Şimdi Ara

321.DÖNEM [NİSAN] KD.ve YD.SUBAYLAR GENEL BAŞLIĞI (118 mehmetçik olduk) (557. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
14.002
Cevap
10
Favori
529.144
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 555556557558559
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Ulan bunlar açıklamıcaklarsa 319 ları silip milleti ne heyecena sokuyolar başlıcam artık ha düm düzzz vala,

İşim var aq burda bekliyom haaaa açıklanırsa diye, ama ne açıklandıgı var nede bi haber....................
  • quote:

Orjinalden alıntı: axiom58

quote:

Orjinalden alıntı: besyo27

Yaw tertıp ben sakcan konuşmuştuk senle beden eğitimi mezunusun ama polislik görevını yapıyosun neyse nıkım banlanınca bu nıkle gırdım senı bılıyorum burda bi tane milli yüzücüyüm dıyen tertıp var ondan bahsettım.

quote:

Orjinalden alıntı: polizai58

ben de besyo mezunuyum tertip 2005 cumhuriyet üniversitesi senin kaç ve neresi ??

serdarım ben yüzerim ama milii değilim yinede olurmu

serdar tertibim ben de yüzerim polis yüzücü istermisin olur mu???

• quote:

Orjinalden alıntı: gayrimedeni

quote:

Orjinalden alıntı: sirius_black

bu arada geçmiş sayfalarda bi arkadaş yazmıştı. dağcıların kullandığı bot diye.askeri bota benziyomuş.ankarada görmüştüm o botu,cidden süpersonik bişi,evelallah hiç çıkarma bişi olmaz yine ayağına,içine vantilatör koyacaklarmış neredeyse,o kadar yani :) ama işte 450 demişti adam. markasını hatırlamıyorum ama Armada'da bu kayak malzemelerinin satıldığı mağazadaydı.

az daha ucuz olsa alıcan aslında,sivilde de giyersin hem..

bu arada bu spor ayakkabı olayı hala muamma..götür diyen var götürme diyen var...nedir durum?

Bence sen o botu alsan askerde pek bi rahat durmaz. Sürekli yer değiştirir :)

walla o da doğru..

• Bana halkımın yusuf larını verın ama yüzme bilmesın önemli değil anladın sen onu
    Nalet olsun içimdeki bu tertıp sevgısıne

quote:

• Şu yemek molasının da saati bir geçsin bakalım, paydos 13:30 da mı bitiyor ? Belki öğleden önce eskileri sildiler,hazırlığı yaptılar ,öğlen arasından sonra da yenileri girecekler.Ya da çok mu iyimserim.
  • hadi be TSK. yaşar paşayı arattırmayın bana
  • quote:

Orjinalden alıntı: intamcy

arkadaşlar karanetden sorgulatıyorum şuan sonucunu iletirim size

sonuç nedir tertip?
  • quote:

Orjinalden alıntı: recep.34

Şu yemek molasının da saati bir geçsin bakalım, paydos 13:30 da mı bitiyor ? Belki öğleden önce eskileri sildiler,hazırlığı yaptılar ,öğlen arasından sonra da yenileri girecekler.Ya da çok mu iyimserim.

fazlası ile iyimsersin bir sürü kişi var ancak geceye kadar biter girme yine yarın açıklarlar
  • 2007 nisanda gidenlerin hepsi bu saatlerde öğrenmişti nereye düştüğünü.
  • quote:

quote:

quote:

Yaw tertıp ben sakcan konuşmuştuk senle beden eğitimi mezunusun ama polislik görevını yapıyosun neyse nıkım banlanınca bu nıkle gırdım senı bılıyorum burda bi tane milli yüzücüyüm dıyen tertıp var ondan bahsettım.

quote:

ben de besyo mezunuyum tertip 2005 cumhuriyet üniversitesi senin kaç ve neresi ??

kadir hemşom nasılsın stres had safhada galiba sendede
    görüşemdeik daha önce seninle
    evdemisin şuan

• quote:

Orjinalden alıntı: recep.34

Şu yemek molasının da saati bir geçsin bakalım, paydos 13:30 da mı bitiyor ? Belki öğleden önce eskileri sildiler,hazırlığı yaptılar ,öğlen arasından sonra da yenileri girecekler.Ya da çok mu iyimserim.

hocam harikasın yaa. işte bu bekleyiş böyle senaryolar yazdırıyor insana.:)
  • quote:

Orjinalden alıntı: fatih_321kd

2007 nisanda gidenlerin hepsi bu saatlerde öğrenmişti nereye düştüğünü.

tertip onların sınava girme tarihi en son 31 mart idi bizim 3 nisan anladın mı aradı farkı
  • evet ben de baktım. hatta 12 olmadan herkesin haberi varmış; bizimki 1 saat geçti hala yok
    quote:

Orjinalden alıntı: fatih_321kd

2007 nisanda gidenlerin hepsi bu saatlerde öğrenmişti nereye düştüğünü.
  • YAVFFF ÇATLATTILAR YAAA
  • quote:

quote:

quote:

quote:

quote:

kadir hemşom nasılsın stres had safhada galiba sendede
    görüşemdeik daha önce seninle
    evdemisin şuan

sağol hemşom evdeyim stres hat safhada görüyosun halimizi sen nasılsın ??

• KARA NET NE OLDU VAR MI HAREKET
  • quote:

quote:

Orjinalden alıntı: intamcy

arkadaşlar karanetden sorgulatıyorum şuan sonucunu iletirim size

sonuç nedir tertip?

ya benim hala binbaşıda dur dedi kütüphanede sorgulatam ama yemekteymişler sanırsam birazdan gelirler öğreniriz dedi beklemedeyim bende hala
  • Arkadaslar bence açıklanmicak bosuna beklemeye ve stres yapmanın anlamı yok. 10 nisandan önce verceklerini sanmıyorum
  • quote:

quote:

Orjinalden alıntı: xbulletx

euaheuh :)

arkadaşlar beni de ekleyin pls. biraz geç oldu ama :Ç

aday no: 21440

etimesgut zırhlı bir. de girdim sınava..

herkese hayırlı teskereler şimdiden..

bullet kaçıncı gün girdin etimesgutta?

3. gün girdim.. saat 10:30 gibi gittim, hiç sıra falan beklemeden aldılar sınava.. ona rağmen 13:45 idi çıktığımda birlikten :)
  • quote:

quote:

quote:

sağol hemşom evdeyim iş te ne olsun stres hat safhada görüyosun halimizi bekliyouz işte sen nasılsın ??

• 
Sayfa: önceki 555556557558559
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.