Şimdi Ara

32gb windows 10lu bilgisayar ...windows yüklü sürücüde ek boş alana ihtiyac var , boşaltıp yeniden

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
6
Cevap
1
Favori
1.517
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • beyler 32 gb harddiskli zed life bilgisayar var elimde

hic bir sekilde sifirlayamiyorum bilgisayari ...surekli yeterli alaniniz yok yer bosaltip tekrar deneyin döngüsü aliyorum

diger tarafdan parolami da kabul etmiyor... sifirlama maili atip değiştirdiğim parola ile 10 kez daha denedim yok kabul etmiyor...

f4 guvenli modu deniyorum ... yine parola ekrani geliyor

32gb windows 10lu bilgisayar ...windows yüklü sürücüde ek boş alana ihtiyac var , boşaltıp yeniden

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi catik -- 6 Ekim 2020; 21:25:31 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Merhaba,

Bilgisayarın içinde önemli bilgiler yok ise sıfırlama yerine usb format atmayı deneyin.

Parolayı değiştirmiş olabilirsiniz ama bilgisayarı internete bağlamadan ve windows kimliğini eşitlemeden kabul etmeyecektir.

• quote:

Orijinalden alıntı: soqo

Merhaba,

Bilgisayarın içinde önemli bilgiler yok ise sıfırlama yerine usb format atmayı deneyin.

Parolayı değiştirmiş olabilirsiniz ama bilgisayarı internete bağlamadan ve windows kimliğini eşitlemeden kabul etmeyecektir.

bilgosayari internete baglayarak sifreyi giriyorum kabul etmiyor sifreyi... maile girerken kabul ediyor... ama bilg parolasi olarak etmiyor

hic onemli degil sifirlicam usb bellek oluşturdum ama bir turlu usb bellekden de baslamadi

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Merhaba,

Bilgisayarınızın modeline göre ya açılış seçeneklerinden ya da bios üzerinden usb belleği açılış sırasını ilk yaparak usb açılışı yapabilirsiniz.

• quote:

Orijinalden alıntı: soqo

Merhaba,

Bilgisayarınızın modeline göre ya açılış seçeneklerinden ya da bios üzerinden usb belleği açılış sırasını ilk yaparak usb açılışı yapabilirsiniz.

hocam biosdan usb bellek ile baslati ayarladim ama balarken garip bir ekran geliyor ... aksam resmini ceker atarim

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.