Şimdi Ara

335. DÖNEM(AĞUSTOS-2010) KD. ve YD. SUBAY ADAYLARI (328. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
11.024
Cevap
9
Favori
705.998
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 326327328329330
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: medesstander

DEVRELERİM BİZ GİDELİM GÜNEY KORE İLE KUZEY KORE SAVAŞ YAPAR BİZİ DE GEMİYE BİNDİRİP GÖTÜRÜRLER 6 AY YOLCULUKTAN SONRA DA BİZ İNDİĞİMİZDE SİZ KISA DÖNEMMİŞSİNİZ DİYE GERİ GÖNDERİRLER

• Devrelerim nette falan askere giderken yanında goturulmesi gerekenler listeleri falan geziyor.. Ben daha hic hazırlık yapamadım..
    Yazılanların cogu verilecek deniliyor.. Belli baslı seyleri almak mantıklı gibi ?
    Sizler neler düsünüyorsunuz ? Ne aldınız ne alacaksınız ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: maverick8141

yaw gelsin artık 10 ağustos,patladım yha.öss yi beklemek bile bu kadar zor gelmemişti,el insaf mideme ağrılar giriyor.Belliyse açıklasınlar lütfen.

İzmirli devrelerim,ve bu forumda bulunan devrelerim.Şayet aynı birliğe düşecek olursak gitmeden önce bir şekilde tanışalım orada en çok birbirimize biz destek olacağız.

valla tanışalım devrem ne de olsa kader yoldaşıyız artık.
  • ktm ye katılım tam olarak nedir nasıldır askerliğini yapmış arkdaşlar cevaplkarsa seviniriz.. netten biraz araştırma yaptım orası tam razil bir yermiş ..
  • quote:

Orijinalden alıntı: vk_zworykin

quote:

Orijinalden alıntı: Surveillance

quote:

Orijinalden alıntı: vk_zworykin

herkese selamlar. iki sorum olacak. cevaplarsanız sevinirim.

1. sınav günü bana verilen kağıdın hiçbir yerinde ktm ler yazmıyor. misal bana şırnak hakkari falan çıktı hangi ktm ye gidecem? bunu nereden ve nasıl öğrenebilirim?

2. askerlik sırasında hava değişimi gibisinden birşeyler okumuştum. o nedir? hava değişimi ne için ihtiyaç duyulur? süresi var mıdır?

1. Sınav sonuç ekranında toplanma yeri bilgisi de verilecek zaten.

2. Tam bilemiyorum ama ağır hastalık, psikolojik çöküntü vs. durumlarda verilen izin sanırım.

izin dediğin evci izin mi? tabi askerliğe de ekleniyor bu?

Hava değişimi genelde arkadaşın dediği gibi durumlarda verilen izinlerdir..askerlik süresine eklenmez.mesela tansiyon hastası olabilirsiniz..yükselirse tansiyonunuz hemen size hava değişimi verirler ve 21 gün tatil yaparsınız.. daha sonra gelirsiniz..geçmezse 1 hafta askerlik yapar gene 21 gün izin alırsınız..

• quote:

Orijinalden alıntı: .1

sizide tüm akrabalar arayıp nasihat veriyolarmı ???

yok vermiyorlar çünkü daha hiç birini görmedim . giderken bi ararım

• quote:

yaw gelsin artık 10 ağustos,patladım yha.öss yi beklemek bile bu kadar zor gelmemişti,el insaf mideme ağrılar giriyor.Belliyse açıklasınlar lütfen.

İzmirli devrelerim,ve bu forumda bulunan devrelerim.Şayet aynı birliğe düşecek olursak gitmeden önce bir şekilde tanışalım orada en çok birbirimize biz destek olacağız.

+1905
  • quote:

quote:

Orijinalden alıntı: deliolan14

devrelerim onu bunu bırakında hala genelkurmay başkanlığı ve kara kuvvetleri komutanlığının başına kim geçecek belli değil. ne cenabet bi dönemde askere gidiyoz ya.

harbiden devrem %100 haklısın,bizim bu dönem epey bir şanssız.bizde bu şansızlık varken zaten ya savaş çıkar ya da darbe olur artık 2 sene askerlik yaparız

devrem sen daha dur. iran savaşı çıkar. bizide çekerler çöllere. e bizim gibi bahtsız bedevi devreleride çölde kutup ayısı mokoko

• quote:

Orijinalden alıntı: .1

sizide tüm akrabalar arayıp nasihat veriyolarmı ???

Ben babamdan ve annemden başka kimseye söylemedim. Söylemeyide düşünmüyorum. Nasihat almak istemiyorum. Her saniyemi askere gidecepğimi düşünerek geçirmek istemiyorum. Ancak bugün eve nerdeyse tüm akrabalar geldi. Niye geldiklerini anlayamadım. Sürekli yanımda askerlik muhabbetine giriyorlar. Ya saçlarımı kesitrdiğim için gideceğimi anladılar yada annem çenesini tutamamış.

• forumu boş bırakmaya gelmiyo...

nereden çıktı şimdi bu savaş muhabbetleri devrelerim, ne oldu? gün yaklaşınca sıcakların da etkisiyle stres bastırdı herhal
  • quote:

Orijinalden alıntı: drakan

forumu boş bırakmaya gelmiyo...

nereden çıktı şimdi bu savaş muhabbetleri devrelerim, ne oldu? gün yaklaşınca sıcakların da etkisiyle stres bastırdı herhal

devrem kötümü olur savaş çıksa, pkk'lı itlerle ne zaman nerde nasıl mücadele edeceğimiz belli değil. bi savaş çıksa adı belli olur zamanı belli olur. hem savaş bu. askerlik dönüşü, ölmezde kalırsak gazi ünvanı alırız tarih kitaplarında bizdende bahsederler nerden çıkcak devrem, zaman geçmiyo gırgıra vuruyoz artık bizde herşeyi..

• quote:

quote:

quote:

devrelerim onu bunu bırakında hala genelkurmay başkanlığı ve kara kuvvetleri komutanlığının başına kim geçecek belli değil. ne cenabet bi dönemde askere gidiyoz ya.

harbiden devrem %100 haklısın,bizim bu dönem epey bir şanssız.bizde bu şansızlık varken zaten ya savaş çıkar ya da darbe olur artık 2 sene askerlik yaparız

devrem sen daha dur. iran savaşı çıkar. bizide çekerler çöllere. e bizim gibi bahtsız bedevi devreleride çölde kutup ayısı mokoko

ZHUHAHAHAHA

• Devrelerim bir bahtsız bedeviliğe daha örnek vereyim izninizle,bizim bu devre harbi arkasına önüne dikkat etsin,heran karşımıza kutup ayısı çıkabilir.

Evvel gece mernis sisteminin trafolarında başlayan yangın sebebiyle e-devlet ve mernis bilgilerinin çoğu kül oldu,konya da bulunan yedek bilgi deposu ise ancak 1 hafta içinde aktif hale getirilecekmiş.koca mernis i bile çökerttik,sabah akşam e-devlet muhabbeti yapa yapa
  • quote:

Orijinalden alıntı: sweetlyboy01

quote:

valla tanışalım devrem ne de olsa kader yoldaşıyız artık.

sen nerelisin tertibim?ben izmirden alper.yaş 28,azıcık geç mi kaldım ne.nick yerine artık ismimi kullanabilir tüm devrelerim,artık kader yoldaşıyız hepimiz

• @deliolan14;

nickin sonundaki 14 den bolulu olduğunu tahmin ediyorum yanılıyormuyum devrem?Baya güldürdün beni akşam akşam ALLAH da seni güldürür inşallah.
  • quote:

quote:

quote:

quote:

ZHUHAHAHAHA

Merak etmeyin arkadaşlar bir kaç yıl sonra kimse doğuda görev yapmak zorunda kalmayacak zira doğu diye bir toprak parçası olmayacak Türkiye'nin...

• quote:

Devrelerim bir bahtsız bedeviliğe daha örnek vereyim izninizle,bizim bu devre harbi arkasına önüne dikkat etsin,heran karşımıza kutup ayısı çıkabilir.

Evvel gece mernis sisteminin trafolarında başlayan yangın sebebiyle e-devlet ve mernis bilgilerinin çoğu kül oldu,konya da bulunan yedek bilgi deposu ise ancak 1 hafta içinde aktif hale getirilecekmiş.koca mernis i bile çökerttik,sabah akşam e-devlet muhabbeti yapa yapa

hababam sınıfı gibi devreleriz. Allah verede cephanelikleri uçurmasak

• quote:

@deliolan14;

nickin sonundaki 14 den bolulu olduğunu tahmin ediyorum yanılıyormuyum devrem?Baya güldürdün beni akşam akşam ALLAH da seni güldürür inşallah.

yok devrem boluda okudum. hani bi msjında demişsin ya ladik diye. oralıyım. bu arada bizim buraya kayak merkezi açtılar, beklerim. bende güldürcek malzeme çokta stresteyim bu aralar :D
  • şöyle hepimizi alsalar da bir yere koysalar. ne güzel askerlik yaparız :D
  • 
Sayfa: önceki 326327328329330
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.