Şimdi Ara

307 için uygulamalar (36. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
4 Misafir - 4 Masaüstü
5 sn
7.350
Cevap
11
Favori
666.896
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 3435363738
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    çok teşekkür ederim ilgin için.

yalnız resmi beğenmedim.
    benim favorim kırmızı renk

bu arada bana gönderdiğin pm i okudum.
    açıkçası dün yoktu onlar ya da ben göremedim.

ilgileneceğim.

edit:
    pardon abi unuttum yazmaya
    alarm düğmesi aldım.
    o kısım boş duruyordu. oraya takacağım.
    işlev olarak da geri görüş kamerası için kullanmayı düşünüyorum.
    zaten üzerindeki işaret de sinyal işareti.
    pek sırıtmaz.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Guest-0C8FEE75E -- 7 Ocak 2009; 10:17:29 >

• Valla elimde kavuniçi ile çelilmiş bir foto var ama o da çaprazdan :). Kırmızı çok koyu kalıyor, ben pek kullanmıyorum onu
  • kırmızı derken kavun içi demek istedim.
    yani aracın dashboard rengi olan renk

neyse yakında ben çekerim foto

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Guest-0C8FEE75E -- 7 Ocak 2009; 10:36:57 >
  • quote:

Orjinalden alıntı: individual

kırmızı derken kavun içi demek istedim.
    yani aracın dashboard rengi olan renk

neyse yakında ben çekerim foto

Şu maunlarıda söksen diyorum artık kırooo
  • quote:

Orjinalden alıntı: FaBeRgE
    Şu maunlarıda söksen diyorum artık kırooo

maun değil İbrahim kardeşim, maun diyince adam güzel bişi diye sökmeye kıyamıyo.Odun de.Nefret etsin ki bi an önce kurtulsun, o da kurtulsun biz de kurtulalım...

Buradan da bir kez daha hayırlı olsun diyorum ergin.O gün sahilde buluştuğumuzda kafandaki o şeylerin de hazırlığını şimdiden yap bence.Kablo bağlantıları ıvırı zıvır hazır olsun, sonra herşeyi yerli yerine koyduğunda arabana binip sağ koltuğa ön yolcu koltuğuna oturanlar inmek istemesin :)
  • HAYIRLI OLSUN DOSTUM
  • onlar maun değil
    tahta

bir ara düşündüm sökmeyi.metalik takacaktım.
    sonra vazgeçtim.

düşündüm de bu daha asil daha elit duruyor
  • ergin abi hayırlı olsun
  • arkadaslar merhaba
    bende 307 aracıma 7 inç dvd player alıyorum.teyp ve CD player yerine girecek.850 TL. navigasyon GPS falan kullanıma hazır extradan anten, modül ve navi. için harita yüklü kart alınmayacak +bluetoot,USB girişi HD çözünürlük falan ...fiyat nasıl uygun mu
    Ergin kardes beklediğin RT3 sanırım resimdeki .hayırlı olsun güle güle kullan
  • cemoandcemo teşekkürler kardeş

kasım sanada teşekkür ederim.yalnız ben dediğin cihazları pek tanımıyorum.
    sanırım turgay arkadaşımız 307 sine taktırdı doubledin.
    bence onunla irtibata geç.

düşük fiyata çok fazla özellik sunuyor bu cihazlar
    eğer karar verdiysen içine de sinerse al derim.
    ama fiyat olarak yorum yapamam
  • diyorsan en az 1 500 TL nin gözden çıkarılması lazım. 2.elleri 500 den baslıyor ama onlara da ne kadar güvenilir bilemem.ben bu cihazı satan kişi ile görüstüm hafta sonu antepe gidip taktırmayı düsünüyorum.gittigidiyor da net üzerinden satıyor ve arastırmalarıma göre en uygun fiyatta o cihaz var ve diğer bütün cihazlardan eksiği yok. ilgilenen arkadas olursa oradan bakabilir cihaza ama orada verilen cihaz tam olarak kullanıma hazır değil.sonradan modül harita falan gerekiyor.alacak arkadasın satıcı ile irtibata geçip onlarıda sonradan taktırması icap edecek
  • bu arada adım serkan.ben epey zamandır piyasa arastırması yapıyorum.Hiç kullanılmamıs ve iyi bir cihaz alcam diyorsan en az 1 500 TL nin gözden çıkarılması lazım. 2.elleri 500 den baslıyor ama onlara da ne kadar güvenilir bilemem.ben bu cihazı satan kişi ile görüstüm hafta sonu antepe gidip taktırmayı düsünüyorum.gittigidiyor da net üzerinden satıyor ve arastırmalarıma göre en uygun fiyatta o cihaz var ve diğer bütün cihazlardan eksiği yok. ilgilenen arkadas olursa oradan bakabilir cihaza ama orada verilen cihaz tam olarak kullanıma hazır değil.sonradan modül harita falan gerekiyor.alacak arkadasın satıcı ile irtibata geçip onlarıda sonradan taktırması icap edecek
  • ya arkadaşlar her konuya değinmişsinizde bide şu 5 li cd changer dan konuşsak bu zımbırık sürekli arıza yapıyo ya bundan önce servisinde yaptırdım blaupunktun cd sıkışıyo ondan dedi gene aynı sorun 5 ay oldu yapılalı bugun söktüm içindeki cd leri çıkarttım ama gene sorun devam ediyo sanırım içinde yukarı aşşağı inen bi zımbırık var cd leri okuyan onda bi sorun oluyo galiba yukarı aşşağı inmiyomu neyse anlayamadım nası yapacaz bilen varmı
  • Vay vay vay... ! Abi neler görüyorum ben ya , hayırlı olsun valla yeni gördüm inan şu an en az senin kadar mutlu oldum... (= İnşallah bi aksilik çikmadan montaji tamamlar ve iyi günlerde kullanirsin RT3'ünü... (= Fiyat konusunda da müsait olduğunda bir pm bekliyorum senden abicim , hadi kal sağlıcakla...
  • Ergin arkadaşım hayırlı olsun. Senin de söylediğin gibi, darısı tüm aslanların başına.
  • Arkadaşlar benim jantların bijon kapaklarından 2'si kayıp. İnternette epeyce araştırdım ama bulamadım. Eğer bildiğiniz bir adres veya satıcı varsa bana yardımcı olur musunuz? Bu arada jantlarım, orjinal 16" Ariane modeli.
  • selam arkadaşlar. yeni 2003 307 xt aldım öneri ve görüşlerinizi bekliyorum.
  • Kaça aldın?
  • Aramıza hoşgeldin. Hayırlı uğurlu olsun arkadaşım. Kazasız belasız günlerde kullanman dileğiyle. Aracın XT serisiymiş, yani full. Daha fazla söze gerek var mı?
  • hayırlı olsun..keşke ayrı bir topik açsaydın.konunun dağılmaması açısından
    ergin görmesin
  • 
Sayfa: önceki 3435363738
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.