Şimdi Ara

320d aldım umarım pişman olmam (6. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
198
Cevap
0
Favori
17.130
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
7 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 45678
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Ben BMW yi kötülemiyorum yanlış anlaşılmasın, kim olduğu beni ilgilendirmiyor. Teşekkür ederim beni düşündüğün için.

Sadece "sıfır araç almak" bu döviz oranıyla benim için israftır. Dolar ve euro bu kadar yüksekken. Üstüne politik nedenlerle koyulan ambargolar ve devletin "banada bir araba alacaksın, yok öyle yağğmaaa." anlayışı yüzünden sıfır araba almak sadece parayı çarçur etmektir. Bu benim görüşüm, isteyen beğenebilir isteyen beğenmeyebilir.

Diyorsa ben güvenemem, kendi bilir. Hatta kendimden örnek vereyim, ben istanbulda samsunlu bi arkadaştan (özel müzik sistemi hariç 175bin)185bin liralık a5i alacakken ekspertisin ardından bir çok hata tespit edip arabadan vazgeçtim. Ben işimi sağlama aldım, oda alırsa ikinci elde alabilir. Satıcıya güzel bir bahane ile sıyrıldık gittik. Arkadaşın sıfır alma gibi bir hobisi varsa ben bilemeyeceğim..Ben parayı çarçur eden insanlardan haz etmem. 2 tane araba alırsın 200 tutar, 100 de cebine kalır. 5 sene vesaire sadece işin "göz boyaması" ..

Sevgiler.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Mr.Archangel -- 12 Haziran 2019; 19:9:32 >

• A.J. Pacino kullanıcısına yanıt
    Sen Rallyde kullanilan arabalarla gunluk hayatta kullanilan ve omru en az 15 yil olmasi gereken arabalari birmi tutuyorsun? Rallydeki arabalarin omru ne kadar? Ben kapima 2.0 asagi motoru olan arabayi sokmam. Normal Citroënlerin kaporta plastiktir Rallydekiler farklidir, motorlarida oyle. Motorun omru buyuklugune kac silindir olduguna baglidir.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Hocam yeni kasayı beklesen iyiydi ama siz fiyat endeksli baktığınız için doğru olanı yapmışsınız. Yeni kasa 1.6 motor benzinli olarak gelecek ve fiyatı 400-450k arası tahmin ediliyor. Siz dizel, daha performanslı ve yakıt ekonomisi olan bir arac almişsiniz. Eğer yeni kasayı 1-2 aya kadar yollarda gördüğünüzde kendinizi kötü hissetmeyecekseniz hicbir sorun yok. :) bunu düşünerek almissinizdir zaten, hayırlı olsun.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Hayırlı olsun , kararını vermişsin .. kazadan beladan uzak ol güle güle kullan ...

• quote:

Orijinalden alıntı: Mr.Archangel

https://www.sahibinden.com/ilan/vasita-otomobil-bmw-sahibinden-emsalsiz-4.20-dizel-cabrio-bayii-plusm-sport-plussedef-beyaz-698188799/detay

Al kardeşim 420d. Dizel, 88bin km, yarı otomatik ve cabrio daha uygununu da bulursun. 6bin tl ucuz, adama 5-6bin tl de pazarlık yaparsın 10bin tl net kar.

320d sıfır, 300.000 liraya neden alınır hala anlamış değilim. Yüksek ihtimal birileri arkadaşın kafaya girmiş.
    Yahu sanane kardeşim adam elma almış neden armut almadın diyorsun.

Gidip borusandan sıfır km bmw almış adam, belki gider seneye 4 sonra ki sene 5 serisi alır.

Şu araba konusunda herkes bilgi abidesi, sıfır araç alanlara yüklenenleri anlamıyorum.

İyi yapmışsınız güle güle kullanın, bu fiyatların tek sebebi başımızda ki rezil ve utanmaz yöneticilerdir, bu millet bişeyleri değiştirmediği sürece bunlara alışacağız.

İllaki alım gücü olupta alanlar olacak, Allah daha çok versin.

2011 model 184bg 3.20d kullandım, araç bizde 7 yıl kaldı, 145.000km de bakımlar harici hiçbir masraf çıkarmadı, satalım dedik 10 günde satıldı.

• “ Diğer araçlardan sonra 320d sürünce araba bana uçak gibi geldi. Gaz tepkileri, hızlanması vs. bende görüntüyü, şekli bi tarafa bıraktım ve araba dediğin bastım mı gidecek diyerek 320d aldım. Hem daha ekonomik hemde çok seri “

Çoğu kişinin bu aracı alma nedenidir yazdıklarınız.

Mercedes c220 , Audi a5 2.0 denedim ama 320d binip gaza bastıktan sonra diğerlerini almayı hiç düşünmedim.

Hayırlısı olsun kazasız belasız sürmeniz dileğiyle...

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Hayırlı olsun

• 320d diyince e90 sanıp girdim konuya sizce e90 320d nasıl bir araç 60 70 arası gayet iyi seçenek gibi duruyor ?

• quote:

Orijinalden alıntı: gustawa

300k ya bmw 3 serisi almak bana göre TAMAMEN SAÇMALIKtır.

2.el porsche panamera varken 3serisi ???
    https://www.sahibinden.com/ilan/vasita-otomobil-porsche-ekspres-plaza-dan-2011-porsche-panamera-3.6-benzinli-612084279/detay

en kötü yeni kasa a5 alırdınız dediğiniz gibi
    oda olmadı bi önceki kasa a7
    oda olmadı 50bin km altında 4serisi alırdınız

300bine 3serisi ne hocam sokaktaki 10arabanın 5tanesi f30.
    3 serisi alınır mı diyip 8 yaşında 100bin km üzeri 3.5 litre araba önermek?

• en uçuk örneğini verdim 300bin tl ye neler alabileceğinin. birisi porsche birisi bmw nin 3serisi(giriş-orta degment arabası) demek istediğim o ? 2012 bmw 7 serisiyle - 2017 ww jetta karşılaştırması gibi birşey.

birçok alternatifi var dedim 300bin tl ye.
  • 1 serisinden tek farki sedan olan bir araca 300k vermişsiniz daha ne olsun. Geri iade şansınız varsa derhal iade edin ciddiyim. O para nedir ya? 300k 3 serisine verilmez kesinlikle.

• quote:

Orijinalden alıntı: quqil

ilk koyu laciverte karar verdim, sonra siyaha, sonra gri ye ve son gün işlemleri yapmak için bayiye gittiğimde metalik beyaz gördüm mineral beyaz olarak geçiyor sedefli inci rengi. O renk nedense beni çok cezbetti (eski aracımda beyaz) yine gittim beyaz aldım fakat gerçekten mineral beyaz farklı duruyor araç opak beyazlara nazaran gümüş gibi parlıyor güneşte
    Keşke lacivert alaydınız. Hayırlısı olsun.
  • onatba O kullanıcısına yanıt
    hocam 200 binin altında e90 yok çoğu çıtır hasar kayıtlı araç çok bilinmediğinden tamamen süpriz
  • Boşverin efendim çok keyifli herkesin sahip olmak isteyeceği bir araç almışsınız bence keyfini sürün. 1.4 yada daha düşük motora vereceğinize o parayı 2.0 hacimli motora vermişsiniz hayırlı olsun :)

• Turkiye'deki alinabilecek en optimum motor-sanziman kombini 3.20D bence

• quote:

Orijinalden alıntı: rockandemir84

300k parayı nasıl buldunuz. Cidden çok merak ediyorum. Ya biz çok fakiriz yada şu hayatta göremediğimiz bi para kaynağı var.
    Evet merak ediyoruz 314 bin lira dile kolay yahu.

• Çogu kişinin hayali olan aracı almışsınız hayırlı olsun.
  • 
Sayfa: önceki 45678
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.