Şimdi Ara

321.DÖNEM [NİSAN] KD.ve YD.SUBAYLAR GENEL BAŞLIĞI (118 mehmetçik olduk) (527. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
14.001
Cevap
10
Favori
529.154
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 525526527528529
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orjinalden alıntı: kemanci321

ayak kremi olarak ne aldın? eczaneden mantar kremi mi?

Bir de bu listeleri hep bir üst dönemlerin tavsiysiyle oluşturdular, onlar dediyse bir sorun olmuyodur demmeki düşünüyorum.
    quote:

Orjinalden alıntı: pearlkere2

bende ayak pudrası ve ayak kremi aldım.. acaba ilaç bunlar diye sokmamazlık ederlermi?..

evet eczaneden aldım.. zaten sorsan tek marka var. 10-12 milyon filan.. ayağını bot vurursa direk ferahlatıyomuş. tavsiye ediyor herkes.
  • quote:

bende ayak pudrası ve ayak kremi aldım.. acaba ilaç bunlar diye sokmamazlık ederlermi?..

onları içeriye alıyorlarmışbot vurmalarında falan kullanıldığı için
  • adı ne hocam kremin?
    quote:

quote:

Bir de bu listeleri hep bir üst dönemlerin tavsiysiyle oluşturdular, onlar dediyse bir sorun olmuyodur demmeki düşünüyorum.
    quote:

evet eczaneden aldım.. zaten sorsan tek marka var. 10-12 milyon filan.. ayağını bot vurursa direk ferahlatıyomuş. tavsiye ediyor herkes.

• quote:

Orjinalden alıntı: minorcem

quote:

Orjinalden alıntı: baranseren

Baba aslında bekar olsam illaki çok yararlı işler yapardık askeriye için ama gel görki benim hatun bi damla ağlasa ben uzayda olsam dönerim ( firar etmekten çok korkuyorum böyle piskoloji dağılmazsa kaçar gelirim sanırım , Allah dayanma gücü nasip etsin tüm tertiplerime )

Ben de firar etmeyi düşünecek psikolojiye gelmekten çok tedirginim...Evliyken askere gitmek gerçekten çok zormuş...Hep derlerdi de uzaktan anlayamazdım...

valla tertipler aramızda evli çok sanırım ben de evliyim nasıl yapacaz bilmiyorum bir de kızım var 2 yaşında allah yardımcımız olsun

• quote:

adı ne hocam kremin?
    quote:

quote:

quote:

Neutrogena marka.. Foot Cream.. migroslarda filanda var krem bölümlerinde..

• Ya aslinda bu tür postal için krem ,tabanlık olaylarını da mı beklemek lazım acaba almak için?
    Ne de olsa denizciler bot giymiyor..
    off açıklan artık yaa!!!

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi kemanci321 -- 8 Nisan 2008; 20:34:21 >
  • Tertipler açıklansın artık şu sınav da ne yapacağımızı bilelim ya....
  • katılıyorum valla açıklansın artııııık kilo aldım burda bilin başında oturmaktan
  • hayat ne biçim yaa ilk okul ortaokul lise üniversite
    üniversite bitti ohhh bee bi daha sınav yok dedim
    ama nah yok

askeriye de de sınava girdik
    en ilginci ve beklentisi garip olanı bence bu sınav

Allah gönlümüze göre versin diyoruz ama diğer sınavlardantek fark var ki o da sınav sonucu bizim elimizde değil
  • Tertip zaman geçmiyor diye evin tamamını boyadım utanmasam gidecem komşunun evini de boyayacam ha :) ne bitmez 10 günmüş yaw küfür küfür küfür paso küfür ediyorum yani :P

quote:

Orjinalden alıntı: eternal77

Tertipler açıklansın artık şu sınav da ne yapacağımızı bilelim ya....
  • ya dedeler, bu sim kart sokma olayına bir yorum yapmadınız.

yardımcı olursanız seviniriz. nasıl sim kart sokarız, bir yerlerden tel. bulabilir miyiz içerde vs.?
  • Kemancı sim kart sokarsın çok iyi bir aramadan geçmiyorsun...Telefon konusuna gelince 319.dönemlerden bulursun ama sakın yakalanma benim bir tanıdık yakalandı hala mahkeme devam ediyor...Kıl bir komutana denk gelmişti....
  • quote:

Orjinalden alıntı: polizai58

quote:

Orjinalden alıntı: minorcem

quote:

Orjinalden alıntı: baranseren

Baba aslında bekar olsam illaki çok yararlı işler yapardık askeriye için ama gel görki benim hatun bi damla ağlasa ben uzayda olsam dönerim ( firar etmekten çok korkuyorum böyle piskoloji dağılmazsa kaçar gelirim sanırım , Allah dayanma gücü nasip etsin tüm tertiplerime )

Ben de firar etmeyi düşünecek psikolojiye gelmekten çok tedirginim...Evliyken askere gitmek gerçekten çok zormuş...Hep derlerdi de uzaktan anlayamazdım...

valla tertipler aramızda evli çok sanırım ben de evliyim nasıl yapacaz bilmiyorum bir de kızım var 2 yaşında allah yardımcımız olsun

Benim de çocuk sahibi olmamamın nedeni aslında askere gitmemiş olmamdı...Allah hepimize kolaylık versin...Ama şöyle düşünebiliriz...Döndüğümüzde de burada olacaklar ve bir daha da bir yere gitmeyeceğiz...

• bugun acıklanmaz diyoruz hala bekliyosunuz.yarın sabah saat 10 dan sonra bakın internete.genelde 9-10 nisan gibi acıklanır .gece boşuna sabahlamayın.
  • cips bira aldım valla maç olayına giricem ama daha maç modunda değilim
    maç var benim kafa burda ki ben spor manyağı bi insanım annem içerden bağırıyor olum sen nasıl kitlendin oraya diye pufffff
  • sim kart soktu diye mi yakalandı yoksa telefonla mı yakalandı??
    quote:

Orjinalden alıntı: eternal77

Kemancı sim kart sokarsın çok iyi bir aramadan geçmiyorsun...Telefon konusuna gelince 319.dönemlerden bulursun ama sakın yakalanma benim bir tanıdık yakalandı hala mahkeme devam ediyor...Kıl bir komutana denk gelmişti....
  • Sim kart soktuğu ve acemi eğitiminde olduğu için mahkemeye verildi ama ne bitmez mahkemeymiş adamın dava hala sürüyor....
  • quote:

Orjinalden alıntı: rainman57

bugun acıklanmaz diyoruz hala bekliyosunuz.yarın sabah saat 10 dan sonra bakın internete.genelde 9-10 nisan gibi acıklanır .gece boşuna sabahlamayın.

aynen rainman bugun açıklanmaz beklenmemeli boşa.
    yarın sabahta zor açıklanır gibi gelıyor bana. belki akşam üstü mesai sonuna doğru
  • minorcem kardeş doğru sölüyorsun zaten hep döneceğim zamanı düşlüyorum dediğin gibi en azından döndüğümüzde burda olacaklar hatun ve kız inşallah tabi ..
  • Açıklanırsa önce karanet e düşer. Tahminim 10 nisan sabah 9-10 gibi. Ama 9 nisanda da acıklanabilir.
  • 
Sayfa: önceki 525526527528529
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.