani marmaris'te, konya'da, antalya'da izmir'de , bursa'da, trabzon'da, van'da, hakkari'de gördüğünüz 34 plakalar hemşeriniz olabilir!

o yüzden boşa istanbul'a bok atmayın!

elimden gelse herkesi memleketine geri sürerdim.

Dogru cevap bu bak bakalim 2 kusaga kadar eleme yap istanbul nufusu 1 milyon kalirsa yine iyi . Zamaninda bir hocamiz kim istanbullu kimin babasi istanbullu kimin dedesi istanbullu diye sordu 2-3 kisi kalmistik sinifta 40 kisiden

O ustune surdugunuz 34 plakalar aslinda sivasli yozgatli ve daha bir suru sehirli .

Bayramda neden bu sehir bu kadar bos kaliyor ?

Bu sehrin nufus kapasitesi 10 milyon aslinda ama hsla yukleniyorlar hala dogudan suriyeden adam geliyor . Yeter abi

Dunya da Cennet olacak sehir igrenc pislik bir yer oldu

İstanbul bir Avrupa ulkesinde olsa Dunyanin 7 harikasini tokatlar

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi TheCaliph_ -- 6 Temmuz 2016; 21:55:10 >

• TheCaliph_ kullanıcısına yanıt
    yahu sivaslı felan değildir biz güzel araba kullanırız yirmi yıldır bitane kaza yapmamışım onlar yozyatlıdır.bu arada kastamonululara hiç lafın yok hayırdır

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: ufuk-34JD58

yahu sivaslı felan değildir biz güzel araba kullanırız yirmi yıldır bitane kaza yapmamışım onlar yozyatlıdır.bu arada kastamonululara hiç lafın yok hayırdır

Bu ara sivaslılar üzerinde bi oyunmu oynanıyo nedir,ne istiyolarsa bizden

• Arkadaşlar biz sivaslılar çok güzel araç kullanırız. Sivaslıyım bizler çok cana yakın insanlarız , gidipte kimsenin canını tehlikeye atmayız bir kaç dakika için. İstisnalar kaideyi bozmaz lütfen genelleme yapmayın
  • quote:

Orijinalden alıntı: Baba Naber

quote:

Orijinalden alıntı: palpatine48

marmaris'te taksiciyim. 48 plaka harici gördüm mü hemen sıkıştırırım. 34 gördüğüm zaman kaza yapsın diye uğraşırım. yeter artık kimse gelmesin. bütün koylarımızı poşet cennetine çevirdiler. tatil yapacak başka yer mi yok. defolsun gitsin hepsi. çoğu durağa yanaşıyor adres sormaya, sırtımı dönüyorum cevap bile vermiyorum. marmaris'e yerli geleceğine en fakir avrupalı gelsin. hatta hiç parası olmayan turist gelsin daha iyidir. en azından eğitimli insanlar.

Resmen isyan etmişsin arkadaş.

Neden her insanı genelliyorsunuz ki.

Yurdumuzun her şehrinde denyo araç sürücüsüe rastlamak mümkün.

34 plaka araç şehir nüfusuna oranla fazla olduğu için bu denyo araç sürücületş göze batıyor o kadar

Sadece biraz mantık arkadşlar. . .

evet ama İstanbul da araba kullananların çoğu zaten ist da araba kullanabilmek için farklı birşeye evriliyorlar, bunun sonucunda ist dışında bir yerde kullanırken zaten direk göze batıyorlar eğer ist da ki gibi sürmeye devam ederlerse..

Maalesef istda da normal şekilde araba kullanınca bu sefer göze batıyorsunuz kendinizi suçlu hissediyorsunuz.

Tabiki bu durum sadece ist için geçerli değil başka illeri de dahil edebiliriz.

• quote:

Orijinalden alıntı: Not Afraid

Arkadaşlar biz sivaslılar çok güzel araç kullanırız. Sivaslıyım bizler çok cana yakın insanlarız , gidipte kimsenin canını tehlikeye atmayız bir kaç dakika için. İstisnalar kaideyi bozmaz lütfen genelleme yapmayın

Hayir demek istedigim sivas kastamonu kars neyse İstanbul da bu insanlardan var yani anadolu da 34 plaka diye sovdugunuz adamlar oradan cikabilir yoksa laf attigim yok

Bunlae hep Kars lobisinin isleri

• Taksici arkadaş yerli turistin umarsizca davranişlarinda hakli olsa da uslübu yanliş. O taraflara yolum düşmez lakin ailem varken beni sıkıştıracak taksiciyi yakalayacak olursamda arabada ki haydar bayram yapar. 34 plaka şoförünü sıkıştırmak kolay değil. Memlekete gelirken yerli plakali bir kaç araç sıkıştıracak oldu aldi boyunun ölçüsünü. Memlekete zarar veren barzolarla uğraşinda 3-5 gün tatili olan milletimizi yabanci turistin getirdiği döviz için üzmeyin. Seli gider kumu kalir bunu bilesiniz.

• Begenilmis mesajlara bakiyorum, cogu sikayetin tek sebebi fazla nufus. hatta fazla nufus + egitimsiz bireyler. burasi amerika topraklari gibi bakir ve bol degil beyler. kendimize gelelim. tabi ki yazliga gittiginizde bol insanlardan tiksineceksiniz. en az 3 cocuk kafasiyla takilan binlerce insan var ne bekliyoruz ki.

sessizlik huzur isteyenler benim gibi direk yurtdisina. buralarda her gecen gun daha da cok coluk cocuk doguyor daha da cok comarlar yetisiyor. o yuzden her gecen gun daha da tehlikeli. tabi bu tehlike trafige de yansiyor. kisaca hepimiz hakliyiz.
  • selim82 S kullanıcısına yanıt
    Sen birde marmarisi gör hocam gerçi gelmişsin gördün akşam 6 da trafik felç araç koycak yer yok

• quote:

Orijinalden alıntı: Gencerr

Sen birde marmarisi gör hocam gerçi gelmişsin gördün akşam 6 da trafik felç araç koycak yer yok

Otelin bile otoparkı yok.😀 arka sokakları kullanmak gerekiyor.

• İstanbulllu comarlara çok teşekkürler.Biz ailecek yere çöp atmayiz.Temizleriz arkamızda ki pislikleri.Nasıl bulduysam öyle birakirim.Bizim ailecek yaptığımızı bunlar %1 ini bile yapmiyor.150 kg karilar bikini giyiyor.O görüntüyü söylemeye bile gerek yok.Neden İstanbulluyum neden?

• quote:

Orijinalden alıntı: angarabebesi0606

Hocam tamamen haklısın. Daha 3 5 gün önce bi taksiciyle tartıştık. Işıklarda durduk sağa dönüş dahi kırmızı yanıyor inatla korna çalıyor sağa gidecek neyse yol verdim yinede acelesi vardır diye cama geldi el kol yaptı ve dönmedi düz gitti neyse bi sonraki ışıkta yan yana denk geldik baktım cam aç falan diyor direk önüne çektim arabayı indim aşağı oda direk haydarını alıp koşa koşa geldi ama o elini kaldırana kadar direk kroşeyi vurduğum gibi serdim yere. Aklı varmış kalkmadı bidaha. İnşallah lisans sıkıntısı yaşamam ki bu güne kadar sokaktada çok kavga ettim ama haklı olduğum için yaşamadım burda da haklı olduğumu düşünüyorum. Prof ağır siklet boksörüm. Bu yaz o taraflara gitmeyi düşünüyorum şu taksici kardeşle bi karşılaşırız inşallah.

Karşı taraf şikayetçi olursa muhtemelen sıkıntı yaşarsın.degmez gerçekten bu tip insanlar için, he de gec bosver.

• egemena E kullanıcısına yanıt
    Ben de koyde denize girdigimiz yerde kamp alani actiklarindan beri (tam da bizim bahcenin dibinde 5 metre geride kursalar hepsini kovalarim ama sans iste) koye gitmez oldum. Kamp alaninin icine ettiler, denizin icine ettiler bizim bahcenin bile icine ettiler. Gelen 1-2 gunluk geldigi icin bulamiyorsun da sonradan. Eskiden ne guzel denize gittigimizde 3-5 koylu bazen de arabayla gecerken dinlenmek icin gelenler olurdu simdi iyice icine edildi. Memleketime bile gidemiyorsam tatil yerlerini tahmin edemiyorum.

• O hareketleri yapanların çoğunluğu şirket arabası sahipleri, benzer şeyleri yapanların lüks araçlarda da yoğunluk kazandığını görebilirsiniz. Bizim toplumun çoğunluğu cahil ve eğitimsiz, bunu her yerden rahatlıkla görebilirsiniz.

Üstteki yorumlarda Marmarisli bir taksici de yorum atmış, vallahi o konuya girmek istemiyorum ama beterini hak ediyorsunuz. Her sene tatile giderim, Marmaris'in esnafı kadar adam kazıklamaya çalışan bir topluluk görmedim. Turizm krizi falan hikaye, hak ettiğinizi alıyorsunuz...
  • quote:

Orijinalden alıntı: egemena

Yazlıktayım, hayattan soğudum. Yan komşu terasta 03:30 a kadar gürültü yapıyor, uyarsan ego yapıyor. Yaşlı yeri değilmiş burası. Çadırcılar Ormanı, günü birlikçiler kumsalı çöp içinde bırakmışlar. Insanlardan soğudum. Bunların yaptığını hayvanlar yapmıyor.

Gürültü yapan komşu olayından bende muzdaribim.

Gece 12'den sonra yasak olmasına rağmen yazlık kiralayan şahısların yüzsüzce gürültü yapmalarına hep tepki gösterdim.

Zaten öğlen 6'dan itibaren gece 12'ye kadar diğer yazlıkçıların veledleri sitenin içini kreşe çevirip ne varsa zarar vermekte, 12'den sonra da bu kiracıların gürültüsü etrafta yankılanmakta.

Artık gereken yerlere başvurumuzu yaptık, gereken işlemlerin yapılmasını bekliyoruz.

• konu taksici ve onun saçmalaması muhabbetine gelmiş de şöyle bir durumu da var olayın, taksicilerin dolmuşçuların otobüs şoförlerinin ve bu tür şoförlerin zaten istisnalar hariç normal bir şoför olmasını beklemeyin

çünkü şoförlük mesleğinin çoğunluğu eski hükümlü olan hırsız, katil, tecavüzcü veya tacizci vb kişilerden oluşuyor, zaten bu yüzden bu tarz suçlarla alakalı olaylarda kahramanları genelde şoför oluyor, bu yüzden çıkıp da taksici şöyle böyle diye boşa suçlamayın, suçlanacak kişi veya kurumlar bu tarz toplumdan uzaklaştırılması gereken ya da ıslah edilmesi gereken kişilerin böylesi insanlarla birebir iletişime geçilen bir işte kullanılmasına izin verenlerdir, abartmıyorum en azından yaralamalı saldırı vukuatı mutlaka oluyor

asıl konuya gelirsek de sadece 34 değil hatta en düzgünü 34 plakalılar diyebilirim, ne zamanki şehirlerarası yola çıkayım mutlaka nizami giden hızına göre şerit seçen ve trafik akışını engellemeyenler mutlaka 34 plakalılar oluyor, ama birden akan yolda sert fren yapan ya da yolun ortasında duran hayvanlara rastlıyorum ki bunların daha 34 olduğunu görmedim, hırt olanlar grubu ise sırada istanbul şoförü olmayıp sadece bayram tatil zamanları direksiyona geçenler oluyor, diğer yandan hayvan her yerde hayvandır, altına panamera da versen hayvandır, bırak 34 ü londra plakalı bile olsa yine hayvandır

• 
Sayfa: önceki 45678
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.