Şimdi Ara

30 Bine Kadar Öğrenci Araba Tavsiyesi

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
48
Cevap
1
Favori
4.135
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Bu bütçeyle öğrenciye gidecek bir araç arıyorum. Arabadan fazla anlamam ehliyeti yeni alacağım. Hem pratik yapabileceğim hem tekrardan satarken çok fazla piyasası düşmeyen bir araç arıyorum. Yardımcı olursanız çok sevinirim.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi phonel59 -- 19 Mart 2019; 18:34:49 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Ne kadar gereksiz adam var şu konuda. Geçen yıl öğrenciyken bende bu paralara 106 aldım gayet memnunum. Şuan çalışıyorum para kazanıyorum halen kullanmaya devam ediyorum. Daha bir kere yolda bırakmadı, yaz kış tek marşta çalıştı, kardan kıştan yağmurdan korudu, her gün okula gittim yazları tatilede gittim otobüste dolmuşta sürünmedim iyiki de almışım.
  • Öğrenci adam araç almaz zaten 20 bin TL ye ancak hurda araç bulursun. Tavsiyem 20 bin TL ye güzel bir motorsiklet alman yada gelecek için güvence olarak saklaman.

• Moueson kullanıcısına yanıt
    Neden almasın ki Onlara yani bize yasak mı ? Herkes çok iyi arabalara binecek hali yok bence. Yinede dusuncenize saygım var .

• Ctroen saxo öneririrm.

• defiant82 kullanıcısına yanıt
    Teşekkür ederim

• Clio,palio.
  • Vectra
  • Hyundai Accent 1.5 GLS lere bakabilirsiniz, o fiyat segmentinde bana göre en iyi araba.

• Yukarıya taşıyalım konuyu bende 20 bine kadar bakıyorum

• phonel59 P kullanıcısına yanıt
    mesele öğrenci olmak. araç masrafını kaldıracak kadar zengin değilsen gereksizdir öğrenci için. çalışan adam parasına göre alır brodway kullanır, en ideal araçlardan biri o bütçeye göre.

varsa para 100 binlik araç al kullan zaten onda sıkıntı yok mantık olarak. a3 - 1.16 falan iyi gider.
  • Öğrenci için bu fiyatlara Ford Fiesta mk4, Renault Twingo, bulunabilirse Chevrolet Kalos gibi araçlar oldukça idealdir.

• Ben de ilk başta bütçemi 20bin belirlemiştim yaklaşık 50 araca gittim baktım arabalar resmen dökülüyor içine bindiğim arabadan istisnasız en az bir parça elimde kaldı. Artık ben de pes ettim kredi çekip sorunsuz bir arabaya girdim, diyeceğim o ki 20bin verirsin iyi hoş da bu arabalar bi 5-10bin de masraf yaptırır sana.

• 20.000 TL'ye alacağın araba seni epey mutsuz eder , usanırsın ıvır zıvır ile uğraşmaktan , macera arama bence.

• japon kore lpglı ara bul
  • 17 civarina ford ka, kalan para da masraf vs çıkartırsa ona

• Alma diyen çok olacağını biliyordum. Bir yandan haklısınız evet ama bütçe arttırıp güzel araba alıp amatorlugumden arabayı cizersem kaza v.s olursa masrafı daha çok olacak. O yüzden bu fiyatlarda aradım. Ne kadar haklıyım bu konuda tam emin değilim ama yine teşekkür ederim.

• 20k bütçe varmış demek

Bunu sağanak yağmurlu, dolu yağışlı, karlı günlerde kullanacan:

Bunu da günlük güneşlik veyahut az yağmurlu günlerde kullanacan:

• Ne kadar gereksiz dengesiz adam var ya. İlla arabaya binmek isteyen adam 30-40 bin tl uzerindemi alacak turkiyedeki arabalarin yarisi belkide o 20.000 tl lik arabalara biniyor. Dogrudur temiz bulamaz belki ama en azindan arabaya biner. Ben 97-98clio-106-saxo bulunabilir accent 1.5 gls bulunur gayette masraf acmayacak arac bulabilir ufak tefekte olsa cok sıkıntı olmaz. Tabiki iyice bakıp temizini denk getirmeniz lazim.
    Tek kapiya binerim derseniz megane 1.6 coupe alabilirsiniz arkadasim gecen sene satti 99 model 214.000 de 2 sene yag degisimi harici problem yasamadi gayette guzel bir aracti. Ayrıca 2009-2010 model chery kimo bulabilirsin hem.modelli hem km dusuk satarkende gerekirse 2-3 dusuk satarsin herkes alır.q
    Toplum olarak bir kisi birsey icin yardim istediginde destek yerine köstek olmayı seviyoruz. Kalp kırmakta moral bozmakta üstümüze yok. Herkes sizin gibi varlikli degil bazen bunlarida dusunun

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi bahasss -- 17 Mart 2019; 3:31:7 >
  • Ne kadar gereksiz adam var şu konuda. Geçen yıl öğrenciyken bende bu paralara 106 aldım gayet memnunum. Şuan çalışıyorum para kazanıyorum halen kullanmaya devam ediyorum. Daha bir kere yolda bırakmadı, yaz kış tek marşta çalıştı, kardan kıştan yağmurdan korudu, her gün okula gittim yazları tatilede gittim otobüste dolmuşta sürünmedim iyiki de almışım.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • bahasss kullanıcısına yanıt
    Teşekkür ederim. Siz ve sizin gibiler de olmasa şu aklı ile düşünmeyen kişilere kalacağım. Tekrardan teşekkür ederim.

• 
Sayfa: 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.