Şimdi Ara

30.000 TL Spor Araç Tavsiyesi

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
17
Cevap
0
Favori
1.163
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Oncelikle herkese merhaba. 21 yasindayim universite okuyorum bir yandan da calisiyorum. Baslikta yazdigim gibi 3-4 ay icerisinde kendi imkanlarimla alacagim icin 30.000TL civari Max. 32.000TL'ye spor tarzi bir arac almak istiyorum. Arabalara yillardir merakim vardir tum marka ve modelleri biliyorum ancak donanimlari hakkinda maalesef çok bilgim yok. (Motorlari, performanslari ne kadar yaktiklari, dayanikliliklari vs.) ogrenci oldugum icin elden geldigi kadar az yakmasi gerekiyor. Ama birazda guclu olmasini istiyorum. Yani ortalama hizlarda az yaksin ancak bastigim zamanda biraz firlasin hizli olsun istiyorum :) Su ara Opelin 2006-2008 GTC modeli çok ilgimi cekti. Ozellikle kasa olarak çok hosuma gitti ama detaylarini bilmiyorum. Bu ve bunun gibi spor tarzi arac onerilerinizi bekliyorum abilerim kardeslerim.

Umarim kendimi tam olarak ifade edebilmisimdir :) simdiden teşekkür ederim.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

•  30.000 TL Spor Araç Tavsiyesi
  • Şu arabada içim kaldı resmen, hala düşünüyorum almayı

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Paranormal Adam -- 30 Eylül 2015; 10:45:28 >

• quote:

Orijinalden alıntı: hoksi

Cevabiniz icin teşekkür ederim ama biraz daha spor tarzi birsey istiyorum :)

• quote:

Orijinalden alıntı: Paranormal Adam

Şu arabada içim kaldı resmen, hala düşünüyorum almayı

Hocam dun bunada baktim hyundai fx 1.6 sport cidden tasarimi çok iyi fiyatida anormal bir sekilde dusuk. 28-35bin tl ortalama fiyatlari. Cokta az yakiyor diyorlar. Hp 105 sanirim biraz dusuk acaba nasıl gider basinca. Siz arastirdiniz mi bilginiz var mi bu araba hakkinda?

• Kronik arızası olduğunu pek duymadım hocam. 1.6 motor öyle ahım şahım bir performans beklemeyin. Rolling yapmayacaksanız, yarışlara girmeyecekseniz gayet iyi motoru. Yakıtı ideal. Tam öğrenci işi diyebilirim. Aracı gören 25-30 binlik bir araç olduğunu zor anlar.

Eksi yön olarak aracı elinden hemen çıkaramazsın. Piyasası hızlı değil. Zarar da etmezsin, aracın fiyatı hep aynı

Görüntüsü çok iyi olunca dışardan bakanlar 250 hp bir araç bekliyor ama dediğim gibi öyle yarışlara katılabileceğiniz bir araç değil. Tam öğrenci işi diyebilirim, yakıtı, görüntüsü vs.

Parça konusunda pek bilgim yok.
  • Paranormal Adam kullanıcısına yanıt
    Yok öyle yarisa marisa girmem hani ama soyle arada bir hiz hissetmek isterim 200-220 falan. İbresi 260 gosteriyor 200 rahat yapar diye dusunuyorum. Zaten chip yazilimda dusunuyorum alacagim araca. Ve aynen dediginiz gibi fiyatina gore çok sik ve guclu duran bir arac

Acaba parcalari nasıl bir sikinti ciktiginda çok masraf cikarir mi vergisi ne kadar bunlarida arastirmak lazim.

• Paranormal Adam kullanıcısına yanıt
    Arac cidden güzel aklimada yatti ama 30-32 bin tl araliginda acaba temiz bir tane bulunabilir mi orasi kafami kurcaliyor şimdi biraz

• Spor görünümlü araç istiyorsan honda civic lere bak
  • Clio RS megane RS diyorum ve konudan uzaklasiyorum

• civic ep2

• Pejo 208 RC, Clio 2 RS, Pejo 106 GTI, Polo GTI, Honda Civic araca göre yıl değişebilir yani yaşlı olacak içlerinden birini almak sana kalmış. Benzinli al tüp taktır ya da tüplü tercih et benzinin hakkından gelemezsin kendimden biliyorum.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • clio rs 172 beygir veya megane rs 225 beygir 300 nm tork makina özellikle megane rs çok iyi yol tutusa sahip renault sport tarafından yapılıyor motoru yani renault un f1 departmanında normal renault araclarla alakası yok pek görünüm dışında

• Hızlı, Ekonomik, Ucuz

ikisini seç

Sen bir honda al. Hem motoru tatmin eder, basmaz isen az yakar, eh dayanır da insan evladına.
  • Lancer + kit

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.