Şimdi Ara

321.DÖNEM [NİSAN] KD.ve YD.SUBAYLAR GENEL BAŞLIĞI (118 mehmetçik olduk) (526. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
14.001
Cevap
10
Favori
529.154
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 524525526527528
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • baransen tertbim, nasıl bir alrm vercek bu yazılım?
    ses mi? yoksa görsel mi?
    belli aralıklarla siteyi mi kontrol ediyor.?

çok teşekkür ederiz, inş hemen haberimiz olur açıklandığı gibi :)
    quote:

Orjinalden alıntı: baranseren

evet açık bırakmanız lazım ama onu da sistem saatinin yanına indirmek için ekleme yapabilirim.
    programı kuramadım diyen arkadaş ne hata mesajı aldınız ?

quote:

Orjinalden alıntı: polizai58

bu arada şu programı kurdum ama sanırım sürekli açık kalması lazım dimi var mı kuran arkadaşlar?

Kim bu cennet vatanın uğruna olmaz ki feda!!!!

• quote:

Orjinalden alıntı: turkowarss

quote:

Orjinalden alıntı: er1923

Tertipler merhaba ben biraz önce 317. dönem de giden arkadaşlara baktım genelde yedek subay tek tek 10 000li numaralara biraz göz attım 3 yedeksybay 1 er veya 4 yedek subaydan sonra 1 er çıktı şaşırdım. bayağı subay almışlar. eğer bizim sayımız 317.dönemdende az ise bizdende çok subay çıkacak demektir.

317 lere bende baktım cok yedek subay var ama bunların %90 nı öğretmen. Yani neredeyse bütün öğretmenler yedek subay olmuş. Çünki agustos dönemi okul dönemlerinin başı oldugu için. Öğretmen alımları agustosta oluyor.

eveet haklısın devrem genelde meb de öğretmen olanlar ağustos döneminde gidiyolar ki çoğu yedek subay 315. dönemlerle karşılaştırmak lazım bence

• quote:

inceliyorum kurulumda veriyor dimi bu hatayı kurulduktan sonra deil ( Xp üzerinde yazdım ondan olabilir ama VB programları hata vermez genelde bu tür işletim sistemi deişikliklerinde )

quote:

Orjinalden alıntı: er1923

quote:

evet açık bırakmanız lazım ama onu da sistem saatinin yanına indirmek için ekleme yapabilirim.
    programı kuramadım diyen arkadaş ne hata mesajı aldınız ?

quote:

Orjinalden alıntı: polizai58

bu arada şu programı kurdum ama sanırım sürekli açık kalması lazım dimi var mı kuran arkadaşlar?

Kim bu cennet vatanın uğruna olmaz ki feda!!!!

baran tertip eline sağlık ben kurarken bir hata aldım windows vista home basic yüklü

hatayı yazıyorum

c:\windows\system32\stdole2.tlb

ole kayıt defterine erişme hatası diyor...

evet tertip kurulumda veriyor başka bir hata ise yine kurulumda OLEAUT32.DLL

unable to register the DLL/OCX DİYE BİRŞY YAZIYOR....

• Vistada olan sorunu inceliyorum tertibim.

Programın mantığı şudur soran arkadaşa söylemiş olayım

1- tsk nın sorgulama sayfasını IIS üzerine sanal dizin oluşturarak yapıyorlar yani 321 gelicek açıklandığı anda içersinde dosya atsın yada atmasınlar mesele deil hazırlandığında bile haberimiz olacak

2 - program sizin yerinize ilgili sayfayı timer yani zamanlayıcı aracılığı ile 30 sn kadar aralıklar ile kontrol ediyor aranan değerleri bulması durumunda sesli olarak alarm verecek. ( denemek için 319 seçip alarm aç buttonuna basın göreceksiniz belirli aralıklarla windows hata sesi olan dıng dıng dıng sesi vericek )

3 - alttaki sayfada ise sizin numaranızı yazmanızdan sonra siteyi açacak ve sizin numaranız olan sayfayı getirecek.

çok kapsamlı bişe deil ama dediğim gibi içersine chat modülünden tut aklına ne gelirse ekleyebilirim tabiki zaman yettiği sürece :) malum bir kaç güne askeriz.

( Bunu görmez inşallah tsk dan kimse yoksa yaktım kısa dönemi herşeyin programını yazdırırlar )

Nöbet için yazmıştım kayırma sistemli bi excel sayfası asker isimlerini giriosunuz nöbetleri dağıtıyor :) yakalanmam umarım nick gerçek isim zıçmasak bari .

• http://baranseren.googlepages.com/Support.rar bu dosyayı indirin
    c:\windows\system32\ dizinine açın
    kurulum.bat dosyasını çalıştırın sanırım vista sorunu düzelecektir.
  • quote:

Vistada olan sorunu inceliyorum tertibim.

Programın mantığı şudur soran arkadaşa söylemiş olayım

1- tsk nın sorgulama sayfasını IIS üzerine sanal dizin oluşturarak yapıyorlar yani 321 gelicek açıklandığı anda içersinde dosya atsın yada atmasınlar mesele deil hazırlandığında bile haberimiz olacak

2 - program sizin yerinize ilgili sayfayı timer yani zamanlayıcı aracılığı ile 30 sn kadar aralıklar ile kontrol ediyor aranan değerleri bulması durumunda sesli olarak alarm verecek. ( denemek için 319 seçip alarm aç buttonuna basın göreceksiniz belirli aralıklarla windows hata sesi olan dıng dıng dıng sesi vericek )

3 - alttaki sayfada ise sizin numaranızı yazmanızdan sonra siteyi açacak ve sizin numaranız olan sayfayı getirecek.

çok kapsamlı bişe deil ama dediğim gibi içersine chat modülünden tut aklına ne gelirse ekleyebilirim tabiki zaman yettiği sürece :) malum bir kaç güne askeriz.

( Bunu görmez inşallah tsk dan kimse yoksa yaktım kısa dönemi herşeyin programını yazdırırlar )

Nöbet için yazmıştım kayırma sistemli bi excel sayfası asker isimlerini giriosunuz nöbetleri dağıtıyor :) yakalanmam umarım nick gerçek isim zıçmasak bari .

tertibim ben komutan olsam seni hemen uzun dönem yapardım. çunki senin gibi zeki insanlara ordunun muhakkak ihtiyacı olur

• katılıyorum.
    Gönlümüzün uzun dönemisin sen.Oda ne demekse
  • quote:

Orjinalden alıntı: selimeb

katılıyorum.
    Gönlümüzün uzun dönemisin sen.Oda ne demekse

Baba aslında bekar olsam illaki çok yararlı işler yapardık askeriye için ama gel görki benim hatun bi damla ağlasa ben uzayda olsam dönerim ( firar etmekten çok korkuyorum böyle piskoloji dağılmazsa kaçar gelirim sanırım , Allah dayanma gücü nasip etsin tüm tertiplerime )
  • amin kardeş anlıyorum seni...
  • Dedeler aklıma gelmişken ;

Şimdi biz teslim olunca arama olcak ya benim sim kart sokmam lazım içeri illaki sokacam nasıl yaparım önerileriniz neler yardımcı olun çok çok önemli benim için bu
  • ben evli değilim ama 6 yıllık bi ilişkim var
    aynen tertip yaaa
  • benim 6 yıldır ilişkim vardı en sonunda nişan yaptık. ben ankarada o istanbuldaydı zaten ayrı kalmaya alışkınız azda olsa bana fazla koymaz herhalde.
  • quote:

Baba aslında bekar olsam illaki çok yararlı işler yapardık askeriye için ama gel görki benim hatun bi damla ağlasa ben uzayda olsam dönerim ( firar etmekten çok korkuyorum böyle piskoloji dağılmazsa kaçar gelirim sanırım , Allah dayanma gücü nasip etsin tüm tertiplerime )

Ben de firar etmeyi düşünecek psikolojiye gelmekten çok tedirginim...Evliyken askere gitmek gerçekten çok zormuş...Hep derlerdi de uzaktan anlayamazdım...
  • quote:

Orjinalden alıntı: rowwer

ben evli değilim ama 6 yıllık bi ilişkim var
    aynen tertip yaaa

baba yeminle bıraksalar laptop , cd çalar ,ipod , 5+1 ses sistemi , birde 320 lik DVD çantamı sokabilsem içeri beni içerden çıkaramaz kimse geri bile dönmeyebilirim. Haaaa internet olcak o şart :)
  • Bizim generalde tüymüş hemen haa :D :D ne adamlar var yaww..
  • quote:

quote:

Orjinalden alıntı: rowwer

ben evli değilim ama 6 yıllık bi ilişkim var
    aynen tertip yaaa

baba yeminle bıraksalar laptop , cd çalar ,ipod , 5+1 ses sistemi , birde 320 lik DVD çantamı sokabilsem içeri beni içerden çıkaramaz kimse geri bile dönmeyebilirim. Haaaa internet olcak o şart :)

yenge duymasın

• bişe olmaz msn den kamera açarım yerim belli olmaz zaten sürekli ekrandaki yansımamdan yüzümü görmeye alışkın onlar :)

Asıl mesleğim bilgisayar programcısı ama diploma yapı öğretmeni ( teknik liselerin yapı bölümlerinde öğretmen oluyozda atama felan yok yalan bölüm yani ) askerde ne yapcam bakalım amelelerin başına formen olarak dikerler bu gidişle o görünüyor.

En çok excel i özleyecem VBA programlama ile ilgilenmeyi çok seviyorum.
  • bende ayak pudrası ve ayak kremi aldım.. acaba ilaç bunlar diye sokmamazlık ederlermi?..
  • ayak kremi olarak ne aldın? eczaneden mantar kremi mi?

Bir de bu listeleri hep bir üst dönemlerin tavsiysiyle oluşturdular, onlar dediyse bir sorun olmuyodur demmeki düşünüyorum.
    quote:

Orjinalden alıntı: pearlkere2

bende ayak pudrası ve ayak kremi aldım.. acaba ilaç bunlar diye sokmamazlık ederlermi?..
  • quote:

Orjinalden alıntı: pearlkere2

bende ayak pudrası ve ayak kremi aldım.. acaba ilaç bunlar diye sokmamazlık ederlermi?..

inşallah yapmazlar çünki bende alacam
  • 
Sayfa: önceki 524525526527528
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.