Şimdi Ara

3000 m koşu tavsiyeleri lazım yardım!!!

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
8
Cevap
0
Favori
2.493
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • subaylık sınavına hazırlanıyorum arkadaşlar. 3000 m koşu 12 dk'da koşmam lazım tam puan için. yaklaşık 3 haftadır düzenli koşuyorum. en iyi derecem 14 dk. geçen senede girmiştim mülakata, antremanda 15.30 yaparken mülakatta 14 dk koşabilmiştim o azimle. yani derecemi 12.30 lara indirirsem 12 de tamamlarım diye düşünüyorum.

bildiğiniz özel yöntemler varsa paylaşmanızı rice etcem. en büyük sorunum nefes. belli bir tempoda gidersem pek problem olmuyor ama tempo yükseltirsem biraz, nefesim yetmiyo.

• nefes açıcı bir ilaç falan bulursan işe yarar mutlaka biz atlara kullanıyoruz
  • quote:

Orijinalden alıntı: MortingenStrasse

nefes açıcı bir ilaç falan bulursan işe yarar mutlaka biz atlara kullanıyoruz

Arkadaş insan?
  • ...............

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi MortingenStrasse -- 27 Ocak 2010; 1:59:37 >
  • Babadan kalma yöntemlerle çalış. sınav gününe kadar bileklerine ağırlık tak , nefesini güçlendirmek içinde boksörlerin yöntemi olan doktorların ameliyatta taktığı maskeden takarak koş.
  • bende hazırlanıyorum pm attım konusalım. her turu 95 sn de kosarsan 7.5 turda 11,87 gıbı bı derecen olur.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi 87akin-izmir -- 21 Temmuz 2009; 18:53:45 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: 3RS!N

Babadan kalma yöntemlerle çalış. sınav gününe kadar bileklerine ağırlık tak , nefesini güçlendirmek içinde boksörlerin yöntemi olan doktorların ameliyatta taktığı maskeden takarak koş.

Kesinlikle en iyi yontem budur! Bileklerine agirlik tak, cogu sporcu yapar bunu! Sinavdan 1 hafta once, bilekliksiz kos, kus gibi ucaksin!
  • bence baglama sakatlanabılırsın stres kırıgı felan olur rısklı bıse agırlık baglıyarak kosmak aceleye gelcek ıs degıl , bı kac ay öncesınden kosmaya basladıysan kullan yoksa bırden baglıyarak kosmak bıleklerıne zarar verebılır sahsı görusum budur
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.