Şimdi Ara

30 Nisan - 30 Mayıs | USKO Level Jumping Event 2 & The Ultimate Event Başladı! (5. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
278
Cevap
4
Favori
69.061
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 34567
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: ronaldinho6

quote:

Orijinalden alıntı: KiowagEE

jump ile level kasıp 69 a düşürme gibi imkanımız var mı ?

Tabiki olur ama skill stat sıfırlaman gerek base girebilmen icin.
    Ayrıca kok da serverlar aktif gozukuyor 800-1000 arası user gozukuyor bende start yok sizde varmı?

bende de yok start.
  • Start bende de gitti...
  • quote:

Orijinalden alıntı: firatesen

quote:

Orijinalden alıntı: KiowagEE

jump ile level kasıp 69 a düşürme gibi imkanımız var mı ?

Bende aynı şeyi düşündüm ve araştırdım skill açtırmayp görev yapma 69 oluncada stat skill sıfırlat olur diyorlar ben öyle yapmayı düşünüyorm inşallah olur

Teşşekür ederim
  • quote:

Orijinalden alıntı: ÖmErenay

quote:

Orijinalden alıntı: MonsterKill88

bazı yerlerde charı %99 da bırakın lvl aldıktan sonra bi kaç canavar daha öldürüp 1 lvl daha alabilirsiniz gibi birşeyler var doğru mu bu
    Npc bize gerekli milyon kadar exp vermeyecek mi

eukoda öyle yapmışlar.

bende deneyeceğim charı %99 yaparsam 75 %99 olur diye düşünüyorum.

Aynen öyle oluyor EUKO da yapmış biri olarak söylüyorum 50 level %99 da level jump yaparsanız 73 %99 yapıyor ama oyundan çıkarsanız level atlamadan geri %1 e düşüyor yani level jump yapar yapmaz hemen level atlayın

• Açılış hakkında bilgisi olan var mı acaba arkadaşlar ? 11'den beri bekliyorum , uzun süredir start da yok.
  • quote:

Orijinalden alıntı: lastson59

%99 işine pek ümit bağlamayın bence çünkü charda 200m exp var mesela gittiniz lvl atlatıp 75 oldunuz diyelim o üzerinizdeki exp 75lvl+200m exp olarak eklenebilir yani % olarak değilde exp olarak eklenebilir sonra hüsran ile karşılaşmayın

öyle bir şey olmuyor biz eukoda yaptık.

lvl düşüp kullanabilirsiniz. isterseniz 70 silahını alın sonra düşürün charı
  • quote:

Orijinalden alıntı: Sepulchure

Açılış hakkında bilgisi olan var mı acaba arkadaşlar ? 11'den beri bekliyorum , uzun süredir start da yok.

Normalde bakım 2 saat sürecekti ve saat 12:00 sularında açılması gerekiyordu fakat her zamanki gibi gene sarktı.
  • 3 gibi açılır diyorlar şimdide

8 am -1 pm cet

oldu
  • ulan premium alamadık adamların yüzünden hala yüklemediler kaybolan cashleri, 2 level zarar anasını satim,

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Whiskey -- 15 Haziran 2012; 14:04:14 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: thecaliph16

3 gibi açılır diyorlar şimdide

8 am -1 pm cet

oldu

15 17 22 arası bu saatlerden birinde açılacak
  • Simdi bakım yapıyorlarda insallah olur bendede 5-10 tane 50-59 char var
  • bu bildiğimz usko demi..oyunun boku çıktı ya oynanyomu hala..veya yeri gelmişken sorym durumu ne suan?
  • quote:

Orijinalden alıntı: ltfsen

bu bildiğimz usko demi..oyunun boku çıktı ya oynanyomu hala..veya yeri gelmişken sorym durumu ne suan?

Ustam son durum carnac westte oynuyorum adamlar artık türklerden bıkmış stupid koxp turks diye diye dolanıyorlar milletle konuşmaya utanıyorum diger serverları düşünemiyorum ,haa birde 1 bilgisayardan 14 tane char açıp 2 parti gb kasan adamları söylemiyorum bile
  • bakın kozp kullanıyolar tamam istemeyen çok bende onlardanım istemiyorum ben elle kasarken onlar elini kıpırdatmıyor benden iyi kasıyorlar.ama burda kozpu tartışamaya gerek te yok bu level jump eventi oyuncu çekmek için yapılıyor.ben oyuncu çekeceğine inanmıyorum bu event süresince hep aynı oyuncular 10 tane car acıp girecekler oyuna ve de 50 level daha oyunu bilmeyen bebeler 70 fs si alacak bu kısım çok adaletsiz geçmişten bu güne eslantta herkes birbirine güvenir çünkü +60 girebilir oraya ve belli bi oyun deneyimi olması lazım 60 levele kadar yani yardımlaşma olur paylaşım olur ama şimdi 50 level adam gelip de +70 olursa hiçbiri kalmayacak ben bayağıdır oynamıyodum bırakmıştım oyunu bikaç hafta önce yine başladım şuan 64 level roguem var bu eventten yararlanacağım tabiki +80 ler için pk daha da zevkli olacak inanın bana daha önce bir arkadaşımız yazmış ona katılıyorum;73 olan adamlar koşacak hemen cz ye pk yapmaya itemsizler tabi itemi olanında o kadar playerliği yok takır takır np kasacaklar :) hepinize iyi oyunlar startın hemen gelmesi dileklerimle

• Sunucularımız şu anda dahili olarak test ediliyor. Çok yakında siz bütün oyuncularımızı da davet edeceğiz.Anlayışınız için teşekkür ederiz. twitterdan son mesaj birde 1 haftadır hastag yapıyorlar twitterdan.Bugünde bu var #KOilehayatımdaha
  • geldi oyun
  • haha kullanıcı sözleşmesi hatasını alıyorum
    Edit: Kaş yaparken göz çıkardı mgame :)
    Sorun bir tek bende mi acaba ?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi struggle26 -- 15 Haziran 2012; 14:54:49 >
  • patch atıyo herkes knıghtaa
  • user agreement update bekliyoruz lol
  • quote:

Orijinalden alıntı: struggle26

haha kullanıcı sözleşmesi hatasını alıyorum
    Edit: Kaş yaparken göz çıkardı mgame :)
    Sorun bir tek bende mi acaba ?

he vallah bende de var
  • 
Sayfa: önceki 34567
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.