Şimdi Ara

30 BİN LİRAYA

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
38
Cevap
0
Favori
1.670
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Merhaba arkadaşlar, 30 bin civarına manuel, dizel veya lpg li ve kilometresi 140.000 i aşmamış araç arıyorum. Malum piyasa çok yükselmiş. 3-4 yıl önce aşşağı yukarı bu fiyata 4-5 yaşında dizel c segmenti temiz araç bulabiliyorken şuanda 10 yaşını geçmiş ve 10 kaza geçirmiş b segmenti araçlar için sahibi ile yalvarırcasına pazarlık yapmak zorundayız gördüğüm kadarıyla. Bana yardımcı olup araç önerebilirseniz çok sevinirim. Şimdiden yorumlarınız için teşekkürler.

• Kardeş 30 bin civarına hyundai accent era yada belki Ford fiesta bulunabilir eranın tek artısı motoru olur geri kalan zayıf

• Fiat panda
  • quote:

Orijinalden alıntı: ahmett22

Kardeş 30 bin civarına hyundai accent era yada belki Ford fiesta bulunabilir eranın tek artısı motoru olur geri kalan zayıf

Era ve eski kasa fieastalara bakıyorum bende, eralar 20- 23 bin liradan 30 bine kadar çıkmış, insan o araba o kadar para eder mi diye düşünüyo valla. Ama en azından çok az yakıyo, parçası ve bakımı ucuz. Fiestalar da hoş arabalar ve temiz bakılmışları var nette. İkiside tercihlerim arasında şuanda.
  • quote:

Orijinalden alıntı: ufuk-34JD58

quote:

Orijinalden alıntı: BekiRoRo

https://www.sahibinden.com/ilan/vasita-otomobil-renault-evkur-dan-vadeli-arac-firsati-yetkili-servis-bakimli-otm-vites-464447985/detay

95 korolladan daha ucuzevkur

Araç hem otomatik hemde çok elektronik olması gözümü korkutuyor fransızların ya.

• quote:

Orijinalden alıntı: defiant82

Fiat panda

Pek benlik bir araç değil panda malesef. Fiat stilolara bakmıştım bi ara ama çok arıza yapar diyor millet.
  • https://www.sahibinden.com/ilan/vasita-otomobil-chevrolet-ihtiyactan-satilik-467098609/detay

Bu paraya daha iyi bir araç bulamazsınız.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi lojistisyen -- 30 Temmuz 2017; 16:53:11 >
  • Kardeş Son kasa era 2012 model ama araba sanki 2 bin model gibi duruyor yüzü çok eski birde bu Araçlar çok çabuk dökülmeye başlar hyundai reno Vs. Era alırsan bari 2012 model al aslında en mantıklısı vw polo 1.2 tsi Turbo benzinli mis gibi
  • lojistisyen kullanıcısına yanıt
    Gerçekten çok iyi, çok temiz duruyo. Yüksek model, uygun ideal araç gibi duruyor.
  • sanasans S kullanıcısına yanıt
    Başka aveolara da bakabilirsiniz, bu civarda bulunur. Ama bu kasadan olsun, önceki kasası pek iyi bir araç değil.
  • quote:

Orijinalden alıntı: ahmett22

Kardeş Son kasa era 2012 model ama araba sanki 2 bin model gibi duruyor yüzü çok eski birde bu Araçlar çok çabuk dökülmeye başlar hyundai reno Vs. Era alırsan bari 2012 model al aslında en mantıklısı vw polo 1.2 tsi Turbo benzinli mis gibi

Era nın fiyatları dediğim gibi çok fazla geliyor bana, birde 2012 model temiz bulalım dersek 30 üstü para isterler heralde.
  • quote:

Orijinalden alıntı: lojistisyen

https://www.sahibinden.com/ilan/vasita-otomobil-chevrolet-ihtiyactan-satilik-467098609/detay

Bu paraya daha iyi bir araç bulamazsınız.

tüpten motoru ölmüştür.dizel sandero bakmak lazımlineada olabilir.
  • ufuk-34JD58 kullanıcısına yanıt
    Bu araç varken sandero ve linea kumda oynasın
  • Evet şuan 30 bin TL bulmak zor o paralara temiz araba yok artık
  • 30.000 liraya 2012 otomatik benzinli Elantra buldum.

27' e bırakırsa kaçırmam...
  • 30.000e zor 40.000e çıkabilirsen tamam da
  • quote:

Orijinalden alıntı: BekiRoRo

30.000 liraya 2012 otomatik benzinli Elantra buldum.

27' e bırakırsa kaçırmam...

Fiyat çok iyi ama yakıtı çok fazla alacağınız aracın, lpg taktırmak için bütçe ayırmanız çok iyi olur.
  • quote:

Orijinalden alıntı: code-ShaRK

30.000e zor 40.000e çıkabilirsen tamam da

Teşekkürler bilgi için
  • 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.