Şimdi Ara

+30 Nerenin Kodu? (23. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
460
Cevap
8
Favori
578.996
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1920212223
Sayfaya Git
Git
Giriş
  • +306984283098 bu numara beni de çaldırdı..

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Turbolinea gürcistandan vazgeçip yunanistana taşındı herhalde

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: uguraktas05

Turbolinea gürcistandan vazgeçip yunanistana taşındı herhalde

neden hocam

• +306947902949 bu da beni aradı 0,2 sn çaldı az daha hızlı olsam açıyordum bee tüh.
  • demin aradı tel elimdeydi açtım hemen kapatti

• quote:

Orijinalden alıntı: captain58

quote:

Orijinalden alıntı: WTF Viqqy

+30 yunanistan arkadaşlar.Türkiyede çok tanıdıkları olduğu için belki numaraları karıştırmışlardır 690 baslayanlar cep numarası 253... gibi başlayanlar ev numarasıdır.

Beni de aradı hem de defalarca, amaçlarını bilemiyorum. Engelleme listesine alıyorum bu tür numaraları. Bankalardan kurtulmak için numaramı değiştirdim çok şükür rahatladım derken sürekli bunlar türediler. Bir de numaramın eski sahibinin alacaklıları arıyor kötü tarafı benim o kişiyle alakam yok dediğim halde inanmıyorlar, al sana kaya nerene dayarsan daya diye boşuna dememişler. İşler yoluna girsin gidip sıfırdan bir numara alacağım daha önce kullanılmamış olması mümkünse öyle bir talepte bulunacağım. Yiter yaaa diyeceğim :))) Keşke mümkün olsa da hiç kullanmasam ama mümkünsüz.

kahkaha attım hocam hakkını helal et

• +306970268030 arandım. Hayır şirket hattı bu, beraber çalıştığımız insanlar ve firmalar dışında hiçbir yere kayıtlıda değil numaram.
  • +308502222525 beni de iki kere çaldırdı, ucuncude actim bir tanidigimin telefonu zannetmisler, o degilim diyince kusura bakmayin diyip kapattilar. benim tahminin kargo sirketlerini hackleyip numaralara ulasiyorlar..

• Banada geldi abi +306983429617. Bu nasıl numara hiç gözüm tutmadi

• Suriye olabilir 7 bin dolar karsılığı iside katilmani isterlerse direk kabul et bu fırsat kaçmaz

• +30 698 092 10 32
    Az önce telefon elimdeyken aradı 1 saniye bile sürmeden hemen kapattı. Böyle çağrıyı bir insan yapamaz. Bunlar bilgisayardan mı yapıyor nedir?
    Bizde bu kadar keriz olduktan sonra arayıp dururlar tabi 😀
    Çok abazayız

• +30 697 055 3145 tutmayın beni yunanistana gidiyom evlenmeye
    şaka bi yana düşen vardır fahişe yada dolandırıdır attığı fotolar ortalama bir türk erkeğini 1 salisede akılını çeldirebilecek şekilde :D konuşuyoz bakam belki bir çıplak foto yakalarım

• +30 698 408 6752 çaldırıp kapadı

• Beni de benzer numara çaldırdı bugün
  • Beni de az önce +676 dan aradılar. Baktım ülke Tonga diyor. O ne lan öyle. 😂😂😂

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Onun bunun çocukları.
    +30 694 725 2272
  • bugün aynı numara beni aradı +30 694 ile gidiyor devamı 662 3466

bende açmadım ama taaaa 6 sene önce seni aramışlar

çok garip valla.

sadece 2 saniye çaldı kapandı direk zaten.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi BlackLead -- 3 Şubat 2018; 15:52:16 >
  • Ben de +30'lu numaradan aranmışım. Arayan numarayı rehberime ekleyip WhatsApp'tan sorguladım ve işte sonuç

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >

• Karıya bak kırkpınar ağasını donunda sallar bu be

• +306948491023 Öz önce Bu Numara Aradı Kapadı. Meraktan Aradım. Hatunun teki çıktı , Tanışıp görüşmek için aradım dedi. Kendisi Bulgar türklerindemiş . Para karşılığı yatabileceğini söyledi. Bende istanbula Davet ettim. Gelince Beni Ararsın dedim :)
  • 
Sayfa: önceki 1920212223
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.