Şimdi Ara

321.DÖNEM [NİSAN] KD.ve YD.SUBAYLAR GENEL BAŞLIĞI (118 mehmetçik olduk) (523. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
14.002
Cevap
10
Favori
529.150
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 521522523524525
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Bu sırada IP numarasını belirlersen bana da versene...ASAL'dan kıdemli albay Hasan Işın'ı arıycam bakalım neymiş diye...
  • Selam tertipler. Forum en hareketli günlerinden biri yaşanıyor. Diğer tertiplerimde dumanmı olmuşlar da ortalarda gözükmüyorlar. Bir süredir yazamıyordum akraba ziyareti falan. Forumu tanışmadığım arkadaşlar götürüyor. Yeni arkadaşlara hoşgeldin diyorum ama nasıl olsa birkaç güne kadar gidiyıruz. Hepinizi özlerim şimdi ben.

Hakkımızda hayırlısı olsun. Sonuçlar açılmamış, herkes soruyor. Türkiyemiz cennet. Yeterki sevmesini bilelim gittiğimiz yeri.
  • quote:

Orjinalden alıntı: eternal77

Bu sırada IP numarasını belirlersen bana da versene...ASAL'dan kıdemli albay Hasan Işın'ı arıycam bakalım neymiş diye...

tertipler fazla korkutmayın arkadaşı.yüreğine inecek sonra
  • valla herkez düştüğü yeri yazsında artık ne zaman belli olursa tabi.. belki aynı terde yaparız beraber fenemı olur
  • quote:

Orjinalden alıntı: rowwer

valla herkez düştüğü yeri yazsında artık ne zaman belli olursa tabi.. belki aynı terde yaparız beraber fenemı olur

vala olur mu olur.zaten forumun amacı da bu dur bi yerde.hem paylaşım hem de aynı yere düştüğümüzde yoldaşlık etmek.
  • Bu arada arkadaşlar bende 2 nisanda girdim sınava, hepimiz için hayırlısı olur inşallah. Bu arada şu salağı ciddiye almayın artık..
  • Madem doğru söylüyorsun benimkini de söyler misin? Ama bak gerçekten arıycam doğruysa helal diycem ama yanlışsa o zaman TSK'dan sana ne yaparlar bilemem....
  • 81.625.145.77

generalim boyle ip olmaz ki...
  • quote:

Orjinalden alıntı: general123456

SEN TESPİT ETME BEN DİREK SÖYLEYE BİLİRİM

81.625.145.77

BAKALIM HANGİMİZ DOGRU SÖYLÜYORUZ..

SENİN ASKERLİĞİN COK PİS OLUCAK EMİN OL

quote:

Orjinalden alıntı: CharListonn

İP no su an tespit ediliyor. Bakalım Sahte kimliğe bürünüp burda, TSK rütbelilerin adına konuşmanın Ceza ve hükümleri neler..

Elinden geleni ardına koyma Cok delikanlı isen Ad soy ad ver gizlenerek burda ötme ok uza şimdi

• tertipler inannın son birkaç gündür içimden şırnak geçiyor. kısmet...
  • DIGER SONUCLARI BEKLIYORUZ SIZDEN GENERALİM; NİYE BAKMİYORSUNUZ HALAA???
    quote:

Orjinalden alıntı: general123456

SEN TESPİT ETME BEN DİREK SÖYLEYE BİLİRİM

81.625.145.77

BAKALIM HANGİMİZ DOGRU SÖYLÜYORUZ..

SENİN ASKERLİĞİN COK PİS OLUCAK EMİN OL

quote:

Orjinalden alıntı: CharListonn

İP no su an tespit ediliyor. Bakalım Sahte kimliğe bürünüp burda, TSK rütbelilerin adına konuşmanın Ceza ve hükümleri neler..

• 2 nisanda nerede girdin?
  • Ya herhangi bir ordu mensubu gelip burda er olacak adamla muhattap olurmu ya :) buda çoluk çocuk işte eğleniyo abileriyle!
  • general bana 21. jandarma komutanlıgı bartın yazdın ama 21. jandarma komutanlığı hakkaride. napcaz simdi ???
  • quote:

Orjinalden alıntı: fatih_321kd

tertipler inannın son birkaç gündür içimden şırnak geçiyor. kısmet...

hayırlısı olsun tertip sıkma canını. hele bi açıklansa........ ne yapacaksak yapalım.
  • quote:

Orjinalden alıntı: utku84

general bana 21. jandarma komutanlıgı bartın yazdın ama 21. jandarma komutanlığı hakkaride. napcaz simdi ???

http://www.jandarma.gov.tr/bilgiedinme/be_epostaAdresleri.htm
  • quote:

Orjinalden alıntı: utku84

general bana 21. jandarma komutanlıgı bartın yazdın ama 21. jandarma komutanlığı hakkaride. napcaz simdi ???

ehehehe taşınmıştır bartına:D

bu arada 2 nisanda tuzlada girdim sınava
  • 21 Nci Jandarma Sınır Tugay Komutanlığı Yüksekova/Hakkari
  • Selam tertipler,

Beni de ekleyiverin bi zahmet

Volkan ORHAN
    İTU elektronik
    Yas 25 Kutuk Bursa
    Tuzla 33738

Bu arada Tuzla'da bu donem 6000 kisi sınava girdi, bilginiz olsun

Herkes icin hayırlısı olsun...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi defragmenter -- 8 Nisan 2008; 18:46:35 >
  • ohooo..iş iyice almış yürümüş.kavgaya geek yok arkadaşlar,germeyelim ortamı.general arkadaş sen de bari ismini filan da ver de rahatlasın millet.

ayrıca dediğin gibi gerçekten Korgeneral ( 3 yıldız 1 çelenk demiştin galiba) isen girdiğin tartışma TSK'nın ağırlığı ile pek örtüşmüyor, düşük seviyedeki tartışmalara girmemeni tavsiye ederim (kimseye seviyesi düşük veya yüksek demiyorum yanlış anlaşılmasın) ayrıca muallak açıklamalar yapman ve bir korgeneralin foruma girip aday nosunu yazanlara nereye düştüklerini söylemesi de forum arkadaşlarımızı şüpheye düşür
    yor olsa gerek.

Bir de, Korgeneral rütbesi Askeri Dokunulmazlık hakkına sahip bir rütbedir,ceza alma olayı biraz yaş :))
  • 
Sayfa: önceki 521522523524525
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.