Şimdi Ara

★3000 - 3150 TL Her Parçasıyla Çok Sağlam Bir Oyun Canavarı !! Detaylı Anlatım !! (4. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
163
Cevap
5
Favori
4.247
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Sene 2005 vestel optimum pc almistim 2500 liraya adam bu pc canavar her oyunu acar demisti 512 mb ram cpu 3.20 pentyum 4

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: MehmetIldırar

Sene 2005 vestel optimum pc almistim 2500 liraya adam bu pc canavar her oyunu acar demisti 512 mb ram cpu 3.20 pentyum 4

ben o adam değilim kardeş

bizim önerdiklerimiz dünyadada böyle yani zaten türk sitesi felan yok o gördüklerin hepsi yabancı dünyada neyse onu koyuyoruz

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi MühendisMurat -- 4 Mayıs 2014; 17:29:13 >
  • hocam o kasa micro atx deil diye biliyorum
    mid. tower kasalara göre biraz büyük bile sayılır

içindeki psu cok sağlam

bi abim 2x7850 12xx,18xx overclok lu,fx 8350 4.7 ghz ,2 adet uv katot,uzun led,7 fan vs.vs

jet gibi bir edit: anakart'ı diyormuş arkdaş özür diliyorum.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi sabah moonwalk keyfi -- 4 Mayıs 2014; 17:34:45 >
  • beğendim ama

wd blue az daha performanslı ve az daha ucuz

kendiniz barracuda kullanıyorsunuz diye mi onu öneriyorsunuz

bir de alternatifli olsun [bence]

örn. o. yapmıyacaklar için şu,şu yapcaklar için şu,şu gibi...

bide ortalıkta çok konu oldu bunları bir araya getirmek mümkün deil mi?
  • Konu güzel ama bence o.c yapmıyacaklar için başka bir işlemcide koyabilirsin 4570 olabilir 4670 mesela örnek bir klı olur birde K sız olur
  • quote:

Orijinalden alıntı: farti

Konu güzel ama bence o.c yapmıyacaklar için başka bir işlemcide koyabilirsin 4570 olabilir 4670 mesela örnek bir klı olur birde K sız olur

ufak farklar için Oc yapmasa bile k lı işlemci alması ilerde satarken ona çok büyük yardımı dokunacaktır. daha değerli işlemcisi olacak ayrıyetten 1 sene sonraki fikirleri bir olmaz belki yapmak ister yapabilir ama öteki türlü k sız alsa yapmak istediğinde sınırlanması kötü olur ileri görüşlü olmak lazım biraz sağlam bir intel işlemci aldığında en az 4 5 sene bu beni götürür gözüyle bakmalısın.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi MühendisMurat -- 4 Mayıs 2014; 18:11:45 >

• quote:

Orijinalden alıntı: bjk__murat

quote:

Konu güzel ama bence o.c yapmıyacaklar için başka bir işlemcide koyabilirsin 4570 olabilir 4670 mesela örnek bir klı olur birde K sız olur

ufak farklar için Oc yapmasa bile k lı işlemci alması ilerde satarken ona çok büyük yardımı dokunacaktır. daha değerli işlemcisi olacak ayrıyetten 1 sene sonraki fikirleri bir olmaz belki yapmak ister yapabilir ama öteki türlü k sız alsa yapmak istediğinde sınırlanması kötü olur ileri görüşlü olmak lazım biraz sağlam bir intel işlemci aldığında en az 4 5 sene bu beni götürür gözüyle bakmalısın.

Doğru diyorsun satarken ona yardımcı olcak tabi birde işlemci soğutucusu koysan daha iyi olmazmı acaba stok fan yeterli gelirmiki o.c yapcağı sırada.

• quote:

Doğru diyorsun satarken ona yardımcı olcak tabi birde işlemci soğutucusu koysan daha iyi olmazmı acaba stok fan yeterli gelirmiki o.c yapcağı sırada.

iyi insanmışsın lafını bitirmeden koydum bile

SEIDON 120V SIVI SOĞUTMA SİSTEMİ
  • 3.000 TL verip stok soğutucuya talim etmek...

Düzenleme: Şimdi eklemişsin harici soğutmayı ancak portatif sıvı soğutma sistemini tavsiye etmiyorum. Bende H 80i var mesela ama kutusunda öylece yatıyor, eski tuniq tower 120 ex soğutucumu kullanıyorum...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Lacano -- 4 Mayıs 2014; 18:29:43 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Lacano

3.000 TL verip stok soğutucuya talim etmek...

koydum kardeş koydum biraz farkla toplam 3070 Tl oldu.
  • Az önce vatan pcdeydim. Adam bütün sisteme 3.399 tl dedi. Pahalı oldu ama bakalım peder ne diycek

• Mesajımı düzenledim bir daha bak istersen birşeyler daha yazdım...

• quote:

Orijinalden alıntı: Pumkin

Az önce vatan pcdeydim. Adam bütün sisteme 3.399 tl dedi. Pahalı oldu ama bakalım peder ne diycek

evet hocam monitörle klavyeyle beraber felan oralara geliyor
  • quote:

Mesajımı düzenledim bir daha bak istersen birşeyler daha yazdım...

kullanıcı yorumları

1)ürünü alalı 1 hafta oldu, montajı ve kullanım kolaylığı üst seviyede ve gerçekten fiyatına göre uygun. stok fanla boşta 40 yükte 64 derece çalışan fx6300 bu soğutucu sayesinde boşta 30 yükte 45 görüyor

2)Eğer hyper 212 evo - x vs. filan alacaksanız almayın bunu alın derim. Piyasadaki en iyi su soğutma f/p ürünüdür diyebilrim. amd 8320 ve m5a97 evo r2 de prime95 testini 61 derece ile tamamladı.
  • quote:

Orijinalden alıntı: bjk__murat

quote:

Mesajımı düzenledim bir daha bak istersen birşeyler daha yazdım...

kullanıcı yorumları

1)ürünü alalı 1 hafta oldu, montajı ve kullanım kolaylığı üst seviyede ve gerçekten fiyatına göre uygun. stok fanla boşta 40 yükte 64 derece çalışan fx6300 bu soğutucu sayesinde boşta 30 yükte 45 görüyor

2)Eğer hyper 212 evo - x vs. filan alacaksanız almayın bunu alın derim. Piyasadaki en iyi su soğutma f/p ürünüdür diyebilrim. amd 8320 ve m5a97 evo r2 de prime95 testini 61 derece ile tamamladı.

Benim tuniq tower 120 ex normal oda sıcaklığında 1.3v 4.5 ghz 2500k yı 50-55 derece arasında tutuyor...
    H 80i ile aralarında 3-5 derece birşey oynuyordu, ben farkın bu kadar az olduğunu görünce baya şaşırmıştım. Belki de yanlış birşey yaptım bilemiyorum...

• İyi sistem.
  • quote:

Orijinalden alıntı: İmportant

İyi sistem.

teşekkürler
  • passmark benchmark tabloları da kullanabilirsin.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Rindaman

passmark benchmark tabloları da kullanabilirsin.

aman hocam ekran kartı için koyduk alev püskürdü forumdakiler sanki o test değil...

buradada robotik karşılaştırma atma diyorlar bakalım duruma göre gene.

sağol önerin için.
  • Hocam çok yararlı ve güzel konu olmuş

• 
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.