Şimdi Ara

30 35 ₺ ye kadar otomatik araç tavsiyesi beyler

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
22
Cevap
0
Favori
779
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Palio vardı hanıma aldım kullanamadı sattım otomatik bir araç bakayım diye piyasa berbat bol değişenli bol km li saçma sapan arabalar fiyatlar çok yüksek ben bu paraya 2.eli hızlı ne alayım 2 gündür sahibinden girip çıkmaktan beynim döndü aklımda olanlara baktım Ankara için Polo corsa clio fiyatlar fahiş içine tükürecem böyle işin ya

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Arkadaş hanımı için güzelim astrayı34e satıp 2004 model oto atik getz aldı 125binde 31e bulursan tam otomatik al

• Bu olayın kritik detayı mesajın içinde. İKİNCİ ELİ HIZLI ; sırf bu cümleden dolayı doğanı 18 bine, efsane kasa corollayı civici 30 bine alıyorsunuz. Alıyorsunuz diyorum çünkü benim hiçbir zaman böyle bir endişem veya kriterim olmadı , hiç bir aracımda elimde kalmadı çok şükür.

Her aracın 2.eli hızlıdır, satılmayan araç yoktur yanlış çekilen fiyat vardır.

• Valla arkadaşlar 2 gün evdeydim araba aramaktan kafam durdu Yeminle bilmiyorum bakalım getz de baktım Ankara'da temiz düzgün bi getz bulamadım aramaya devam telefona şarz dayanmıyor

• < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 36000 e 2010 model getz aldım dün. çok araştırdım. bu fiyat aralığında en iyisi getz. doch motor.
  • Hata değişen boya tramer km lpg durumu Hangi il?

• quote:

Orijinalden alıntı: CaNeRR

Hata değişen boya tramer km lpg durumu Hangi il?

ankara. 70binde. çamurluk boya, 400tl tramer. hatasız. lpgli. 36000tl ye aldım.
  • 2004 otomatik temiz focus bulun veya cruze. Başkada bir çare bulamazsınız. Piyasa almış başını gitmiş...

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Kore japon bakin saglam ve amsrafsiz olurlar

• Nitelikli folandiricilara da dikkatvedin bu arada ankarada olaylar cok buyuk rakamlara ulasti zira devlet dolandiricilari tesvik ediyor ankarada da oaralel hakim savci uzlastirmaci bilirkisi ceteleri yogunlukta

• temiz 206
  • Accent era dizel otomatik al

• Temizmiş walla

• mesut1221 M kullanıcısına yanıt
    Ne gibi dolandırıcı tam anlamadım

• quote:

Ne gibi dolandırıcı tam anlamadım

Arac bazinda dusunursek:

Aldiginiz aracin motor nosu siliniyor ve bu sekilde muayeneden hafif kusurlu geciyor. Yani siz 100 binde bir arac aliyorsunuz ama motorubsokulup yerine 800 bonfe bir taksinin moyoru takiliyor ve silindigi icin muayeneden geciyor sizin haberiniz olmuyor.

Aybi sekilde sanziman nosu oomadigi icin sanziman sokulup hurda sanziman takiliyor ve ilk bikac yuz km otme olmadigi icin anlamaniz mumkun ilmuyor.

Diger pagalibparcalardada ayni islem soz konusu olabiliyor.

Noter bazinda: Araci satan kisi emeklilikborcu oldugunfan katilim payi kesileceginden parayi baska birinin hesabina yatirmanizi isteyebiliyor orda da parayi kaptirabilirsiniz. Zira satarkende noterdeyken dedem olmus acil gidiyorum yerime arkadasim gelecek diyip hesabiniza parayi yatiriyorlar ve arac baskasinin ustune geciyor. Super zeka savci ve hakimlerimiz yuzlerce kisi ayni sekilde dolandirilsada ben nerden bileyim senin bu adamlari dolandirmadigini diyip dolandiricilarla ortaklik yapabiliyor.

Bir diger mevzu ise deliliniz oldugu halde caydirma politikasi yapan savcilar mahkeme acmaya dahi gerek duymayabiliyor.

Hatta kazanacaginiz bir mahkeme uzlastimaciya tekabul edio uzlastirmaci usi oaraya doktuler uzlasamadilar diyip hakliyken davanizi bitirtebiliyor.

Siz hic bunlari duymadiniz mi? Turkiye cumhuriyetinde yasayan herkesin bublari bilmesi sart. Aksi halde dolandirilmak kacinilmaz

• honda civic alınır denk gelir ford focus da olur bunlar 2.eli hızlı güzel araçtır
  • otaskin19 kullanıcısına yanıt
    Araştırdım

• Temiz otomatik 206 aldım feline modeli gayet yeterli

• quote:

Temiz otomatik 206 aldım feline modeli gayet yeterli

Hayırlı olsun, iyi günlerde kullanılsın.

Ben de epey araştırıp 48b km de 2010 fiestayı 40 bine ancak bulmuştum. Burada da epey eleştirel mesaj atanlar oldu ama şimdi iyiki almışım diyorum. 5 Ay önce 40 bine aldığım fiesta (aynı km aynı temizlikte olanlar) 45 bin civarı fiyat istiyorlar.
  • 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.