Şimdi Ara

321.DÖNEM [NİSAN] KD.ve YD.SUBAYLAR GENEL BAŞLIĞI (118 mehmetçik olduk) (556. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
5 Misafir - 5 Masaüstü
5 sn
14.001
Cevap
10
Favori
529.154
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 554555556557558
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orjinalden alıntı: sirius_black

ya gençler bu nefte denen şey nedir?nerden alınır?askeri malzemeler satan yerlerde bulunur mu?

bi de palaska ve kepi önceden alın diolar.ne diosunuz?

ya tertipler saçmalamayın ya oldu olacak kamuflajı falan da biz alalım arkadaşlar bişi götürmeyin kişisel temizlik malzemeniz dışında elimden gelse sallana sallana gidecem herşeyi orda veriyolar...
  • quote:

Orjinalden alıntı: polizai58

quote:

ya gençler bu nefte denen şey nedir?nerden alınır?askeri malzemeler satan yerlerde bulunur mu?

ya tertipler saçmalamayın ya oldu olacak kamuflajı falan da biz alalım arkadaşlar bişi götürmeyin kişisel temizlik malzemeniz dışında elimden gelse sallana sallana gidecem herşeyi orda veriyolar...

tamam kardeş ne kızıyosun ya? :))

söyleneni soruyoruz. saçmalamayın fln ayıp oluyo ama...
  • bende askerlik şubesini aradımmm biz söyleyemeyiz dediler internetten öğreneceksiniz dediler en geç yarın internete verilecekmişşşsinir ediyorlar adamı başka birşey değil söylese ne olacak sankiiiiii

• quote:

quote:

Orjinalden alıntı: YaYa

quote:

Nefte kepin üzerine takılan ve askerin sınıfını belli eden o küçük yuvarlak şeylerdir piyade olursan yeşil levazımcı pembe vs takarlar ayrıca kep palaska falan almayada hiç gerek yok zaten askeriye hepsini verecek sizlere

eywallah..kimisi kep çok dandik veriyolar fln dio da..olmazsa belki kep alınabilir,hani saç sonuçta önemli,güzel kaliteli bişi olsun...saç,don,ayak önemli arkadaş bu askeriyede,anladığım budur :)

Beğenmessen eğer onların verdiği kepi sıfırı zaten kantinde askeri malzeme bölümünde kesin satılıyordur ordan gider yenisini alırsın,bize urfa gibi yerde ağustos sıcağında kışlık kep dağıtmışlardı kullanılmış hemde bizde gidip sıfır yazlık kep almıştık

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi YaYa -- 9 Nisan 2008; 12:44:33 >

• Tüm 321. dönem arkadaşlara hayırlı teskereler dilerim. Ben sınava Mamak ta 2. gün girdim.

10610
  • kepin yanın da g3 piyade tüfeğini de alın bari tam olsun.
  • quote:

quote:

quote:

tamam kardeş ne kızıyosun ya? :))

söyleneni soruyoruz. saçmalamayın fln ayıp oluyo ama...

yok tertip eski yazılanları okusan komik te ondan yinede özür hakkını helal et kızmadım kusura bakma ..

• Selam can tertıpler heyacan dorukta valla beklıyoruz hayırlsıyla her kez gönlünün geçtiği yere düşer allah hakkımızda hayırlısını nasıp etsin inşlh.

Bence sonuçlar akşam 9 dan sonra açıklanır yada yarın sabah 10 gıbı.Erken açıklanması her konuda avantaj saglıyacaktır hayılrısı dıyelım bu arada beden eğitimi mezunu 1 arkadaş daha gelmış nerden mezunsun yıl kaç tertıp.
  • tertipler benim yakın arkadaşım şu anda 319. dönem onunla konuştum temizlik malzemesi dışında hiç bişi getirme diyoo ben den sölemesi ayrıca daha önce askere gitmiş bi arkadaşım da hiç bişi götürmemiş komutan demiş ki işte istediğim asker demiş bunu yanıma verin demiş aferin olum demiş.....
  • bu arada geçmiş sayfalarda bi arkadaş yazmıştı. dağcıların kullandığı bot diye.askeri bota benziyomuş.ankarada görmüştüm o botu,cidden süpersonik bişi,evelallah hiç çıkarma bişi olmaz yine ayağına,içine vantilatör koyacaklarmış neredeyse,o kadar yani :) ama işte 450 demişti adam. markasını hatırlamıyorum ama Armada'da bu kayak malzemelerinin satıldığı mağazadaydı.

az daha ucuz olsa alıcan aslında,sivilde de giyersin hem..

bu arada bu spor ayakkabı olayı hala muamma..götür diyen var götürme diyen var...nedir durum?
  • quote:

Orjinalden alıntı: besyo27

Selam can tertıpler heyacan dorukta valla beklıyoruz hayırlsıyla her kez gönlünün geçtiği yere düşer allah hakkımızda hayırlısını nasıp etsin inşlh.

Bence sonuçlar akşam 9 dan sonra açıklanır yada yarın sabah 10 gıbı.Erken açıklanması her konuda avantaj saglıyacaktır hayılrısı dıyelım bu arada beden eğitimi mezunu 1 arkadaş daha gelmış nerden mezunsun yıl kaç tertıp.

ben de besyo mezunuyum tertip 2005 cumhuriyet üniversitesi senin kaç ve neresi ??
  • Şu spor ayakkabı ve eşofman işini bi zahmet aydınlatın. Götürelim mi? Götürürsek nasıl bişey olsun? Renk marka kalite?
  • evet arkadaşlar bende giden arkadaşlara sordum onlarda aynı şeyi dediler sadece temizlik malzemesi getir dediler askeriyeden herşeyi veriyorlarmışş ama yine de siz bilirsinizzzzz
  • quote:

bu arada geçmiş sayfalarda bi arkadaş yazmıştı. dağcıların kullandığı bot diye.askeri bota benziyomuş.ankarada görmüştüm o botu,cidden süpersonik bişi,evelallah hiç çıkarma bişi olmaz yine ayağına,içine vantilatör koyacaklarmış neredeyse,o kadar yani :) ama işte 450 demişti adam. markasını hatırlamıyorum ama Armada'da bu kayak malzemelerinin satıldığı mağazadaydı.

bu arada bu spor ayakkabı olayı hala muamma..götür diyen var götürme diyen var...nedir durum?

Dostum alıp götürmek mesele değil ama götürdükten sonra ayağından hiç çıkarmaman lazım çalıncak korkusuylaispor ayakkabı eşofman falan bizede götürün demişlerdii ama ben almamıştım yanıma ordada verdiler gerçi çoğu arkadaşıma olmamıştı verdikleri eşofmanlar ve ayakkabılarda tam numarada değildi işimiz granti olsun kendi ayakkabımı eşofmanımı giyeyim derseniz götürebilirsiniz tabikide

• quote:

bu arada geçmiş sayfalarda bi arkadaş yazmıştı. dağcıların kullandığı bot diye.askeri bota benziyomuş.ankarada görmüştüm o botu,cidden süpersonik bişi,evelallah hiç çıkarma bişi olmaz yine ayağına,içine vantilatör koyacaklarmış neredeyse,o kadar yani :) ama işte 450 demişti adam. markasını hatırlamıyorum ama Armada'da bu kayak malzemelerinin satıldığı mağazadaydı.

Bence sen o botu alsan askerde pek bi rahat durmaz. Sürekli yer değiştirir :)
  • Yaw tertıp ben sakcan konuşmuştuk senle beden eğitimi mezunusun ama polislik görevını yapıyosun neyse nıkım banlanınca bu nıkle gırdım senı bılıyorum burda bi tane milli yüzücüyüm dıyen tertıp var ondan bahsettım.

quote:

ben de besyo mezunuyum tertip 2005 cumhuriyet üniversitesi senin kaç ve neresi ??
  • Spor ayakkabı ,eşofman,temiz kirli açmaşır torbası havlu,terlik (daha da var) v.s. askeriyede verilenler.Kapı da 10-15 ytl gibi bir para alıp dağıtıyorlarmış.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi recep.34 -- 9 Nisan 2008; 12:56:21 >
  • quote:

Yaw tertıp ben sakcan konuşmuştuk senle beden eğitimi mezunusun ama polislik görevını yapıyosun neyse nıkım banlanınca bu nıkle gırdım senı bılıyorum burda bi tane milli yüzücüyüm dıyen tertıp var ondan bahsettım.

quote:

hatırladım tertip evet değişmişsin nicki sıyırdık tertip ya ne bileyim baksana halimize ...

• quote:

Yaw tertıp ben sakcan konuşmuştuk senle beden eğitimi mezunusun ama polislik görevını yapıyosun neyse nıkım banlanınca bu nıkle gırdım senı bılıyorum burda bi tane milli yüzücüyüm dıyen tertıp var ondan bahsettım.

quote:

serdarım ben yüzerim ama milii değilim yinede olurmu

• arkadaşlar karanetden sorgulatıyorum şuan sonucunu iletirim size
  • 
Sayfa: önceki 554555556557558
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.