Şimdi Ara

3 ürüne 1 kupon hediye - n11.com (01 Kasım - 10 Kasım) (11. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
394
Cevap
6
Favori
16.026
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 910111213
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • parçalı işlem nasıl bilmiyorum ben hocam.n11de oluyomu onuda bilmiyorum
    Benim yazdıklarım açık 3 ürünü tek sepette alın 460 tllik çek tanımlanır
    Ama kredi lartı olayı filan önemli başka hesapta kullanılmamış olması lazım
    Sisteme takılıp kupon yansımazmış mh bu şekilde söyledi benimde aklıma yattı

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Bu kampanyayı cazip kılan taraf altın alışverişlerinde kupon kazanılabilmesi. Katlanan kupon kampanyasında altın alımında kupon kazanılmıyordu. Kupon kazanmak için zararına da olsa altın alışverişi yapılabilir. Böylece gereksiz bir harcama da yapılmamış olur.
  • Konuyla biraz alakasız olacak ama. 3 ürün aldığım bir alışverişim var ve bildiğim kadarıyla kuponu geri alabilmek için hepsini iade etmemiz gerekiyor, daha önce böyle yapmıştım. Şimdi diyorlar ki hepsini iade etseniz bile kupon kullanım süresi dolduğu için kuponu geri vermeyeceklerini söylüyorlar. Bilgisi olan arkadaşlar yardımcı olursa sevinirim.
  • axeleon kullanıcısına yanıt
    BEN SORDUM CEVABI

Değerli Üyemiz,

Bir üründen birden fazla sipariş verdiğiniz takdir de kupon kazanılmamaktadır.
  • quote:

Orijinalden alıntı: simsiyah1978

3 Adet yarım altın aldım bu kampanyadan faydalanamıyormuyum?

Hem altın olduğu için cambazlık yapabilirler, hem de aynı ürün almış, ticari diyip kuralına uydurabilirler. Ben olsa iptal ederdim siparişi.

• quote:

Orijinalden alıntı: FKD

quote:

Hem altın olduğu için cambazlık yapabilirler, hem de aynı ürün almış, ticari diyip kuralına uydurabilirler. Ben olsa iptal ederdim siparişi.

Ticari deme hakları yok 30 tane almadım 3 tane aldım.dügün vs kullanım amaçlı müsteri hizmetlerin den bilgi alayım
  • quote:

quote:

quote:

Ticari deme hakları yok 30 tane almadım 3 tane aldım.dügün vs kullanım amaçlı müsteri hizmetlerin den bilgi alayım

Ticari deme hakkıyla ilgili kesin bir hüküm yok ki, 3 tane alsanız bile ticari diyebilirler. Bence eğer problem olmaz deseler bile müşteri hizmetlerini en az üç kez arayın bununla ilgili, çünkü bir çalışanın dediği ötekini tutmuyor.

• quote:

Orijinalden alıntı: tendertendere

http://www.n11.com/5li-1-gr-gram-altin-vika-gold-P14849454
    http://www.n11.com/nadir-gold-5-gr-kulce-altin-P12403180
    http://www.n11.com/3-x-ceyrek-altin-2013-tarihli-ve-sigortali-kargo-P15014792
    bu ürünleri alsam 3 ürüne 1 kupon kampanyasından kupon kazanabilirmiyim?

diye sordum bakalım ne diyecekler

cevap geldi
    Değerli Üyemiz,

Kampanya kapsamında kupon kazanabilmeniz için bir üründen bir adetten fazla sipariş vermemeniz gerekmektedir.

n11.com ile ilgili tüm sorularınız için bize ulaşabilirsiniz.

Saygılarımızla,

n11.com Müşteri Hizmetleri

bu cevaba güvenip alışveriş yapılır mı

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi tendertendere -- 4 Kasım 2013; 11:20:15 >

• Benim ne alacağıma kampanya karar veriyor.Saçmalığa bak 4 lastik alamıcaz mı şimdi?
  • ben tekrar aradım. alınan ürüne göre red olabilir de olmayabilir de dedi MH. Kişisel bakım veya sağlık gibi kategorilerde sorun olmaz ama elektronik ve yeniden satışı mümkün olan ürün alıyorsanız aynı üründen birden fazla alırsanız kupon yatmaz dedi. Ben kozmetik, bakım ve sağık kategorisinden aynısından 3 ürün almıştım, sipariş numarasını verdim, inceledi ve sizin siparişinizde sorun olmaz dedi.
  • quote:

quote:

quote:

quote:

Ticari deme hakkıyla ilgili kesin bir hüküm yok ki, 3 tane alsanız bile ticari diyebilirler. Bence eğer problem olmaz deseler bile müşteri hizmetlerini en az üç kez arayın bununla ilgili, çünkü bir çalışanın dediği ötekini tutmuyor.

Müsteri hizmetleri verdigi bilgi 3 adet ayrı paket olması gerektigini söylüyor.altın almada sıkıntı yok aynı magazadan 3 aynı urun olunca çek verilmiyor.fakat 3 ayrı magazadan aynı urun alınca gercerli oldugunu belirtti

X BİLİŞİM Yarım altın 300 tl

y bilişim yarım altın 305 tl

z bilişim yarım altın 307 tl

3 ayrı paket olursa hediye çeki kazanabilirsiniz dedi

• quote:

Orijinalden alıntı: M__R__T

Peki kazanılan bu hediye çekini hangi kategorilerde kullanıyoruz mesela yine altın alabiliyormuyuz?

Kendi soruma kendim cevap vereyim.. :)

Kupon, 02 - 31 Aralık 2013 tarihleri arasında n11.com’dan tek seferde yapılan alışverişlerde aşağıdaki koşullarda kullanılabilir.

- Elektronik kategorisinden yapılan alışverişlerde, sepet tutarı, kupon tutarının 10 katı olmalıdır.
    - Diğer kategorilerden yapılan alışverişlerde, sepet tutarı, kupon tutarının 2 katı olmalıdır.
    - Külçe, Ziynet Altın ve Gümüş ile Seyahat kategorilerinde yapılan alışverişlerde kupon kullanılamaz.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi M__R__T -- 4 Kasım 2013; 12:15:49 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: rudolfo3639

quote:

Orijinalden alıntı: eye.Q

Kasimin 11 inde daha guzel bir kampanya yaparlar mi acaba ya cunku 11.11 oluyor bilemedim siz nediyorsunuz??

Kesin olacak

inatla bunu bekliyoruz.
    en azından en kötü ihtimalle 300 tl ye 50 tl indirim veya daha iyisini bekliyoruz

N11 açılalı ne kadar oldu? geçen sene 11.11'de açık mıydı burası?

• quote:

Orijinalden alıntı: gimmeluck

quote:

Orijinalden alıntı: rudolfo3639

quote:

Orijinalden alıntı: eye.Q

Kasimin 11 inde daha guzel bir kampanya yaparlar mi acaba ya cunku 11.11 oluyor bilemedim siz nediyorsunuz??

Kesin olacak

inatla bunu bekliyoruz.
    en azından en kötü ihtimalle 300 tl ye 50 tl indirim veya daha iyisini bekliyoruz

N11 açılalı ne kadar oldu? geçen sene 11.11'de açık mıydı burası?

Açık değildi. bence 1e 1 ilk kampanya olacak yani ne kadar alışveriş o kadar çek

• ben bu 3 ürüne çek olayını düşük miktarlı alışverişimde kullandım. kozmeti adlı satıcıdan 16-17-18 liralık 3 ürün aldım, forumda satılan 50'ye 11 indirim çeki(yer imlerine ekleyip ordan gidip alışveriş yapılması lazım, avantajix riske giriyor yani) aldım. Siparişim 40 liraya geldi. enpara 8 lira verir, avantajixe sonradan istekte bulundum kabul ederlerse 7'de oradan gelir. Yani 50 liralık siparişi (iki nivea balsam (farklı çeşit) 1 500 ml listerine'i 25 liraya almış olacağım, kargo bedava. Çek de 13 liralık falan gelir, onla da benzer ürünler alırım diye düşünüyorum önümüzdeki ay. Yüksek fiyatlı alışverişlerde bir cazibesi yok 3'te 1 birşey ifade etmez.
  • Müşteri Hizmetlerini altın alımlarında çek yüklenmesi ile ilgili biraz daha zorlasak aslında kampanya tam olarak açıklığa kavuşacak.Maddeyi değiştirecekler altın alışverişlerini kampanya dışı bırakacaklar ve forum ahalisi rahatlayacak.
  • Benim aldıklarımdan biri PES 2013'tü, diğeri PES 2014.

Onu bile iptal ettiler.

Çok dikkatli olun arkadaşlar, emin olmadan, MH'den net yanıt almadan alışveriş yapmayın.
  • diyelim ki altın aldık, 400 tl çek kazandık. esas soru sonrasında 800 tl lik ne alacağız?
  • en mantıklısı 50tl üzeri kargo ücretsiz olan dükkanlardan 3 parça ürün almak 2 dükkandan alsanız 100tlyi geçersiniz. bkm ve avantajix düşseniz 81e gelir. %20de enpara düşün 65e gelir. 2 adet de 13lük çek gelir 26tl eder. Kıcasa %50ye denk gleir indirim
  • 
Sayfa: önceki 910111213
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.