Şimdi Ara

321.DÖNEM [NİSAN] KD.ve YD.SUBAYLAR GENEL BAŞLIĞI (118 mehmetçik olduk) (555. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
4 Misafir - 4 Masaüstü
5 sn
14.001
Cevap
10
Favori
529.154
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 553554555556557
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orjinalden alıntı: miskaonline

ya adamın canı sıkılıyor beklemekten ya öfffffffffffffffffffffffff

AYNEN YA NE BU İŞKENCE
  • quote:

Orjinalden alıntı: miskaonline

ya adamın canı sıkılıyor beklemekten ya öfffffffffffffffffffffffff

Burda beklediğin günleri askeriyenin kapısından içeri girince çok arayacaksın merak etme o yüzden kalan şu 3 günün tadını çıkartın bence
  • quote:

Orjinalden alıntı: Herşeyi Bilen Adam

valla böyle işide gördük bakalımben ucak biletlerinden umudu kestim bulma olasılıgımız cok dusuk otobus firmaları artık tavuklarla filan birlikte gideriz koyun tavuk dolu arabalarla :)

Mantıgın bittiği yer mesajı veriyolar,
    Ama sen durrrrr sen durrrrrrr ben gidince yapacagımı biliooommmm onlara
    Deeeeeeeerrrmmmşşşiiiiiimmm
  • quote:

Orjinalden alıntı: senolokcu

ya arkadaşlar gergin anları biraz bırakalım da akşama eğlence yada efkar yapacak olan var mı?
    biz arkadaşlarla akşam meyhaneye gidiyoruz. varsa ankara/batıkent davet edeyim

biz yaptık dün akşam canlı müzik falan ama arkadaşlar saat on olunca kalktılar maç varmış da ondan
  • az önce f5 yaptımhttp://193.110.209.3/Yedek_Subay/321/31180.htm şeklinde bi yavaş geldi ekran yüreğim ağzıma geldi :)) ne kötü bişeymiş bu beklemek yaffff
  • yeteeeerrr son dk mı öğrencez
  • askeriyenin işi işte onu dedi mi onunda olacak sanırım
  • bi sürü kişi çıkacaktır ben öğrendim surası yada öğreneyim size diye forumda bakalım kimler bu sakalardan yapmaya devam edicek
  • olum ben subayım söyleyin artık die şubeyi arasak fayda edermi acaba
  • ya gençler bu nefte denen şey nedir?nerden alınır?askeri malzemeler satan yerlerde bulunur mu?

bi de palaska ve kepi önceden alın diolar.ne diosunuz?
  • Torunlar burda beklemenin bi faydası yok bence çıkın dışarda gezin dolaşın havanın ve özgürlüğün tadını çıkartın bence akşama dönünce nasıl olsa bakarsınız tekrar kalan günlerinizi en iyi şekilde değerlendirin
  • quote:

Orjinalden alıntı: Herşeyi Bilen Adam

bi sürü kişi çıkacaktır ben öğrendim surası yada öğreneyim size diye forumda bakalım kimler bu sakalardan yapmaya devam edicek

har zaman bir yerde bir çıkıntı vardır demi ama
  • abi beklemek değil de, uzak bir yere gideceksek uçak biletidir, otobüs biletidir tırmalayıp durucaz, yer bulabiliriz işallah. Van'a hakkariye vs de otobüsle 3 günde gideriz artık.
  • quote:

Orjinalden alıntı: YaYa

Torunlar burda beklemenin bi faydası yok bence çıkın dışarda gezin dolaşın havanın ve özgürlüğün tadını çıkartın bence akşama dönünce nasıl olsa bakarsınız tekrar kalan günlerinizi en iyi şekilde değerlendirin

nereye gideceğiz ki ya önümüze gelen soruyor nereye gideceksin diye tanıdıkların yanına gidiyoruz adamlar diyor belli olsun öyle gelirsin belli olunca zaten iki gün kalıyor neree gideceğiz ya nasıl bir iş bu
  • askerde böyle tipleri yakalasakta bazen bu yüzden yedek subay istiorum yolda cagırcan artis artis yurur boyle cıkıntı tipler gel lan snav vaziyeti 1-2-3-4-1-2-3-4 5 gelse mi
  • quote:

Orjinalden alıntı: sirius_black

ya gençler bu nefte denen şey nedir?nerden alınır?askeri malzemeler satan yerlerde bulunur mu?

Nefte kepin üzerine takılan ve askerin sınıfını belli eden o küçük yuvarlak şeylerdir piyade olursan yeşil levazımcı pembe vs takarlar ayrıca kep palaska falan almayada hiç gerek yok zaten askeriye hepsini verecek sizlere
  • hadi beee askeriyeee açıkla artık ayıp szin yaptığınızzz bu kadar b milleti meraktan öldürecekler valla

• yok ya bu gün olmayacak bu iş her dönem yaptığı gibi tam tarih ve saat 10 olacak
  • Hatay Reyhanlı Askerlik şubesini aradım henüz bilgiler ulaşmamış arkadaşlar....
  • quote:

Orjinalden alıntı: YaYa

quote:

Orjinalden alıntı: sirius_black

ya gençler bu nefte denen şey nedir?nerden alınır?askeri malzemeler satan yerlerde bulunur mu?

Nefte kepin üzerine takılan ve askerin sınıfını belli eden o küçük yuvarlak şeylerdir piyade olursan yeşil levazımcı pembe vs takarlar ayrıca kep palaska falan almayada hiç gerek yok zaten askeriye hepsini verecek sizlere

eywallah..kimisi kep çok dandik veriyolar fln dio da..olmazsa belki kep alınabilir,hani saç sonuçta önemli,güzel kaliteli bişi olsun...saç,don,ayak önemli arkadaş bu askeriyede,anladığım budur :)

• 
Sayfa: önceki 553554555556557
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.