Şimdi Ara

320d aldım umarım pişman olmam (7. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
198
Cevap
0
Favori
17.130
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
7 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 56789
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Abi bu forum da '' X'' aracı alsan niye ''Y'' aracı almadın; ''Y'' aracı alsan niye ''X'' aracı almadın derler çok takılma sen i, hayırlı olsun.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Yeni kasanın 400k olması imkansız bi kere o kadar fiyat oynamaz.
    İç mekanı açıkçası günümüze göre çok eski usül kaldı f30 ların ama sürüş olarak gerçekten tatmin eder. Yolda yeni kasasını gördüğünüzde uzaklara dalıp gideceğinizi düşümüyorsanız eğer çiçek gibi bir araba aldınız hayırlı olsun iyi günlerde kullanın :)

• Adama bak 320 almış pişman olmam umarım diyor :D

Yaşıyorsun bu hayatı hocam

Meslek ne bu arada ne kadar kazanıyorsun

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: eKsTazi

Abi bu forum da '' X'' aracı alsan niye ''Y'' aracı almadın; ''Y'' aracı alsan niye ''X'' aracı almadın derler çok takılma sen i, hayırlı olsun.
    Herkesin zevki tarzi farkli hocam diyecekler tabi

Ben mesela 2011 12 13 7 serisi alırdım surebilecek olsam

Ama soforlugum berbat otesi o yuzden ufak araba lazim mantikla hareket edersem 2. El ustu açık kisa bmw modellerine yonelirdim

Mesele efendi olmak forumdaki insanlarin geneli efendice fikrini belirtemiyor

• Hayırlı olsun gardaşım takma burda bık bık ötenleri mermi gibi makina almışsın

• Cla 3 serisi ile, hele de Audi A5 arasinda kalinacak bir arac degil.
    3 serisi kac yildir var, yüzü cok eskidi, bu paraları verip yüzü eskimiş arac almak cok mantıksız, Passat alinir veya baska bir marka, Peugo 3008 vs, yüzü yeni en azindan.
    Audi A5 en mantikli secim olurdu, para sizin, secim yanlis olmus, hayirli olsun.

• Yazilanlardan rahatsiz olunacaksa konu acilmayacak, bik bik otme diye kimse kimseye yazma hakkina sahip degil, once saygili davranmayi bilecek herkes.
    O zaman konu açılmayacak, aciliyorsa her yoruma açık olunacak, bu is bu kadar basit.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi geng -- 13 Haziran 2019; 7:47:23 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Mr.Archangel

Ben BMW yi kötülemiyorum yanlış anlaşılmasın, kim olduğu beni ilgilendirmiyor. Teşekkür ederim beni düşündüğün için.

Sadece "sıfır araç almak" bu döviz oranıyla benim için israftır. Dolar ve euro bu kadar yüksekken. Üstüne politik nedenlerle koyulan ambargolar ve devletin "banada bir araba alacaksın, yok öyle yağğmaaa." anlayışı yüzünden sıfır araba almak sadece parayı çarçur etmektir. Bu benim görüşüm, isteyen beğenebilir isteyen beğenmeyebilir.

Diyorsa ben güvenemem, kendi bilir. Hatta kendimden örnek vereyim, ben istanbulda samsunlu bi arkadaştan (özel müzik sistemi hariç 175bin)185bin liralık a5i alacakken ekspertisin ardından bir çok hata tespit edip arabadan vazgeçtim. Ben işimi sağlama aldım, oda alırsa ikinci elde alabilir. Satıcıya güzel bir bahane ile sıyrıldık gittik. Arkadaşın sıfır alma gibi bir hobisi varsa ben bilemeyeceğim..Ben parayı çarçur eden insanlardan haz etmem. 2 tane araba alırsın 200 tutar, 100 de cebine kalır. 5 sene vesaire sadece işin "göz boyaması" ..

Sevgiler.
    Peki devlet bu vergileri almazsa fiyatlar duser mi sizce, bir düşünün, para vatandaşın cebinde mi kalir, bayilere mi gider, bir düşünün.

• quote:

Orijinalden alıntı: Hk@n

Hocam yeni kasayı beklesen iyiydi ama siz fiyat endeksli baktığınız için doğru olanı yapmışsınız. Yeni kasa 1.6 motor benzinli olarak gelecek ve fiyatı 400-450k arası tahmin ediliyor. Siz dizel, daha performanslı ve yakıt ekonomisi olan bir arac almişsiniz. Eğer yeni kasayı 1-2 aya kadar yollarda gördüğünüzde kendinizi kötü hissetmeyecekseniz hicbir sorun yok. :) bunu düşünerek almissinizdir zaten, hayırlı olsun.
    400 bin TL ye 3 serisini kimseye satamazlar. Bayide kendileri içine biner dururlar, bir iki de test sürüşüne çıkarlar, kendi kendilerine gaz verip selfie cekip dururlar.
    400 bine hic kimse Bmw 3 almaz, birak 400 u, 350 ye kimse almaz, 300 bine bile alacak olan bir elin parmak sayısını geçmez.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi geng -- 13 Haziran 2019; 7:55:7 >
  • gustawa G kullanıcısına yanıt
    Allah akıl fikir versin, sıfır 2.0 dizel araçla şunun yürütme maliyetleri arasında nasıl bir uçurum olacağını da hesapladın mı? Bişeyden anladığın yok bari anlıyormuş gibi ahkam kesme.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Sirchade -- 13 Haziran 2019; 8:2:53 >
  • _turbo_ kullanıcısına yanıt
    Anlamazlar hocam. Yıllarca 1.6 90 hp araçlara ev parası yatırmaya alışıldığı için 2000 cc nin normal bir hacım olduğuna alışık değiller

• Iyi araba, kötü araba yoktur. Ihtiyaca göre araba vardır. Hayırlı olsun.

• Moueson kullanıcısına yanıt
    Clio alması gerekliydi öyle degil mi ?

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Öncelikle o para 320d ye verilmez diyen arkadaşların fikirlerinide saygı ile karşılıyorum kimine göre verilir kimine göre verilmez. Benim kendimce haklı sebeplerim vardı. Yeni kasa çıkınca yollarda görüp üzülürsün diyen arkadaşlar içinde yani görünce bi içim şey olur ama kaç kere görürüz ki ? Minimumda 350 k dan satılacakmış kaç kişi alır 350k ya ? Hadi aldı diyelim benim arabam 320d olacak o gördüklerimiz muhtemelen 318i olacak motor konusunda yanına yaklaşamaz 320d nin yeni kasa 320d en az 400 k dan satılacak. Zaten bu arabayı alma sebebim yeni kasayı beklememe sebebimde buydu. İş ve ekonomik konularla alakalı çok şey paylaşmak istemiyorum fakat merak edenler için kendi işimi yapıyorum. Takı sektörü üzerine e-ticaret firmam var.
  • Cax10 C kullanıcısına yanıt
    Hayır 3 serisi 5 ten daha atik ve daha kontrollü 5 serisi 3 e nazaran hantal kalır 3 tercihimdir her zaman

• gustawa G kullanıcısına yanıt
    Peki bunun yürütme masrafı?

• AA3437 kullanıcısına yanıt
    Beni anlayan biri olduguna sevindim. Avrupada 1.9, 2.0 alti motorlara pek kimse ragbet etmez. TR de birzamanlar kimse aracin kilometresinede bakmazdi, sasardim. Simdi kilometre olayina dikkat etselerde kucuk motorlarla yetiniyorlar. Uzun omurlu arac sahibi olmak isteyen buyuk motorlara yonelir. 1.5 luk Audi A5 oldugunu ilk burda duydum. A5 hic 1.5 luk olurmu? Ferrari gorunumlu Murat 124 gibi birsey bu.

• Görüntü olarak yeni a5 çok güzel. Demek ki sürüşte bmw daha iyimiş. Hayırlı olsun.

Foto atmazsanız konuyu şikayet ederim

• 
Sayfa: önceki 56789
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.