Şimdi Ara

32 BİT PC ETS 2 AÇARMI

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
22
Cevap
0
Favori
1.203
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • ARKADAŞLAR BEN ETS 2 YÜKLEMEYİ DÜŞÜNÜYORUM AÇARMI ACABA 

• Önemli olan işlemci, ram ve ekran kartı. Minimum sistem gereksinimlerini sağlıyorsan açar.

• Ram:3GB

Ekran kartı yok

Depolama 70GB

32 bit işlemci

• Ensar ŞENGÖZ E kullanıcısına yanıt
    Ekran kartı nasıl yok? Onboard kullanıyorsan açmaz maalesef.

< Bu ileti iOS uygulamasından atıldı >
  • Aga o bilgisayarı andıran cihazla anca mayın tarlası oynarsın.

< Bu ileti iOS uygulamasından atıldı >
  • babayı izle kullanıcısına yanıt

sistemi deiştirdim açarmı

Açar

• sistemim şöyle:

intel pentium dual cpu e2180 2.00ghz

nvidia geforce 6600

4gb ram

500 gb alan

!!AÇARMI!!

Biraz zor gözüküyor.

Yazdığınız işlemci 2007 yılından kalma. ETS 2 gibi bir oyun için pek bir şansı yok. Gerçi ben 2014 yılının i7 4510u işlemcisi ile oynuyorum 30FPS anca alıyorum. Gerçi bu laptop işlemcisi sizdeki masaüstü belki ama yine de çok bir şansı olacağını düşünmüyorum.

GeForce 6600 de çok eski bir ekran kartı. 2007 yılı için bile orta seviyelerde olsa gerek. ETS 2 gibi çok fazla grafik efekti kullanan bir oyun konusunda gene hiç şansı yok.

Bence eğer memnun ederse şansınızı ETS'den ya da 18 Wheels of Steel serisine yapılan Türkiye modları ile deneyin. ETS yokken o modlarla oynardık. Orhan Gencebay'ın Mutluluk Senin Olsun şarkısına Çiçek Abbas'taki atışma sahnesini eklemişlerdi ana menüde o çalardı. Ya da Haulin'de İbrahim Tatlıses Yallah Şoför çalardı hey gidi günler be. :)

Tavsiye ederim, bilgisayarınızın kaldıracağı ama size de keyif vereceğini düşündüğüm modlar bunlar.

Tabii 15-16 senelik mod bunlar, sağlam link bulmak da mesele. Forumda korsan oyun paylaşımı yasak olduğu için link arayıp da koyamıyorum da. Son çare Haulin'i falan indirip orijinal hali ile oynamak.

• goodorevil kullanıcısına yanıt

sağolun ama ben bir link buldum sıkıştırılmış baya kasıyor ama yani olsun laptop içindi bilgisayarın sistemi düşük diye onu kurdum ama artık oynamiom

Vazgeçmenize bir şey diyemem, kendi tercihiniz ancak eğer kamyon / TIR sürmeli bir oyun istiyorsanız alternatifiniz çok. Biraz ne kadar ekmek o kadar köfte misali olacak ama yazdığınız iki bilgisayar da günümüz standartlarında çok eski. Günümüz işletim sistemini dahi çalıştırmayacak bir bilgisayar. Muhtemelen Windows XP var ve bu yüzden de güncel oyunlar yerine 15 sene öncesinin oyunlarını değerlendirmeniz, grafik beklentinizi bir miktar düşürmeniz lazım.

Mesela 2007 yılının 18 Wheels of Steel American Long Haul'undan geriye doğru giderek kasmayacak bir oyuna denk gelene kadar deneyebilirsiniz. 2006 yılında 18 Wheels of Steel Haulin, 2005 yılında Convoy, 2004 yılında Pedal to the Metal, 2003 yılında Across America var. O da olmadı 2002 yılında Hard Truck 18 Wheels of Steel var. Hala olmadı derseniz 2001'den King of the Road var ki gerçekten efsanedir. Sene 2020'de bile oynardım o oyunu, hem Amerikan, hem Avrupa hem de Rus kamyonları vardır. Çok güzel oyundur o da.

Windows Xp ile yukarıda yazdığım oyunlar tam uyumlu çalışır ve içerik olarak gayet dolu oyunlardır. Kamyon sayısı, alan büyüklüğü, yük çeşitliliği falan gayet iyidir.

Yani sözün özü, illa bir kamyon oyunu oynamak istiyorum derseniz eski oyunlar da gayet mutlu edecektir. Ben bir Across America'nın bugün hiç bir bilgisayarda kasacağına inanmıyorum.

windows 7 de çalışırmı bunlar

benimki windows 7 de ondan sordum

Zaten dönem olarak Windows XP / Windows 7 döneminin oyunları. Yani çalışacaktır. Ben denemek için Windows 10'da açtım, gayet güzel oynanıyor. En kötü uyumluluk modu Windows XP yapılarak oynanır.

Şöyle bir video atayım buraya. Oyunları incelersiniz.

All School Gameplaysyoutube
    18 Wheels of Steel is a series of trucking simulators developed by SCS Software and published by ValuSoft from 2002 to 2011, as a spin-off of Hard Truck, with the first game becoming the third Hard Truck game released. ▌Evolution of Games Playlist: https://www.youtube.com/playlist?list=PLAGTKk0SzQTYs_V1KAHwfsVwOMeHfOKlk 0:00 Intro 0:05 Hard Truck: 18 Wheels of Steel (2002) 0:55 18 Wheels of Steel: Across America (2003) 1:45 18 Wheels of Steel: Pedal to the Metal (2004) 2:35 18 Wheels of Steel: Convoy (2005) 3:25 18 Wheels of Steel: Haulin' (2006) 4:15 18 Wheels of Steel: American Long Haul (2007) 5:05 18 Wheels of Steel: Extreme Trucker (2009) 5:55 18 Wheels of Steel: Extreme Trucker 2 (2011) 6:45 Outro #Evolution #of #18WheelsofSteel
    https://www.youtube.com/watch?v=YbHeEWORxBQ&feature=youtu.be

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi goodorevil -- 25 Ocak 2022; 20:42:3 >
    Hocam v1.36 varken hiç kasmayan oyun 1.43 de neredeyse oynamayacak seviyede kasıyor grafik ayarları full düşürdüm ama yine aynı siz hangi versiyonu iynuyorsunuz sistem
    Q8300
    Hd7770 1gb
    4gb ddr3
    Windows 7 64

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • babapars B kullanıcısına yanıt

Hocam 1.42'de olması lazım ya da o civar patchlerde, grafikleri geliştiren bir kaç şey geldi. Işık efektleri işte ne bileyim fizikler falan gelişti oyunun yükü ağırlaştı. Muhtemelen o farktan dolayı kasıyordur.

Ben güncel sürümü orta ayarlarda 1920x1080 ama düşük ölçeklendirmede (%70) oynuyorum.

İ7 4510u

Nvidia GT840m

8 GB Ram

Windows 10 64 bit

Steam artık eski sürümleri oynama imkanını kaldırdı zannedersem. O yüzden 1.36 sürümünden devam etmeyi önerebilirim.

Bende dönmeyi düşünüyorum keza bu şekilde hiç tat vermiyor cevabınız için teşekkürler

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Açar

• arkadaşlar ets2 yüklicem ama tam emin olamadım acaba bu gereksinimler ers2 kaldırır mı;

ıntel core 2 duo cpu e6750

yüklü bellek 3 gb

bit: 32 bit

• halimozbek H kullanıcısına yanıt

2007 yılından kalma bir işlemci ile ETS2 maalesef pek mümkün değil.

İlk ETS'yi deneyin derim.

• 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.