Şimdi Ara

30 Nisan - 30 Mayıs | USKO Level Jumping Event 2 & The Ultimate Event Başladı! (9. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
279
Cevap
4
Favori
69.061
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 7891011
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Beyler şimdi ben 66 lvlim 69 yapıp bırakcaktım bu event ile 75 yapıp düşsem 69a skilleri ve statları 0 lasam baseye girebilirmiyim boşa gitmesin onca lvl
  • 66 Level bir karakterim var.Onu 65%99 a düşüreyim öyle LJ yapayım diyorum.Ancak 65'e düşürdüğüm zaman 77 mi olacak yoksa 75 mi ?
  • level atlarken verdiği itemler upgrade oluyor mu deneyen var mı olmuyorsa çöpe atıcam
  • quote:

Orijinalden alıntı: eurotrip

ap ve hp niz de düşme var mı? bende ve coğu arkadaşımda var, ve chitin 9 seti de taksam krowaz 7 setide taksam(takılar takılı şekilde) dex im hep 255+60 şeklinde gözüküyor. hpde 53zx den 46xx e düşmüş aynı sorun olan?

Hocam telaşlanmayın. Düzelticeklerdir. Kaş yapayım derken göz çıkarttılar. Ortak sorun var bonuslarla ilgili. Düzelticeklerdir.
  • Chaos zamanı restart...Klasik usko
  • ulan tam yüzde 99.80 res attılar, sıfıra düşcek allah belasını bunların.
  • Hala koxp varmı varsa boşver
  • restartla niye sıfıra düşsün, ? reset değil restart atıyolar.
  • Bdw de koxp kaynıyodu :D
  • %99 yapıp lvl atlama olayı olmasın diye yeni patch mı gelecek acaba
  • O değilde NTS kalktı mı yahu?
  • Dışarıda olduğum için arkadaşıma verdim karakterimi ve ona yaptırdım , eve geldiğimde oyun kapanmış. Karakterimi özledim :D Uzun sürer mi bilginiz var mı
  • beyler bu event ne zaman biter böyle yapınca base diye birşey kalmadı
  • Madem oyun PVP oldu biz de bi' mage kasalım da bari %99.99'da 74 atlatıp 75 yapalım.
  • beyler %99 olayı ney ?
  • sabah 5 e kadar oyun yok beklemeyin
  • güzel güzel k0xp %500 artacak
  • Benim düşüncem oyunu mahfettiler. Emekle, uğraşılarak gelinen seviye daha tatmin edici oluyor. Gidip tek tuşla 77 olunca inan hiç zevk almadım. Emek verip uğraşarak gelinen level daha kıymetli.
    Oyunun iyice cılkı çıktı.
    Eskiden uğraşıp lvl atlayanların suçu neydi acaba

En iyisi yine Pvp serverlarına dönmek.
  • quote:

Orijinalden alıntı: 34

ulan tam yüzde 99.80 res attılar, sıfıra düşcek allah belasını bunların.

Böyle bi durumla karşılaşmamak için sabaha karşı LJ yapmayı düşünüyorum 99.98 yaptım şuan.Umarım bi sorun çıkmaz.Sana da geçmiş olsun hocam
  • peki amaçları lvl sınırını yükseltmekse ... mesela 90 lvl gibi ?

veya boşalan pk alanlarını doldurmaksa?

o açıdan düşünün bide
  • 
Sayfa: önceki 7891011
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.