Şimdi Ara

307 için uygulamalar (39. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
4 Misafir - 4 Masaüstü
5 sn
7.350
Cevap
11
Favori
666.866
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 3738394041
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orjinalden alıntı: geshu

quote:

Orjinalden alıntı: search rescue

arkadaşlar benimkide 2003 xt sanırım benimkinde de yok. uğraştım biraz olmadı
    standart olduğuna eminmisiniz ?

Durumu çözdüm, yani bizim beceriksizliğimizle yada aracın arızalı olmasıyla uzaktan yakından alaksı yok.

2003 model yani 2002 üretimi modellerin kullanım klavuzunda bu konuda en ufak bir bilgi yok demiştim daha önce de. Şimdi birde 2005 model yani 2004 üretimi modellerin kullanım klavuzuna baktım ve durum aydınlığa kavuştu. "Refakatçi aydınlatma" yani "Follow me home" özelliği 2005 modellerin kitapçığında var.

2003 modellerin hiçbir donanımında ve paketinde bu özellik yok demek ki. Bugüne kadar hiç kullanmadığım ve ihtiyacım olmayan bir donanımdı bu ama olması gerektiği halde neden yok diye kafa yormuştum.

Bende 2003 model xt sahibiyim . "Follow me home"özelliği benim arabamda var ve evimin otoparkının gece karanlık olmasından dolayı sıkça kullanıyorum.

• kuzen sen gel de istanbula bakalım
    olmayacak böyle

bu arada elimde 2001 ve 2005 modellere ait donanım listesi var
    akşam bakarım yazarım.

geshu
    açıkçası bende sadece 1 kez çalıştırdım bu özelliği.o da denemek içindi.

gökyar
    inşallah benim de birgün menüm olacak

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Guest-0C8FEE75E -- 20 Ocak 2009; 16:34:02 >
  • Arkadaşlar 307 için orjinal ama çıkma deri direksiyon simidi buldum ancak şöyle bi durum var üstlerden hafifçe soyulmuş ama dikişlerinde filan hiçbir problem yok acaba diyorum orjinallik bozulmadan tamir ettirebilir miyim o direksiyonu valla olursa çok iyi olacak daha şık durur dimi bu konuda deneyimi yada akıl verebilecek birileri varsa lütfen yazsın

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi kaan... -- 20 Ocak 2009; 16:42:30 >
  • art car var otomobil genelde.
    sanırım 150 ytl ye deri direksiyon yapılıyordu.
    tamiri kaça yapar bir sor.
    ayrıca fotoğraf da koyarsan seviniriz.
    bize de fikir versin.
    kaça aldın?
  • quote:

Orjinalden alıntı: individual

art car var otomobil genelde.
    sanırım 150 ytl ye deri direksiyon yapılıyordu.
    tamiri kaça yapar bir sor.
    ayrıca fotoğraf da koyarsan seviniriz.
    bize de fikir versin.
    kaça aldın?

aç mısın olm

ben deri dikicem sana.fetiş

şaka bi yana ben de merak ettim :)
  • Henüz almadım arkadaşlar bi arkadaşımda var 2 tane birisinin derisinde çok hafif soyulmalar var yani bnm kastettiğim diğerinde ise daha çoktu ama hatırladığım kadarıyla ikisininde dikişleri sağlam size foto çeker yarın öbürgün yollarım soyulma dediğimde çok ince hani zar gibi bişey derinin dışında olay sadece o
  • iç dış tuning bölümünden ART CAR a yazdım bakalım ne cvp verecek en azından bu işi yapıyorlar bi akıl verir besbelli cvbı sizlerle paylaşırım
  • kaça alacaksın
  • Biraz dost işi olacak konuşmadım gerçi fiyat ama çok bişey olacağını sanmıyorum
    quote:

kaça alacaksın

• çok bişey olacağını sanmıyorum derken?
    biraz daha somut bilgiler lütfen

quote:

Orjinalden alıntı: kaanmaan

Biraz dost işi olacak konuşmadım gerçi fiyat ama çok bişey olacağını sanmıyorum
    quote:

kaça alacaksın

• Şİmdi aradım sordum konuşuruz kolay dio valla somut bilgi elde edemedim
    quote:

çok bişey olacağını sanmıyorum derken?
    biraz daha somut bilgiler lütfen

quote:

Orjinalden alıntı: kaanmaan

Biraz dost işi olacak konuşmadım gerçi fiyat ama çok bişey olacağını sanmıyorum
    quote:

kaça alacaksın

• quote:

Orjinalden alıntı: turgay307

quote:

Orjinalden alıntı: geshu

quote:

Orjinalden alıntı: search rescue

arkadaşlar benimkide 2003 xt sanırım benimkinde de yok. uğraştım biraz olmadı
    standart olduğuna eminmisiniz ?

Durumu çözdüm, yani bizim beceriksizliğimizle yada aracın arızalı olmasıyla uzaktan yakından alaksı yok.

2003 model yani 2002 üretimi modellerin kullanım klavuzunda bu konuda en ufak bir bilgi yok demiştim daha önce de. Şimdi birde 2005 model yani 2004 üretimi modellerin kullanım klavuzuna baktım ve durum aydınlığa kavuştu. "Refakatçi aydınlatma" yani "Follow me home" özelliği 2005 modellerin kitapçığında var.

2003 modellerin hiçbir donanımında ve paketinde bu özellik yok demek ki. Bugüne kadar hiç kullanmadığım ve ihtiyacım olmayan bir donanımdı bu ama olması gerektiği halde neden yok diye kafa yormuştum.

Bende 2003 model xt sahibiyim . "Follow me home"özelliği benim arabamda var ve evimin otoparkının gece karanlık olmasından dolayı sıkça kullanıyorum.

Bizim araçlarımız da 2003 ama:

01/04/2002 - 30/06/2002
    01/07/2002 - 31/12/2002
    01/01/2003 - 30/06/2003

bunlar Peugeot'un verdiği üretim tarihleri, bu tarihler arasında üretilen 307'lerin hepsi ruhsata 2003 olarak işletilebilir alınma tarihine göre, ama donanım farkı bulunabilir bunlar arasında.

Bu tarihlerde ki klavuzlar inceledim, 01/01/2003 - 30/06/2003 arası üretilen modellerin klavuzunda Follow me home var yazıyor, ama diğer iki tarihlerde üretilen 307 lerin klavuzunda follow me home hakkında en ufak bilgi yok.

Kısacası senin aracın 1 Ocak 2003 sonrası üretilen 307'lerden olduğu için follow me home donanımı olması normal.

• benim araç ticari araç adam abs koymuyo follow me ome koyuyo standart hemde
  • quote:

Orjinalden alıntı: cemoandcemo

benim araç ticari araç adam abs koymuyo follow me ome koyuyo standart hemde

Bi ara ben de Doblo vardı oda ticari araç, Abs yoktu onda da ama follow me home vardı. Hemde extra bi paketle değil standart olarak.
  • elimdeki 2001 ve 2005 model donanım listelerine baktım.
    her iki listede de XT de standart follow me home özelliği
  • http://documentation.peugeot.com/default.aspx?model=307&country=TR&language=tr&Submit=G%C3%B6nder

burada yazdığına göre kapılar kitlenene kadar 45sn boyunca yanıyormyş
  • quote:

elimdeki 2001 ve 2005 model donanım listelerine baktım.
    her iki listede de XT de standart follow me home özelliği

Ergin Abi ya sende ki donanım listesinde hata var yadawww.peugeot.com.tr' de ki kullanım kitapçıklarında hata var. Çünkü Peugeot'da ki detaylı kullanım kitapçıklarında 2003'in ilk iki üretimine kadar olanlarda Follow me home ile ilgili hiç bir kelime yok. 2003'ün son üretimleri ve sonraki diğer yılların üretimlerinin kitapçığında ise hem adı geçiyor (refakatçi aydınlatma olarak) hem de nasıl kullanıldığından bahsediyor.

Ama bazı 2003 307 xt'lerde olduğuna ve bazı 2003 307 xt'lerde olmadığına göre demekkiwww.peugeot.com.tr de ki kullanım kitapçıkları doğruyu gösteriyor anlamına geliyor bence.

(Hangi yıllarda üretilen 307'lerde olduğunu hangilerinde olmadığını bir kaç mesaj önce tarih olarak belirttim.)

Ama birde şöyle bir durum da olabilir, sendeki donanım listesi belki Peugeot'un dünyadaki satış yaptığı tüm ülkeler için standart çıkardığı kitapçıktır ve Türkiye'deki xt modellerine 2003'ün son üretimlerinde follow me home özelliği eklenmiştir. Diğer bazı ülkelerde de ilk çıktığı tarihten itibaren yani 2001 yılından itibaren konulmuştur.

Başka bir açıklama gelmiyor maalesef aklıma.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi geshu -- 21 Ocak 2009; 18:17:26 >

• elimdeki donanım listeleri bizzat bayiden alınmadır ve Türkiye için üretilen araçlarının donanımlarını gösteriyor.

bende daha ilk baştan beri follow me home özelliğinin standart olduğunu biliyordum.
    ama bu işi anlamadım.
  • quote:

elimdeki donanım listeleri bizzat bayiden alınmadır ve Türkiye için üretilen araçlarının donanımlarını gösteriyor.

bende daha ilk baştan beri follow me home özelliğinin standart olduğunu biliyordum.
    ama bu işi anlamadım.

Bende anlamadım Abi enteresan
  • HERKESE MERHABA
    BU Follow me home TAM OLARAK NE İSE YARIYOR VE ARACIMDA CAR MIDIR.2004 XT PİREMİUM
  • 
Sayfa: önceki 3738394041
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.