Şimdi Ara

308 NEDEN TUTULMUYOR? (3. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
203
Cevap
2
Favori
17.401
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: crazyarif

307'nin meşhur sorunları desek...

Bir ben denk gelmedim demekki bu meşhur sorunlara.94 bin de sattım,hiç beni üzmedi.Alan arkadaşım da 3 senedir severek kullanıyor.
  • quote:

Orijinalden alıntı: raifkokten

quote:

Orijinalden alıntı: crazyarif

307'nin meşhur sorunları desek...

Bir ben denk gelmedim demekki bu meşhur sorunlara.94 bin de sattım,hiç beni üzmedi.Alan arkadaşım da 3 senedir severek kullanıyor.

çok şanslıymışsınız forumda, çevremde... 307 denilince akla gelen tek konu sorundu, donanım olarak, motor olarak, tasarım olarak çok güzel ancak citroen c4 da aynı kaderi paylaştı, elektronik sorundan kurtulamıyordu
  • 307 felaketi, ön yargı, fiyat olarak rekabetçi olmaması, en önemlisi de o FACİA direksiyonu....

307 = ABS ve airbag arızası, mp3 player ekranının çinceye dönmesi, güneş altında kalınca arabaya bi haller olması, arkaya süspansiyon koymayı unutmaları, vs vs vs... Meslektaşım çok çekti ve ulaşabildiği tüm insanlara Peugeot aldırmıyor. İşte bu yüzden 308 tutulmuyor..
  • Peugeot denince aklıma sorundan başka bir şey gelmiyor.. Alıp da "acaba bende de sorun çıkaracak mı?" demenin manası yok.
    peugeot ne ya?
    Dizel motoru olmasın Reanult-Peugeot sahipleri yine de aynı araçlarını alırlar mıydı çok merak ediyorum.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi gorkemuse -- 17 Aralık 2011; 18:52:20 >
  • Eskiden tavsiye ediliyormuş.

http://forum.donanimhaber.com/m_34566949/tm.htm
  • Peugeot 308 tutulmamışsa vay haline bende tersine fazla turturduğundan sikayetçiyim herkeste aynı araç benim mahallemde 3 adet 308 var her gördüğümde niye benden sonra aldılar diye sitem etmiştim, peugeot 308 çogu segmentinden kalitelidir bir de dizelse tamamdır kimse tutamaz motor konusunda özellikle dizelde fransız araçlarının motorları cok iyi

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Melihdk -- 27 Kasım 2012; 17:48:50 >
  • 2 senedir eşim 305 HDİ kullanıyor.

Çok memnunuz.
    -İçi geniş
    -Bagajı çok geniş ve kullanışlı
    -Dizayn tartışılır ama çok yakışıklı
    -Sürtünme katsayısı çok başarılı olduğundan yakıt sarfiyatı çok iyi (Testlerde aynı motorlu 207'den bile az yakıyordu.)
    Aşağıdaki farklı testlerdeki sonuçları okuyunuz...
    http://forum.peugeotturkey.com/forum_posts.asp?TID=1310&title=peugeot-308-ile-dnya-rekoru
    http://www.izafet.com/motorlu-araclar-dunyasi/345847-308-ile-yeni-tuketim-rekoru-kirildi.html

• fransız olduğu için
  • quote:

Orijinalden alıntı: NapoleonBonaparte

308 NEDEN TUTULMUYOR?

Sırf şu iç mekan hatta o direksiyon bile bu sorunun cevabı olabilir...
  • Avrupa satışları gayet iyi.
  • 307 yerine bmw aliniyor desem?
  • quote:

Orijinalden alıntı: ex_silver

quote:

Orijinalden alıntı: NapoleonBonaparte

308 NEDEN TUTULMUYOR?

Sırf şu iç mekan hatta o direksiyon bile bu sorunun cevabı olabilir...

+ vites topuzu insan hic mi farkli bir topuz koymaz su arabaya.partner tepee kullaniyorum ben, ha o ha bu.

• tipinden dolayı olabilir yaklaşık 13 yıldır benzer araçlar çıkarıyor 206 görmekten bıktık
  • Ben hiç satın almadım ama bir arkadaşımına göre bozuk yollarda çok fazla sesliymiş
  • Sadece orta konsolun ortasındaki göz bile benim için almama nedenidir.
  • buram buram sarkozy kokuyo
  • Galericiler bile tavsiye etmiyorlar nedense...
  • quote:

Orijinalden alıntı: Utku

308 ekstra kaliteli değil ama segmentinin standartlarını rahatlıkla karşılıyor. 308'den daha kalitesiz iç mekana sahip bir dolu C segmenti araç var Astra da bunlardan biri.

-Yalıtım
    -İç mekan kalitesi
    -Genişlik
    -Ferahlık
    -Konfor
    -Dizel motor

Bu saydığım 6 şey, 308'in Astra'dan daha iyi olduğu noktalar.

Astra'nın daha iyi olduğunu düşündüğüm konular ise

-yol tutuş
    -spor hissiyat

Hepsine katılıyorum da kalitesi değil be Abicim ya.... O teyp kumandaları, cam açma tuşları, tavandaki okuma lambası, silecek-far kolu o kadar dandik ki 308 deki yumuşak plastik oranı Astraya göre daha fazla sadece....

• quote:

Orijinalden alıntı: Janjan

quote:

Orijinalden alıntı: Utku

308 ekstra kaliteli değil ama segmentinin standartlarını rahatlıkla karşılıyor. 308'den daha kalitesiz iç mekana sahip bir dolu C segmenti araç var Astra da bunlardan biri.

-Yalıtım
    -İç mekan kalitesi
    -Genişlik
    -Ferahlık
    -Konfor
    -Dizel motor

Bu saydığım 6 şey, 308'in Astra'dan daha iyi olduğu noktalar.

Astra'nın daha iyi olduğunu düşündüğüm konular ise

-yol tutuş
    -spor hissiyat

Hepsine katılıyorum da kalitesi değil be Abicim ya.... O teyp kumandaları, cam açma tuşları, tavandaki okuma lambası, silecek-far kolu o kadar dandik ki 308 deki yumuşak plastik oranı Astraya göre daha fazla sadece....

Kalite bir bütün. Astra'nın tuşları da basit geldi bana. Astra'nın içindeki çatır çutur sesleri de yok 308'de.

• quote:

Orijinalden alıntı: redkid778

Galericiler bile tavsiye etmiyorlar nedense...

onların tavsiye ettiği araç efsane kasa toyota corolla, 10.000'e alıp 14.000'e satıyorlar çünkü
  • 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.