Şimdi Ara

3000 TL ye Notebook Tavsiyesi

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
4
Cevap
0
Favori
426
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş

Asus X550JK laptop kullanıyorum bunu satıp 3000 TL civarı kabylake işlemcili notebook almayı istiyorum. Biraz oyun için biraz video işleme vb. işlemler için.

3000 TL'ye kabylake işlemcili notebook önerilerinizi bekliyorum.

Ek not: Asusdan nefret ettim lütfen Asus marka önermeyin.

.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Kobra_fighterTR -- 22 Haziran 2017; 12:43:12 >

• Kronik soruları yeni modelde aşılmışsa eğer X550VX serisinin i7 7700HQ işlemcili modeline bir bakın isterseniz.
  • quote:

Orijinalden alıntı: SlideToUnlock

Kronik soruları yeni modelde aşılmışsa eğer X550VX serisinin i7 7700HQ işlemcili modeline bir bakın isterseniz.

Hocam tam mesajı güncelleyip Asus'dan nefret ettiğimi yazıyordum malesef son 2-3 senedir Asus'un notebooklarının çoğu kronik sorunlara sahip. O yüzden Asus almayı düşünmüyorum. MSI, Lenovo, Monster veya DELL gibi markaların pclerini almayı düşünüyorum.

Önerdiğiniz bilgisayar donanımsal olarak güzel fakat kronik sorunlarının olmasından korkuyorum.

https://www.monsternotebook.com.tr/abra/MONSTER-ABRA-A5-V12-1.html

Bunu önerir misiniz? Bundan daha iyisini bulabilirmiyim bu fiyatlara ?

• quote:

Orijinalden alıntı: Kobra_fighterTR

quote:

Orijinalden alıntı: SlideToUnlock

Kronik soruları yeni modelde aşılmışsa eğer X550VX serisinin i7 7700HQ işlemcili modeline bir bakın isterseniz.

Hocam tam mesajı güncelleyip Asus'dan nefret ettiğimi yazıyordum malesef son 2-3 senedir Asus'un notebooklarının çoğu kronik sorunlara sahip. O yüzden Asus almayı düşünmüyorum. MSI, Lenovo, Monster veya DELL gibi markaların pclerini almayı düşünüyorum.

Önerdiğiniz bilgisayar donanımsal olarak güzel fakat kronik sorunlarının olmasından korkuyorum.

https://www.monsternotebook.com.tr/abra/MONSTER-ABRA-A5-V12-1.html

Bunu önerir misiniz? Bundan daha iyisini bulabilirmiyim bu fiyatlara ?

Hepsi sorunlu değil aslında, K ve X550VX serilerinden şikayetler geliyor. R serisinde, ultrabooklarında ve X550VX dışında kalan X serilerinden o kadar şikayet gelmiyor.

Monster'ın linkini verdiğiniz modeli ideal. i5 7300HQ+GTX 1050'li modeller içinden en uygun fiyatlı olanı bu. Oyun için en ideal çözüm zaten bu şimdilik.

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.