Şimdi Ara

300 gram tual kağıda baskı

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
5
Cevap
0
Favori
2.096
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş

A4, 300 gram tual kağıda baskı alabilecek, kağıdı kıvırıp-katlamadan düz şekilde verebilecek yazıcı tavsiyesi istiyorum.
    Amacım sertifika basmaktır.

Bütçem 1000 TL'dir.

(Bu makina 1000 TL'yi aşıyorsa 300 gram tual kağıttan ödün vererek, daha düşük gramajlı A4 kağıtlara mecburen geçebilirim)

İlginize teşekkürler.

• bu sertifakalardan günlük baskı adediniz ne olacak?
  • quote:

Orijinalden alıntı: sakaerkan

Merhaba.

A4, 300 gram tual kağıda baskı alabilecek, kağıdı kıvırıp-katlamadan düz şekilde verebilecek yazıcı tavsiyesi istiyorum.
    Amacım sertifika basmaktır.

Bütçem 1000 TL'dir.

(Bu makina 1000 TL'yi aşıyorsa 300 gram tual kağıttan ödün vererek, daha düşük gramajlı A4 kağıtlara mecburen geçebilirim)

İlginize teşekkürler.

ben epson px 660 kullanıyorum 225 gr fotoğraf kağıdına sorunsuz baskı alabiliyorum hiç 300 gr olanı kullanmadım ama denemek lazım...yazıcının foto kalitesi mükemmel diyebilirim...fiyatı da nerdeyse senin limitinin yarısı kadar
  • inkjet yazıcılar çok yüksek gramajlara baskı yapabiliyor epsonda sınır 400 yada 500 gram emin değilim. (biyerde okudmda nerede bilmiyorum.)
    260 gr resim kağıdına baskı yapıyorum.
    A4 250 Gr kağıda baskı yapıyorum

epson ların px720 filan var onlarda problem olabilir onlar kağıdı alltaki hazneden alıyor üstten kağıt konan bir yazıcıya ihtiyacnız var.
  • Kağıdı alttan alan makinalarla pek başarili olabiliceginizi zannetmiyorum ancak üstten alan makinalar bknz : Epson Sx610-515 Px660 Canon 5150-5250-5350 gibi makinalar daha başarili olacaktır.
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.