Şimdi Ara

321.DÖNEM [NİSAN] KD.ve YD.SUBAYLAR GENEL BAŞLIĞI (118 mehmetçik olduk) (525. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
14.001
Cevap
10
Favori
529.154
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 523524525526527
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orjinalden alıntı: baranseren

http://baranseren.googlepages.com/SonucAlert.rar

Buyrun arkadaşlar program hazır wav player eklemedim daha bitmedi ama dın dın dın diye alarm veriyor şimdilik

Program Özellikleri :

- Öncelikle dönemi seçiyorsunuz ( 500 e kadar liste var bizden sonrakilerde kullansınlar dedim )
    - Sonuç açıklanmışsa açıklanmıştır diyor.
    - Sağda bi alarm aç düğmesi var onu açarsanız ve 321. dönem seçerseniz sonuç açıklandığı anda ötmeye başlar
    - Aday numarasına göre sorgu yapabiliyorsunuz.

Benim elimden gelen bunlar sonra ekleme yapalım diyen olursa ekleriz

Helal tertip...Bu sırada nereye düştüğümüzü paylaşalım ki beraber gidelim...

• quote:

http://baranseren.googlepages.com/SonucAlert.rar

Buyrun arkadaşlar program hazır wav player eklemedim daha bitmedi ama dın dın dın diye alarm veriyor şimdilik

Program Özellikleri :

- Öncelikle dönemi seçiyorsunuz ( 500 e kadar liste var bizden sonrakilerde kullansınlar dedim )
    - Sonuç açıklanmışsa açıklanmıştır diyor.
    - Sağda bi alarm aç düğmesi var onu açarsanız ve 321. dönem seçerseniz sonuç açıklandığı anda ötmeye başlar
    - Aday numarasına göre sorgu yapabiliyorsunuz.

Benim elimden gelen bunlar sonra ekleme yapalım diyen olursa ekleriz

tertip allah razı olsun süper

• hoşbulduk tertibim. eş dost ziyareti diye dolaşıyorum. iştende çıktığım için pek girmiyorum. yeni tertipler mübarekler yar bırakmıyorlarki yazmaya. sende ne var ne yok tertibim. eskilerden birni görmeyi o kadar özlemişimki
    quote:

Orjinalden alıntı: fatih_321kd

hayırlısı caiz tertibim. bu arada hoşgeldin uzun zamandır yoktun forumda.
  • selam muharrem

sen benim onumde sınava girmissin hatta sıra olustugunda tam onumdesin
    33738

quote:

Orjinalden alıntı: muharremaltintas

Selam defragmenter,

3. günmü girdin sınava?

Eğer öyleyse, seninle aynı paketteydik :-)

Benim aday no: 33733

• vay be, enteresan oldu. :-)

Bakalım nereye düşeceğiz.
  • bende 33765 iyi mi? :D
    aynı gruptaymışız
    quote:

Orjinalden alıntı: defragmenter

selam muharrem

sen benim onumde sınava girmissin hatta sıra olustugunda tam onumdesin
    33738

quote:

Orjinalden alıntı: muharremaltintas

Selam defragmenter,

3. günmü girdin sınava?

Eğer öyleyse, seninle aynı paketteydik :-)

Benim aday no: 33733

• 3. Gün Adana'da sınava girenler var mı tertipler?
  • ben kuramadım programı
  • Selam kemancı321,

3.gün ben bir arkadaşımla sıraya girdim. bir dönem aynı işyerinde beraber çalışmıştık.

Sabah gittiğimde, birara sorayım dedim belki forumdan arkadaşlar vardır diye. Sıra heyecanıyla bir daha aklıma gelmedi sormak :-)
  • quote:

Orjinalden alıntı: caiz2005

hoşbulduk tertibim. eş dost ziyareti diye dolaşıyorum. iştende çıktığım için pek girmiyorum. yeni tertipler mübarekler yar bırakmıyorlarki yazmaya. sende ne var ne yok tertibim. eskilerden birni görmeyi o kadar özlemişimki
    quote:

Orjinalden alıntı: fatih_321kd

hayırlısı caiz tertibim. bu arada hoşgeldin uzun zamandır yoktun forumda.

ne olsun tertibim ben martın 15 inde işi bırakmıştım. 2 hafta hem tatil hemde akraba ziyaretleriyle geçti.
    son 1 haftadırda evdeyim internet başında. heyecan son safhasında artık.

• Ya dün rüyamda gördüm Kütahya havacılık çıkmıştı bana...Kafamdaysa genellikle doğu illeri dolaşıyo..Ağrı,Şırnak,Tunceli,Van,Bitlis,Urfa falan iştee....
  • 2. gün adanada 1. grupta girdim. Vay be daha çok var derken o gün geldi çattı. Hepimiz için hayırlısı neyse o olsun.
  • slm tertiplerim nasılsınız bakalım ben de uzun zamandır yoktum okudum da bi don davası almış başını gitmiş valla iş ona gelsin bakalım hepimiz için hayırlısı neyse o olsun arkadaşlar...

K. Şahin

SİVAS
  • bu arada şu programı kurdum ama sanırım sürekli açık kalması lazım dimi var mı kuran arkadaşlar?

Kim bu cennet vatanın uğruna olmaz ki feda!!!!
  • evet açık bırakmanız lazım ama onu da sistem saatinin yanına indirmek için ekleme yapabilirim.
    programı kuramadım diyen arkadaş ne hata mesajı aldınız ?

quote:

Orjinalden alıntı: polizai58

bu arada şu programı kurdum ama sanırım sürekli açık kalması lazım dimi var mı kuran arkadaşlar?

• Tertipler merhaba ben biraz önce 317. dönem de giden arkadaşlara baktım genelde yedek subay tek tek 10 000li numaralara biraz göz attım 3 yedeksybay 1 er veya 4 yedek subaydan sonra 1 er çıktı şaşırdım. bayağı subay almışlar. eğer bizim sayımız 317.dönemdende az ise bizdende çok subay çıkacak demektir.
  • quote:

Orjinalden alıntı: er1923

Tertipler merhaba ben biraz önce 317. dönem de giden arkadaşlara baktım genelde yedek subay tek tek 10 000li numaralara biraz göz attım 3 yedeksybay 1 er veya 4 yedek subaydan sonra 1 er çıktı şaşırdım. bayağı subay almışlar. eğer bizim sayımız 317.dönemdende az ise bizdende çok subay çıkacak demektir.

valla benim bi arkadaşım var o dönemde gitmişti bizden sonra azaltacaklar yedek subay sayısını demişti bana ki inş öle olur benim için konuşuyorum tabi ki yine de hayırlısı tabi
  • quote:

evet açık bırakmanız lazım ama onu da sistem saatinin yanına indirmek için ekleme yapabilirim.

quote:

bu arada şu programı kurdum ama sanırım sürekli açık kalması lazım dimi var mı kuran arkadaşlar?

baran tertip eline sağlık ben kurarken bir hata aldım windows vista home basic yüklü

hatayı yazıyorum

c:\windows\system32\stdole2.tlb

ole kayıt defterine erişme hatası diyor...

• quote:

Tertipler merhaba ben biraz önce 317. dönem de giden arkadaşlara baktım genelde yedek subay tek tek 10 000li numaralara biraz göz attım 3 yedeksybay 1 er veya 4 yedek subaydan sonra 1 er çıktı şaşırdım. bayağı subay almışlar. eğer bizim sayımız 317.dönemdende az ise bizdende çok subay çıkacak demektir.

317 lere bende baktım cok yedek subay var ama bunların %90 nı öğretmen. Yani neredeyse bütün öğretmenler yedek subay olmuş. Çünki agustos dönemi okul dönemlerinin başı oldugu için. Öğretmen alımları agustosta oluyor.
  • inceliyorum kurulumda veriyor dimi bu hatayı kurulduktan sonra deil ( Xp üzerinde yazdım ondan olabilir ama VB programları hata vermez genelde bu tür işletim sistemi deişikliklerinde )

quote:

quote:

evet açık bırakmanız lazım ama onu da sistem saatinin yanına indirmek için ekleme yapabilirim.

quote:

baran tertip eline sağlık ben kurarken bir hata aldım windows vista home basic yüklü

hatayı yazıyorum

c:\windows\system32\stdole2.tlb

ole kayıt defterine erişme hatası diyor...

• 
Sayfa: önceki 523524525526527
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.