Şimdi Ara

3345 tl ACER SF315-52G I5-8250 4GB 256SSD MX150 (7. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
323
Cevap
8
Favori
44.205
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
7 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 56789
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Emülatör ile mobil pubg oynanır mı bu cihazda kasma filan olmadan?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Ürünü teşhir olarak görebileceğimiz mağaza var mı? Yukarıda bir arkadaş media markt da baktım yazmış. Acaba her mağazasında var mı?

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Oynatır https://www.youtube.com/watch?v=pDXIsuUrCmw

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Rensjem -- 22 Mart 2019; 14:23:58 >
    < Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Droya kullanıcısına yanıt
    MediaMarkt Marmara parkta vardı ama epey eski bi teşhirdi etiketleri soyulmuş. Diğerlerinde var mı bilmiyorum. Gitmeden araman en iyisi

• Aradım şimdi ama İzmir’de hiç bir yerde yokmuş maalesef. Görmeden almak da içime sinmedi

• Bilgisayar hakkındaki yorumlara bakıp gaza gelerek dün bilgisayarı aldım fakat bugün iade talebimi oluşturdum. 4gb ramli bilgisayar alınmaz net söyleyeyim size. ram kullanımı süreklli 65-70 civarında ve tıkanmalara sebep oluyor. pubg mobile oynatır diyenlerde önce kurup denesinler sonra görürler oynatıp oynatmadığını. aldıktan sonra ram eklemeyecekseniz bu bilgisayar beklenti içinde olanları üzer. tasarımı çok şık günlük normal kullanım Office tarzında işlem yapacaklar için sorun çıkarmaz ama biraz yüklenmeye kalkarsanız ramden dolayı tıkanıp kalıyor ssd de fayda etmiyor

şıklığından dolayı iade etmek yerine ram eklemeyi düşündüm ama aceri aradığımda fiyat vermediler bende açıkçası uğraşmak istemedim iade talebi oluşturdum. ram taktırma konusunda fiyat bilgisi olanlar yazabilirse iyi olur pek aceleci davranmakta istemiyorum bir hafta sürem var kargoya vermek için

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Guest-28350607C -- 22 Mart 2019; 16:27:32 >
  • Alırsın bi 8lik kendin yükseltirsin.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi StalkerReborn -- 22 Mart 2019; 18:52:28 >
  • Dolar ucusa gecmisken bu fiyata bedava... Sonra pisman olmayın...

• quote:

Orijinalden alıntı: Guest-28350607C

Bilgisayar hakkındaki yorumlara bakıp gaza gelerek dün bilgisayarı aldım fakat bugün iade talebimi oluşturdum. 4gb ramli bilgisayar alınmaz net söyleyeyim size. ram kullanımı süreklli 65-70 civarında ve tıkanmalara sebep oluyor. pubg mobile oynatır diyenlerde önce kurup denesinler sonra görürler oynatıp oynatmadığını. aldıktan sonra ram eklemeyecekseniz bu bilgisayar beklenti içinde olanları üzer. tasarımı çok şık günlük normal kullanım Office tarzında işlem yapacaklar için sorun çıkarmaz ama biraz yüklenmeye kalkarsanız ramden dolayı tıkanıp kalıyor ssd de fayda etmiyor

şıklığından dolayı iade etmek yerine ram eklemeyi düşündüm ama aceri aradığımda fiyat vermediler bende açıkçası uğraşmak istemedim iade talebi oluşturdum. ram taktırma konusunda fiyat bilgisi olanlar yazabilirse iyi olur pek aceleci davranmakta istemiyorum bir hafta sürem var kargoya vermek için
    ben yazıstım acer ıle

sız ram alın getırın bız takalım.. tırnakları kırmayın dedıler

ucretsızmış

• Şuan i5 M520 bir bilgisayar kullanıyorum ve 4 ramle acayip hızlı bu bilgisayara az ince ayar çekerseniz 8 rame yükseltene kadar canavar gibi olur

1) services.msc ye girin Windows Search, Superfetch(Hızlı getir),Windows Update gibi gereksiz ram tüketen şeyleri devre dışı bırakın
    2) Destroy windows 10 spying kurun gereksiz microsoft yazılımlarını silin
    3) Görev yöneticisinden bilgisayar açılırken açılan gereksiz şeyleri devre dışı bırakın
    rahat %40lara düşecektir ram kullanımı

• Az önce siparişi verdim. 8GB ram takanlar/taktıranlar hangi RAM'i kullandılar?

• omer14 kullanıcısına yanıt
    Servis yerleri neresiymiş? Bilgi verebilir misiniz?
  • StalkerReborn kullanıcısına yanıt
    nerden verdiniz kaça aldınız

• Aldım diyenlerden bir kişi bile resim atmamış. Ürünü gerçekten alıp resmini atabilecek var mı?

• İstan34bul kullanıcısına yanıt
    Amazon com tr 3.345

• Elime geçince atarım hatta ana konusu açılmamışsa açarım

• StalkerReborn kullanıcısına yanıt
    link varmı 314 mü 315 serisinimi aldınız

• İstan34bul kullanıcısına yanıt
    314 yazıyor amazonda fakat gelen ürün 315 acerin kendi sitesinden de teyit edebilirsiniz

• yorumları okuyup bir adet ben de aldım. konu sahibi çok teşekkür ederim. fakat,okuduğum kadarıyla Ram biraz yetersiz kalmış.. benim gibi pc işinden fazla anlamayanlar için buna uygun 8 gb veya 16 gb ram tavsiyesi de verir misin ?

• yog errf kullanıcısına yanıt
    Bir adet 8 ekleyerek 12 yapmanız yeterlidir bence

• 
Sayfa: önceki 56789
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.