DonanımHaber'de AraYENİ GELİŞMİŞ ARAMA
ForumBu Bölümde Ara
Yeni DH Mobil Uygulama herkese açık beta sürümü kullanıma açıldı. Gizle Şimdi Dene
30.kattaki evimden resimler
Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir Kullanıcı
254
Cevap
4
Favori
8.746
Tıklama
Konudaki Resimler
Mesaj Tarihine Göre En Beğenilen Son Ekleneneler
Seçimimi Hatırla
Tüm Forumlar >> Konu Dışı / Off Topic >> Konu Dışı >> 30.kattaki evimden resimler
Sayfaya Git:
Sayfa:
Giriş
      denizi görmedikten sonra ne yapayım 30uncu kattaki evi
      |
      |

Liseyi ve üniversite'yi bitirene kadar hayat ücretsiz deneme sürümü, sonra öde ve kazan sistemine dönüyor hayat. Kollayın kendinizi iyi sınıf kasın yoksa bölümsonu canavarlarına yem olursunuz... (...-e(RC)o-...(..._35_1/2_KarŞıyaKa_...)
    • Binbaşı
      1736 Mesaj
      07 Şubat 2013 09:54:28
      Güle güle otur kardeşim çok ferah evin var

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
      |
      |

İnsanların yazdığı mesajları keyfince silen kişi veya kişileri kınıyorum!
    • Binbaşı
      1093 Mesaj
      07 Şubat 2013 09:57:15
      quote:

Orijinalden alıntı: Jestia

Alıntıları Göster

yangın asansörü var hocam. zaten bina da akıllı bina öyle çok problem olacağını zannetmiyorum

Bina akıllı olmasına akıllı olabilir de binayı yapanlar akılsız olduktan sonra... sonucundan korkarım...

Bir de bukadar daire muhabbetinden sonra bir anektod u anlatıyayım ama kimse üstüne alınmasın sadece gülümseme babında... kimseyi kastedmiyorum.lüzumsuz alınganlığa gerek yok..

Böyle anadolu yakasının tarlalarına gökdelenler yapılmadığı dönemlerde revaçta olan yarlerden birinde ...

Maçka da süperlüx 400 M2 bir daire satışta...emlakçı daireyi müşteriye bir ağaya..gezdirir ..
      ağa : güzeeeel güzeeel deyince emlakçı yapıştırır. beyefendi eğer beğendiyseniz hemen kaparo verip bağlantı yapın dairenin çok talibi var deyince...
      alıcı: beğendim beğenmesine de.. ama merak ettim bu dairenin ahırı nerde diye sorar...
      emlakçı : ne ahırı beyefendi, ahırı ne yapacaksınız.herhalde garajını sordunuz , bodrum katta 4 arabalık özel garajı var deyince..
      ağa : yok yok garajı değil... ahırı sordum ahırı...bu daireyi alacak heyvanoglu heyvanın nerde oturacağını merak ettimde.....

kimse üstüne alınmaya sadece bir fıkra...
      güle güle otur delikanlı..

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi arg-ist -- 7 Şubat 2013; 10:11:46 >
      |
      |

• Binbaşı
      1665 Mesaj
      07 Şubat 2013 09:58:03
      quote:

Orijinalden alıntı: TaKo

Temizlikci kadin camlari silmek icin dublor kullaniyor mu?

muhtemelen camlar açılmıyordur
      |
      |

• Teğmen
      209 Mesaj
      07 Şubat 2013 10:23:35
      şimdi bana onaltıdokuzdakı 482 m2 lik evin resmini koydutmayın
      |
      |

jjjjj
    • Çavuş
      84 Mesaj
      07 Şubat 2013 10:28:37
      aşağıda biri seni çağırsa tamam 10 dakika sonra geliyorum desen. evden 20 dakika önce çıkman lazım anca inersin
      |
      |

• Teğmen
      147 Mesaj
      07 Şubat 2013 10:38:50
      Oraya cikarken sıkılmak ayrı bir dert

|
      |

-
    • Binbaşı
      1850 Mesaj
      07 Şubat 2013 10:54:29
      Kardeşim güle güle otur evinde. Allah evi olmayana da gönlünce versin olanınınkini de korusun.

Yalnız demeden geçemeyeceğim, insanın gözü sayısız çıban misali topraktan bitmiş beton yığını değil yeşillik ve engin mavilik görmek ister. Ne ettilerse bu İstanbul'a artık toprak nefes alamaz oldu. Yazık ya! Bir de düzen olsa keşke. Aşağıya bakın tam bir kaos hakim. Türkiye'deki şu çarpık plansız programsız kentleşmeden nefret ediyorum. Elimde olsa herkesi İstanbul'dan dışarı çıkarır tümünü yıkar (tarihi değeri olanları restore eder) ve planlı programlı 2 kat max evler inşa ederdim. Evi olmayana da ev yapar aynen Amerikan tarzı yaşama geçiş yapardık. Sonra sırasıyla diğer illeri de elden geçirir , herkesi mutlu huzurlu bir hayata kavuştururdum. Bir sonraki seçimlerde BANA OY VERİN!
      |
      |

In Crypto We Trust!
    • Binbaşı
      1287 Mesaj
      07 Şubat 2013 11:03:27
      Yan olsa yıne ıyı one oyle ters resım bıle var...
      |
      |

• Binbaşı
      1370 Mesaj
      07 Şubat 2013 11:23:44
      Bekle bu yaz dubai'ye felan gidersem burj khalifa tepesinden foto çeker atarım.

Hatta örnek bir resim [image]http://www.cokgezenlerkulubu.com//uploads/phpxg9aUi.txt[/image]

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi naklan -- 7 Şubat 2013; 11:27:34 >
      |
      |

• Yarbay
      2720 Mesaj
      07 Şubat 2013 11:27:31
      quote:

Orijinalden alıntı: Jestia

Alıntıları Göster

yok içinde ama günlük hayatta sık kullanılmayan farklı bir kısımda ve yük asansörü olarak geçiyor. biraz daha özellikli ve yanmaya karşı dayanıklı bir asansör

hayirli olsun gule gule oturun moralinizi bozmayayaim ama 30 kati kac saniyede inip cikiyor? bina ahalisinin tamamini tek asansorun kac saatte tahliye edebilecegini hic hesapladiniz mi? yuk asansoru ise yavastir bide allah bilir o.herkes panikle basicak , her katta dura dura 30 kati inip cikmasini hayal bile edemiyorum :)))

|
      |

• Yarbay
      9417 Mesaj
      07 Şubat 2013 11:43:37
      yangin asansoru en alt kattan en ust kata maksimum 1 dakikada cikmaliymis sizin yangin asansoru 1 dakikada en ust kata cikabiliyormu?

|
      |

• Yarbay
      3937 Mesaj
      07 Şubat 2013 11:52:39
      quote:

Orijinalden alıntı: TheNorth

Alıntıları Göster

Çorlu emlak bankası konutları 21. katta 4 yıl yaşadım deniz göremedim

baktığın yer önemli,evden 20-30 km lik bir alan gözüküyor ama belli bir yerinden deniz gözüküyor sadece
      |
      |

Sükut-u hayale uğramaktan korkan çiçeklerin derdiyle hem derd olmuşum nicedir… Nicedir dizginsiz binerim sevdâ atına! Yoksa ne mümkün ermek… Mecnunların, Keremlerin, Yusufların katına! Süflî melekelerden sıyrılarak kanat çırpmaktayım, kendimin dahi fark eylemediği kesif bir bâtına… Ve kaderin kûfî yazan kalemi usulca iliştirmekte hayatımı, hayatına…
    • Yüzbaşı
      514 Mesaj
      07 Şubat 2013 12:09:37
      quote:

Orijinalden alıntı: TaKo

Temizlikci kadin camlari silmek icin dublor kullaniyor mu?

|
      |

• PSN: Onurchik
    • Kurmay Yarbay
      13244 Mesaj
      07 Şubat 2013 12:12:28
      Yüksek binalar hep ilgimi çekmiştir.
      |
      |

iOS & Android Projeleriniz İçin PM Atabilir
      Fiyat Teklifi Alabilirsiniz

PSN ID:re_charged21
    • Yüzbaşı
      489 Mesaj
      07 Şubat 2013 12:21:59 Konu Sahibi
      Arkadaslar yorumlar icin tesekkurler allah herkese daha iyisinde oturmayi nasip etsin .
      Cok soran olmus ayri ayri pm atmamak icin burdan yazayim genel sorularin cevaplarini

1 ) Evi 650 bin e aldik suanki guncel fiyati 800 felan
      2) zaten 4 tane asansor var binada yangin icinde ozel kapilari olan bi bolmede asansor ve merdiven var ama zaten akilli sondurme sistemi var her evde her odada her katta asansorde henuz oyle bise yasamadik allah yasatmasin :)
      3) valla manzaram cok guzel deniz gormesede bana huzur veriyor kalktigimda manzaraya karsi uyaniyorum ozellikle karli gunlerde guzel

4) Ev 31 katli ve 41 katli iki bloktan olusiyor a blok 41. Katta tarkan oturuyor benim ust katimdada ozel bi hastanenin sahibi oturuyor mercedes sls amg si var dr plaka :D baya havali amcam bi kac tane daha unlu var

5) sifirdan 30. Kata cikmak 15 saniye suruyor yani dedgnz gibi uzun degil sure

6) evden cok memnunum genc oldgum icinde olsa gerek seviyorum yuksek katta oturmak guzel maceraperest olmaminda katkisi var sanirim

İstek uzerine bugun disardan ve siteden cekilmis bi kac resimde eklerim

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi 0!!Obbs!!0 -- 7 Şubat 2013; 12:26:05 >

• Yüzbaşı
      907 Mesaj
      07 Şubat 2013 12:24:44
      adam 3,kata arabasını parkediyo biz hala dhde

hocam mahsuru yoksa ne iş yapıyosunuz
      |
      |

• Yarbay
      2983 Mesaj
      07 Şubat 2013 12:29:20
      Evin içini bile çekmemiş, siz de yemişsiniz. Belli ki yangın merdivenine tırmanmış gizlice.
      |
      |

• Binbaşı
      1799 Mesaj

iOS Beta Tester
      07 Şubat 2013 12:35:23
      quote:

Orijinalden alıntı: 0!!Obbs!!0

Arkadaslar ikinci seneme girdim evimde aklima geldi oyle bi kac resim atayim dedim

Atasehir agaoglu skytowers'ta oturuyorum

Her gün o katlari çıkıp inmek asansör yoksa ölüm

|
      |

İstersem bırakırım dediğim her şeyin müptelasıyım,iradem zayıf değil tutkularım güçlü

Reklamlar
SEO
SEO
izmir havalimanı transfer
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Tablet sürümü
Mini Sürümü

DHBR1
0,360
1.2.122

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.