Şimdi Ara

30 Nisan - 30 Mayıs | USKO Level Jumping Event 2 & The Ultimate Event Başladı! (10. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
279
Cevap
4
Favori
69.061
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 89101112
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • benim bir sorum olucak 73 level charı 72ye düşürüp görevi tekrar yapabiliyor muyuz?
  • 69 a düşürüp base e girmeyi deneyen oldu mu hiç
  • Eukoda bug vardi 72 olduktan sonra gorevlerle 76 yapiyorduk o nasil oluyordu?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • yazık oldu oyuna ne diyim...
  • quote:

Orijinalden alıntı: thecaliph16

gerek yoktu bence kasanlar hileyle 1 haftada oluyordu zaten

aynen
  • hala şunu rezalet şeyi oynayan varmı ? gidin lego oynayın yeter artık
  • %99 olayı şöyle.level jumpla 50den 73 olursanız atıyorum. arada 15m ex isticek.eğer res atarsanız 73%0.0 olcak yani 73ten 74e bi görevle atlayabilirsiniz.Ama öbür türlü baştan milyonlarca ex kascaksınız.Olay budur. 74 olunca içiniz ferahlıyor baya bi

• Knight OnLine: 2005-2012 güzel oyundu bir zamanlar :)
  • Yazik olmus dogrusu. Itemi ve parasi olan icin neysede LJ yapanlara verilen o itemlar nedir ya? Yazik gunah resmen dalga gecilmis oyunda. Uzuldum dogrusu.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Gurcellonline

Yazik olmus dogrusu. Itemi ve parasi olan icin neysede LJ yapanlara verilen o itemlar nedir ya? Yazik gunah resmen dalga gecilmis oyunda. Uzuldum dogrusu.

+3 shell
  • PVP diye birşey kalmadı çünkü Knight'ın kendisi PVP oldu artık. Yazık verilen emeğe harcananparalara. İki tane experium premium almıştım birde kasmak için birden bire oyundan soğudum :/
  • quote:

Orijinalden alıntı: Ruoja

quote:

Yazik olmus dogrusu. Itemi ve parasi olan icin neysede LJ yapanlara verilen o itemlar nedir ya? Yazik gunah resmen dalga gecilmis oyunda. Uzuldum dogrusu.

+3 shell

+3 MD

• quote:

kruvazları dizmesi lazımdı dimi :), +10 11 silahlar vermeliydi :) 2-3 aralıksız kasma derdinden kurtardığı yetmemiş te verilenleri beğenmiyosun :)
  • İtemler gayet iyi

+7 shell +7 shard veya ib verselerdi

Bu seferde koxpu açıp itemi alan geldi dersiniz

Gem kasilmaz

• quote:

Orijinalden alıntı: sheeker01

quote:

Orijinalden alıntı: ltfsen

bu bildiğimz usko demi..oyunun boku çıktı ya oynanyomu hala..veya yeri gelmişken sorym durumu ne suan?

Ustam son durum carnac westte oynuyorum adamlar artık türklerden bıkmış stupid koxp turks diye diye dolanıyorlar milletle konuşmaya utanıyorum diger serverları düşünemiyorum ,haa birde 1 bilgisayardan 14 tane char açıp 2 parti gb kasan adamları söylemiyorum bile

el attığımız ger yeri boka ceviriyoruz..zaten lol a basladım dönmem knghta artık.
  • Eslant npc de sıkıntımı var?
  • quote:

Orijinalden alıntı: hangar18a

Knight OnLine: 2005-2012 güzel oyundu bir zamanlar :)

demiş arkadaş asLında oyun 70+ nın açıLdığı 2006 yazına kadar çok zevkLiydi her türLü karakter iLe eğLeniLebiLiyordu ne zamanki 70+ açıLdı oyunun eğLencesi kaçtı ve k0xp kuLLanımı yükseLen bir eğri iLe artmaya başLadı.
  • quote:

Orijinalden alıntı: schiz0phren

quote:

Orijinalden alıntı: hangar18a

Knight OnLine: 2005-2012 güzel oyundu bir zamanlar :)

demiş arkadaş asLında oyun 70+ nın açıLdığı 2006 yazına kadar çok zevkLiydi her türLü karakter iLe eğLeniLebiLiyordu ne zamanki 70+ açıLdı oyunun eğLencesi kaçtı ve k0xp kuLLanımı yükseLen bir eğri iLe artmaya başLadı.

Açıkcası ben 70+ çıktığındada zevkli olduğunu düşünüyorum. Platinium Premium çıkana kadar herşey iyiydi. Koxp oluyordu ama son 1 2 yıldaki gibi oyun koxperların mücadelesi halinde geçmiyordu. cz kombo vardı onlarında slotu belliydi zaten. cz de açanlarda er geç gümlüyordu. (manesin açıldığı ilk ay kim kimler gümledi koxptan)

Ne zamanki levelin değeri kalmadı, eventlerle oyuna aşırı item girişleri oldu oyunun cılkı çıktı. Levelin değeri kalmadı. çıplak charla 800 1000 lira edebilirken şimdi 15 20 lira

Normal bir insanın basabileceği +7 +8 itemlerinde değeri kalmadı. Bunun nedenlerinden biriside oyun için etkinliklerle oyuna aşırı item girişi olması. İtemi bollaştırırsanız olmaz, levelin değerini azaltıp ağırlığı iteme yüklettirirseniz bir oyunda o zamanda çarşı karışır işte.

• Kaç gün sürecek acaba böyle bir bilgi var mı ? Eğer 1 hafta kadar sürecekse char kasarım bir sürü. Bir kenarda durur kastıklarım. İlla ki bir gün lazım olur
  • Iyide oyunda zaten en kotu item +7 olmus iken sen adamin ustune +3 verip "hadi PVP" ye dersen bu isin kime faydasi olur bir dusunun yahu. Oyle ezbere cevap vermekle olmaz. Biraz dusunun lutfen.
  • 
Sayfa: önceki 89101112
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.