Şimdi Ara

327. DÖNEM(Nisan 2009) DH KD. ve YD. SB. ADAYLARI (535 KRAL EFSANE MEHMETÇİK) (6. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
19.553
Cevap
22
Favori
1.097.845
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 45678
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • beyler bi arkadas soruyodu uzatma mevzusunu ben bugun aradım subeyı 25 subata kadar uzatmıslar basvuruları haberiniz olsun;)
  • beyler bende ekim 2008 de bozdurup dilekce yazdım cıkısı ekmi 23 gib aldı ve son hafta idi aralık celb i için ama olmadı.nisan celbi için dilekçe verdim.2 gun önce aradım merkez suben malatya idi orayı aradım ve bana martta subene git.gerekli işlemleri yaptır evraklarını al dedi.dilekçem kabul edilmiş oluyor demi?..
  • quote:

Orjinalden alıntı: akrepkore

beyler bende ekim 2008 de bozdurup dilekce yazdım cıkısı ekmi 23 gib aldı ve son hafta idi aralık celb i için ama olmadı.nisan celbi için dilekçe verdim.2 gun önce aradım merkez suben malatya idi orayı aradım ve bana martta subene git.gerekli işlemleri yaptır evraklarını al dedi.dilekçem kabul edilmiş oluyor demi?..

evet kabul edilmiş. ya napsam ben de mi arasam adam 25 inde ara demişti ama sizi dinledikçe daha da bi hevesleniyorum
  • quote:

Orjinalden alıntı: scream61

.......DİLEKÇEM KABUL OLMUŞ.....

Merhabalar arkadaşlar bunca uğraşın sonunda beklediğim yanıtı sonunda aldım çok şükür.

İnşallah sizinkilerde istediğiniz gibi olur. ;)

hayırlısı olsun tertip. Bizde duysak telefondan o seside rahatlasak

Bu arada daha 23 kişiyiz nerede bu millet ya..

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi 16txs1963 -- 16 Ocak 2009; 1:27:25 >
  • selam millet... dilekçemi ayın 12 sinde gönderdim.. pazartesi arayıp bi sorayım ne hal olmuş :O) ama kesin gözüyle bakıorum herkesin dilekçesi kabul oluoo.. siz şimdiden benide nisan 2009 listesine ekleyin...

uygur kırmızıtaş karaman anadolu ünv. işletme

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi karamanoglu -- 16 Ocak 2009; 17:35:54 >
  • quote:

Orjinalden alıntı: karamanoglu

selam millet... dilekçemi ayın 12 sinde gönderdim.. pazartesi arayıp bi sorayım ne hal olmuş :O) ama kesin gözüyle bakıorum herkesin dilekçesi kabul oluoo.. siz şimdiden benide nisan 2009 listesine ekleyin...

uygur kırmızıtaş anadolu ünv. işletme

Aramıza hoşgeldin tertip. Kabul olur büyük ihtimalle. bende eminim benimkisinden kabul olmuştur ama kesin bilgi alınca rahatlıcam. Bana 25inden sonra ara dediler ama bende pazartesi arıcam. Bakalım hakkımızda hayırlısı
  • quote:

Orjinalden alıntı: Aknyldz

Beyler İstanbul'da ikamet edenler sınava nerede giriyorlar, herkes Tuzla'da mı giriyor sınava?

Kardeşim bildiğim kadarıyla bölge bölge yerler ayrılıyor...Mesela bütün marmara bölgesi tuzlada, bütün karadeniz bölgesi samsunda vs.. diye gitmesi lazım... Tuzlaya hep beraber gideriz istanbul tayfası
  • Selam arkadaşlar.
    Ben de bugün hallettim erken sevk işini. Yalnız çok yavan geldi, askerlik dairesindeki bayan arkadaş dilekçeyi aldı hiç bakmadan koydu bi köşeye,tamam ablam dedi. Hepte tamam ablam derler ya
    Son başvuru tarihinden önce dilekçenin işleme konulduguna emin olmak lazım.

Nisan Celbinde gidenlerin uzun yada kısa dönem gitme ihtimalleri hakkında bi fikriniz varmı arkadaşlar?
    Zira ben uzun yapmak istiyorum

Köksal GENÇ.......Anadolu Üniversitesi_İnşaat Mühendisliği

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi yamacharman -- 16 Ocak 2009; 2:29:58 >
  • hadi hayırlısı olsun... acemilik bitmiş geriside geçer... Bizde geldik mi bitti say askerliğini
  • LİSTEYE BENİ EKLEMEMİŞLER.
    TANER ÖZDEMİR.ANADOLU ÜNV.İŞLETME
  • KARDEŞLER. SİVAS ASKERLİK DAİRESİ BAŞKANLIĞINI ARADIM. ŞİMDİ DE ŞUBATIN İLK HAFTASI KENDİ ŞUBENİ ARA DEDİLER. BİRŞEY ANLAMADIM BU İŞTEN.
  • quote:

Orjinalden alıntı: kefren58

LİSTEYE BENİ EKLEMEMİŞLER.

Ekledim.
  • quote:

Orjinalden alıntı: Aknyldz

quote:

Orjinalden alıntı: kefren58

LİSTEYE BENİ EKLEMEMİŞLER.

Ekledim.

Benide ekleyebilirsin artık elegend / Engin ÖZDEMİR / Ankara / Başkent Üniversitesi
  • sabah yerli şubemden aradılar. senin dilekçe kabul olmaz ''lisans terk değeri'' mi ne öle bişe al onla birlikte yolla dedi dilekçeyi. neyse bende gittim üsküdar şubesine böle böle dedim bi baktım elime tecil iptal kağıdı verdiler..
    31-03-2009 a kadar askerlikle sakıncası yok diyo kağıtta. çıkınca aradım yerli şubemi ''dilekçeye gerek yok zaten senin sevkin nisana denk gelecek şimdi '' dedi.. ii dedim ya listeye giremezsem bi daha alın beni diye başvuru hakkım varmı dedim .. ''alınırsın zatende olmazsa şubatta var başvurma hakkın'' dedi.
    benzer durumda olanların dikkatine ... :):)
  • şunuda ekliyim ben 2008 de 2010 a kadar 2 sene tecil ettirmiştim kendi ellrimle..
  • ben 25 aralıkta yollamıstım dılekçemi...
    bugun aradım..5 şubatta bellı olacagını soyledi ordakı memur...
  • quote:

Orjinalden alıntı: ceteris33

ben 25 aralıkta yollamıstım dılekçemi...
    bugun aradım..5 şubatta bellı olacagını soyledi ordakı memur...

hocam bende aralık 25 gibi gönderdim.dilekçe+cıkış bel+durum belgesi.
    kargo ile yollamıstım ertesi gun kargodan mesaj geldi.adresse tesli oldu die.subeyi aradım kargom geldimi die yogun sonra ara dedi 2 -3 gun önce aradım.tc i söyledim.adam herseyimi saydı.mart ayının ilk haftası en yakın subene git dedi.evrakları al .söyleneni yap dedi.
  • Sivas askerlik şubesi 20 ocakta dilekçenin gelip gelmediğini öğrenebilirsin demişti, 4 gün kaldı.
  • Beni de ekleyin arkadaşlar. Köksal GENÇ-Anadolu Ünv.
  • 
Sayfa: önceki 45678
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.