Şimdi Ara

327. DÖNEM(Nisan 2009) DH KD. ve YD. SB. ADAYLARI (535 KRAL EFSANE MEHMETÇİK) (4. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
19.553
Cevap
22
Favori
1.097.863
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Merhabalar arkadaşlar bunca uğraşın sonunda beklediğim yanıtı sonunda aldım çok şükür.

İnşallah sizinkilerde istediğiniz gibi olur. ;)
  • Hadi hayırlı olsun beyler, gözünüz aydın...
    Bende elden teslim ettim 9 ocak ta... Sonucu öğrenmek için şubat başı ararsın dediler ve zaten dilekçenin cevabı eve postalanıcak dediler. Eve postalanıcak diye birşey daha önce duyan oldumu..? Ve 25 ocaktan önce arasam öğrenebilirmiyim acaba..?
  • Arkadaşlar şuan yurtdışındayım benim kütüğüm şanlıurfaya baglı yaklaşık 1 hafta önce dilekçemi gönderdim şanlıurfaya (dilekçe formalite ama göndermek mecburiyetindeyiz) bugun de aradım teyit ettim tecilimi bozmuşlar nisanda askere gidiyosun dediler. herkese selamlar
  • Tertipler erken sevk dilekçe verme süresi 25 şubata uzatılmıışşşş.

haberiniz olsun ...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi funal -- 14 Ocak 2009; 9:33:04 >

• quote:

Orjinalden alıntı: funal

Tertipler erken sevk dilekçe verme süresi 25 şubata uzatılmıışşşş.

haberiniz olsun ...

yani şimdi ben nisan 2009 da askere gitmek için 25 şubata kadar başvuru yapabilecekmiyim kardeş bu bumu demek oluyo ?

çünkü okuldan çıkışımı vs almam benim muhtemelen ocağın sonunu bulucak. o zaman 25 şubata kadar başvuru hakkımmı bulunuyo benim ? nisana yetişirmiyim ?
  • quote:

Orjinalden alıntı: CRIMINALL

quote:

Orjinalden alıntı: funal

Tertipler erken sevk dilekçe verme süresi 25 şubata uzatılmıışşşş.

haberiniz olsun ...

yani şimdi ben nisan 2009 da askere gitmek için 25 şubata kadar başvuru yapabilecekmiyim kardeş bu bumu demek oluyo ?

çünkü okuldan çıkışımı vs almam benim muhtemelen ocağın sonunu bulucak. o zaman 25 şubata kadar başvuru hakkımmı bulunuyo benim ? nisana yetişirmiyim ?

kardeşhttp://www.asal.msb.gov.tr/ yedek subay erken sevk işlemlerine bak orda 25 şubat yazıyor son tarih.

• CELP DÖNEMLERİ SON BAŞVURU TARİHLERİ

ŞUBAT CELBİ İÇİN, 01 ARALIK-31 OCAK AS.Şubesi.BŞK.
    NİSAN CELBİ İÇİN, 01 ARALIK-25 ŞUBAT AS.Dairesi.BŞK.
    HAZİRAN CELBİ İÇİN, 01 NİSAN-31 MAYIS AS.Şubesi.BŞK.
    AĞUSTOS CELBİ İÇİN, 01 NİSAN-25 HAZİRAN AS.Dairesi.BŞK.
    EKİM CELBİ İÇİN, 01 AĞUSTOS-30 EYLÜL AS.Şubesi.BŞK.
    ARALIK CELBİ İÇİN, 01 AĞUSTOS-25 EKİM AS.Dairesi.BŞK.
  • Şubat, Haziran ve Ekim doktorlar için sadece.
  • s.a arkadaşlar.. bende geçtiğimiz ptesi dilekçeyi yolladım bakalım nasipse nisan ayında askerim.. inşallah hepimiz için hayırlısı olur.
  • quote:

Orjinalden alıntı: akalistanbul

quote:

Orjinalden alıntı: Rebelboy_84

benim kütüğüm erzurumda bende merkez askerlik dairesi başkanlığını aradım daha sonra telefona çıkan operatör yedeksubay işlemlerinin yapıldığı yere bağlad ıbeni, yani her şubede bir operatör çıkar diye düşünüyorum ondan sonra ben dilekçemin onaylanıp onaylanmadığını öğrenmek istiyorum dedim operatörde beni ilgili departmana bağladı olay bukadar.sende kendi şubeni ara ve hemen öğren cevabını bekliyorum.

benim merkezde Kastamonu.. geçen gün aradığımda şubat başı gibi araç/kast. şubeni ara dediler. hayırlısı ya bişeyler göreceli ama du bakalım :)

valla nediyeyim subat için gün vermeleri biraz geç olmuş ama olsun 25 şubata kadar uzatmışlar.önemli değil
    bence büyük ihtimalle kabul olmuştur dilekçen

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Rebelboy_84 -- 14 Ocak 2009; 16:31:20 >

• quote:

Orjinalden alıntı: yusufuludag63

Arkadaşlar şuan yurtdışındayım benim kütüğüm şanlıurfaya baglı yaklaşık 1 hafta önce dilekçemi gönderdim şanlıurfaya (dilekçe formalite ama göndermek mecburiyetindeyiz) bugun de aradım teyit ettim tecilimi bozmuşlar nisanda askere gidiyosun dediler. herkese selamlar

çok sevindim aramıza hoş geldin
  • quote:

Orjinalden alıntı: scream61

.......DİLEKÇEM KABUL OLMUŞ.....

Merhabalar arkadaşlar bunca uğraşın sonunda beklediğim yanıtı sonunda aldım çok şükür.

çok sevindim tebrik ederim
  • quote:

dostum nerden öğrendin..şubenden mi??

ben dilekçemi pazartesi verdim..martta kesinleşir, nisanda da gidecekmiş gibi hazır ol dediler..

yani martta belli olacakmış..
  • bende nisan 2009 için erken sevk dilekçesi verdim.sivas askerlik şubesine kayıtlıyım.şubat 10 gibi liste açıklanacak dediler..bekle bakalım dediler. benide nisan 2009 listesine ekleyiniz. anadolu üniversitesi işletme bölümü arkadaşlar..
  • ya siz boyle ocak sonu ara,subatta ara,belli olmusmu olmamısmı diyosunuz da bana tecilimi bozduğum dakika nisanda kesin askere alınıyorsun dediler.1-31mart arası sevk kağıtlarını almaya gelirsin dediler.size niye soylemiyorlar anlamadım.
  • ya hakikaten bende dilekçemi yoladım marta doğru ara dediler:D nasıl iş anlamadım ama herhalde alacaklar askere 25 şubata uzamış başvurular
  • Herhalde Nisan celbi için başvuru sayısı az ki uzattılar. Yoksa süre uzatımına gerek yoktu tabii bu şahsi görüşüm. Başvuru sayısı ne kadar az olursa askerliği uzun yapma olasığımız o oranda artar beyler.
  • uzun dönemmi gitmek istiyorsun?
  • ya arkadaşlar bu süre uzatılma olayını birinci ağızdan duyan var mı ? çünkü malum internet ortamı bi bağlayıcılığı olmaz bi hata yapılmış olsa da. bi de bu süre uzatılması durumu sürekli oluo mu acaba yani bi açıklama duyuru falan niye yapmamışlar anasayfada, daha önce girip bi kere tarihlere bakan adam oraya bidaha girip nie baksın di mi? başvuru konusunda son güne kalacağını düşünen arkadaşlar arayarak bi teyit ettirsinler bence.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi tortus -- 14 Ocak 2009; 21:14:08 >
  • quote:

Orjinalden alıntı: Rebelboy_84

quote:

çok sevindim tebrik ederim

Sağol Rebelboy_84 walla baya bekledim ne olacak diye yani bunca uğraştan sonra kabul olduya çok şükür.

• 
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.